Arama

Baldır ve diz ağrısının sebepleri nelerdir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Aralık 2012 Gösterim: 54.706 Cevap: 38
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2012       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
be din görevlisiyim, her namazın sonunda (azıcık fazla diz üstünde ) oturduğumda baldırlarım uyuşuyor, ayağa kalktığımda başıma bir ağrı ( bir anda tansiyon düşüklüğü gibi ) giriyor. siz saygı değer doktorlarımızın bunu acilen cevaplamalarını diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. iyi günler.
E- mail : selahattin.demir55@hotmail.com[/email]
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2012       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben din görevlisiyim, her namazın sonunda (azıcık fazla diz üstünde ) oturduğumda baldırlarım uyuşuyor, ayağa kalktığımda başıma bir ağrı ( bir anda tansiyon düşüklüğü gibi ) giriyor. siz saygı değer doktorlarımızın bunu acilen cevaplamalarını diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. iyi günler.
E- mail :selahattin.demir55@hotmail.com
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2012       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde sürekli baldırlarım ağıyor kopacak gibi oluyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2012       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yere oturduğum zaman bilhassa namaz kılarken dizlerimin üzerine pturduğum zaman ayaklarım öok ağrıyor kıvranıyorum acaba neden olabilir bilen biri var mıdır??
KSK Egem - avatarı
KSK Egem
Ziyaretçi
8 Ağustos 2012       Mesaj #35
KSK Egem - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar. Küçüklüğümden Beri Eklemlerimde Ağrı Oluyor. Kas Ağrısı da Olabilir Emin Değilim. 9 Yıl Voleybol Oynadım. Aktif Spor Yapmama Rağmen Hiç Ağrılarım Geçmiyor. Doktor a Gittim Fakat Bir Sonuç Çıkmadı. Sol Dizimin Üstü Ve Baldırım Gün Geçtikte Daha da Ağrıyor. Spor Yapmama Engel Olmuyor Fakat Ağrılarım Kendimi Bildim Bileli Var. Yardımcı Olursanız Sevinirim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim diz kapağımın yanında yumurta büyüklüğünde bir şişlik oldu .. çörekotu yağı iyi gelir dediler sürdük ama bir etkisi olmadı....yürürken de çok ağrıyor
Ne yapmalıyım lütfen acil cevap verirmisiniz..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilekten balldır ortasına kadar olan kas da agrı şiddeti şekilde oluyor buz vs.. agrıyı kesilmiyor.ramotoloji mi yoksa kalp damar cerrahına mı gitmeliyim.agrı gitgide siddetleniyor..teşekkurler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen bana yardım edin baldırım çok ağrı yapıyor bu çok sıklıkla oluyor nedeni ne olabilir şişti ve morardı ağrısı da çok şiddetli lütfen en kısa zamanda cevap verin lütfen Msn Sad Msn Sad Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben yaşında bir öğrenciyim. Ayağı kalkıp dizimi biraz kırdığımda sadece sol baldırım acıyor. Doktora gitmelimiyim? Bunun sebebi ne olabilir?