Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Sağlık meslek lisesi mezunları hangi meslekleri yapabilirler?
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir19:39, 29 Kasım 2010 
arkadaşlar ya bnde sağlık meslekte okumak istiyom puanım tutuyor ama 4 sene lisesini okuduktan sonra üniv. okumak zorunda mıyız?yada hem mesleğimizi yapıp hemde dışardan okursak olur mu?
Cevap
Misafir20:38, 12 Aralık 2010 
ben atakan 10 yaşındayım tireliyim bende Asım Arar sağlık melek lisesi acil tıp teknisyeni bölümünde okumayı çok istiyorum ideallim bu bu arada bir soru sorucam bu okulu bitirdikten sonra doktor olabilirmiyim
Cevap
Misafir15:04, 10 Şubat 2011 
sağlık meslek lisesi mezunu ne olur üniversite okuması gerekirmi hemşirelik bölümü okuyan erkek laborant olabilirmi?
Cevap
Misafir21:12, 27 Şubat 2011 
bnde sağlıkta okuyorum gerçektn çok avantajli liseden sona hemşirelik ünielirne ek puanımız war eeğ olmazsa kpss girip dewlet memuruda olabiliriz 70uanı aş yeter bzm okulda 687 puanla atanan ble war ..
Cevap
Misafir17:16, 4 Mart 2011 
sağlık meslek liesine gitiğinde hemşire olbilirsinn )
Cevap
Misafir14:57, 4 Mayıs 2011 
maaşlar nasıl
Cevap
Misafir16:44, 9 Haziran 2011 
hanği meslekler olunur
Cevap
pesimist17:34, 9 Haziran 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
hanği meslekler olunur
Tıbbi sekreter, röntgen teknisyeni, hemşirelik,sağlık memurluğu bölümlerinde personel yetiştirmektedir.
Cevap
Misafir16:03, 16 Haziran 2011 
4 YILLIK SAĞLIK MESLEK LİSESİ OKUYCAM FAKAT BU 4 YILIN SONUNDA İŞ BULMA İMKANIM NEDİR 4 YILLIK ÜNV. OKUMALIMIYIM AYRICA BU BÖLÜMÜN 2 YILLIK ÜNV. VARMI??YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ???
Cevap
Misafir18:16, 12 Temmuz 2011 
ben 8. sınıfı bitirdm 430 puan aldm sağlık lisesine gitsem bitirince iş sahibi olurmuyum tercih vermedn önce cevep verin lütfen
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları