Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Baldır ve diz ağrısının sebepleri nelerdir?

Gösterim: 45155 | Cevap: 38
  • baldir agrilari
  • baldir agrisi
  • diz ve baldir agrisi
Ziyaretçi
Cevaplanmış   |    5 Şubat 2009 19:39   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Baldır ve diz ağrısının sebepleri nelerdir?

merhaba iyi akşamlar benim diz ve baldır agrım var bu zaman zaman oluyor bir bacagım agırıyor bu agrı geçtikten öteki bacagıma vurmaya başlıyor bana yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkür ederim tekrar iyi akşamlar
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

kaslar gerılme yapmıstır buyuk ıhtımalle ama doktora gıtmenı tawsıye edıyorum cunku kas agrılarının dıger bır nedenıde karacıgerdır baska neler var mesela cunku karacıger hastalıgında da baldır ve kas agrıları olabılır buz tedavısı uygula gecmez ıse doktora gorunmenı tavsıye edıyorum..

5 Şubat 2009 23:18   |   Mesaj #2   |   
Keten Prenses - avatarı
MsXLabs Üyesi
..

42599
8.280 mesaj
Kas ağrısı olabilir eforla artıyor mu? yada daha nemli havalardamı ağrıyor diziniz. muayene olmadan ve grafiler çekilmeden bişey söylenemez.. bir ortopediste görünmenizi öneriyorum
sağlıklı günler dilerim
Misafir
28 Eylül 2009 19:39   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Alıntı

baldır ağrıları

benim baldırlarımda aşırı ağrı var yürürken çok rahatsız ediyor sık sık nüksetmekte acaba nedeni ne olabilir ben öğrenciyim cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

az önce size bir soru yönelttim fakat cevabını alamadım kısa sürede cevap yollarsanız sevinirim iyi çalışmalar
Son düzenleyen Misafir; 28 Eylül 2009 19:43. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir
12 Aralık 2009 23:14   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
kaslar gerılme yapmıstır buyuk ıhtımalle ama doktora gıtmenı tawsıye edıyorum cunku kas agrılarının dıger bır nedenıde karacıgerdır baska neler var mesela cunku karacıger hastalıgında da baldır ve kas agrıları olabılır buz tedavısı uygula gecmez ıse doktora gorunmenı tavsıye edıyorum..
Misafir
17 Ocak 2010 14:17   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
damar ın yeterli kan akışına izin vermiyor sanırım arkadasımda bu sorunda şikayetçiydi doktor böyle demiş
Misafir
5 Şubat 2010 22:32   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
baldırıma aniden kıramp şeklinde ağrı giriyor.İlk zamanlar iğneleme şeklinde sürekli ağrı sonrasında şiddetli kıramp ağrıları oluyor.Şimdi o zamana göre o iğnelemeler gecti ama gün içinde ve gece uyurken 4-5 kere şiddetli şekilde ağrılarım oluyor uroloji,ortopedi ve kalp damar cerrahına gittim bir sonuç alamadım sadece bakıp gönderdiler ilaç verdiler ama bir faydasını görmedim..yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler..
burock42
14 Nisan 2010 23:16   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi

baldır ağrısı

ben futbol oynarken sol baldırıa bir ağrı girdi ve sanki baldırıma iğne batıyo gibi oluyo baldırım ağrıdığı zaman topa vuramıyorum bacak çekmesinden şüpeleniyom ama başka bişi olabilirmi??????????
15 Nisan 2010 09:54   |   Mesaj #8   |   
Valeria - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
Amisos

7772
6.982 mesaj
Alıntı
burock42 adlı kullanıcıdan alıntı

ben futbol oynarken sol baldırıa bir ağrı girdi ve sanki baldırıma iğne batıyo gibi oluyo baldırım ağrıdığı zaman topa vuramıyorum bacak çekmesinden şüpeleniyom ama başka bişi olabilirmi??????????

Bir ortopedi uzmanına görünmelisiniz . Sağlıklı günler .
geceay57
3 Mayıs 2010 08:54   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi

agrım var

benim dizden ayaga kadar agrım var 4 gündür agrı kesici kullanıyorum ama gecmedi ilacın etkisi azaldıgında agrı yeniden yavaş yavaş şiddetleniyor bi hap daha içiyorum ne yapmalıyım
3 Mayıs 2010 08:59   |   Mesaj #10   |   
Valeria - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
Amisos

7772
6.982 mesaj
Alıntı
geceay57 adlı kullanıcıdan alıntı

benim dizden ayaga kadar agrım var 4 gündür agrı kesici kullanıyorum ama gecmedi ilacın etkisi azaldıgında agrı yeniden yavaş yavaş şiddetleniyor bi hap daha içiyorum ne yapmalıyım

Bir ortopedi uzmanına görünmelisiniz ve doktor tavsiyesi dışında ilça kullanmamanız sağlığınız için çok önemli. Sağlıklı günler .
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Baldır ve diz ağrısının sebepleri nelerdir? Konusuna Benzer Konular

Karın ağrısının sebepleri nedir, ne yapılmalıdır?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 35
Son Mesaj: 24 Şubat 2015 13:09
Diz Kireçlenmeleri (Diz Osteoartriti ve Gonartroz)
Gönderen: zamangezgin1453 Forum: Hastalıklar
Cevap: 0
Son Mesaj: 12 Eylül 2013 15:52
Karın ve kasık ağrısının nedenleri nelerdir?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 30 Kasım 2012 18:39
Boğaz ağrısının sebepleri nedir?
Cevap: 3
Son Mesaj: 3 Temmuz 2011 22:22
Burun ağrısının sebebleri nelerdir?
Cevap: 1
Son Mesaj: 20 Aralık 2008 18:08
Sayfa 0.314 saniyede 12 sorgu ile oluşturuldu