Arama

Bel fıtığı ağrısına hangi bitkiler iyi gelir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 213.954 Cevap: 96
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herkese acil şifalar bel fıtığı tamamen geçebilecek hastalık değildir 5 6 kez ameliyat olanlar var ameliyat kesin tedavi değildir ameliyat olanlarda tekrar oluşma faktörü çok fazla bitkiler ve işinin ehli bel ağrılarıyla uğraşan ve çekme yapmayan masörlere masaj yaptırarak ağrılarınızı azaltmak en mantıklısı hiçbir doktor ameliyat sonrası fıtık tekrar oluşmaz diyemiyor ben ameliyat oldum arabamın lastiğini değiştirirken zorlamadan tekrar fıtık oluştu aromatik yağlarla bel fıtığıyla devamlı uğraşan arkadaşım var yılda birkez gidiyorum bir yıl belim ağırmıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
masajla ağrılar iyileşebilir yanlız klasik masajla değil bilinçli aroma terapisyenlerini deneyin faydası olacaktır
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bel fıtığının tedavi yöntemlerinde arkadaşa katılıyorum bitki özleri sadece ağrıları dindirir iyileşme yapmaz riski olmayan masajları yaptırın az ağrılı bir yaşam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bel fıtığından ameliyat olmak tekrar fıtığın olmayacağı anlamına gelmez fıtık tekrar oluşabilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kesinlikle ameliyat olmayın ameliyatla bel ve boyun fıtığı olanlar memnun değil ağrılar tam olarak geçmiyor masaj yaptıran arkadaşa katılıyorum ama bildiğimiz klasik masaj değil sertifikalı ve bel fıtığı üzerine deneyimli masörleri deneyin kesinlikle çekme yaptırmayın masajla ağrılarınız azalacaktır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2012       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
5 yıl önce belimde ağrı .başladı ameliyat oldum ağrılarım tekrar başladı sol ayağımı hissetmiyorum yeniden ameliyat olmak istemiyorum altarnatif olarak fizik tedavi yaptırabilirmiyim bitkisel otlar .iyi gelirmi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2012       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herkese acil şifalar, yorumlarınız güzel arkadaşlar .. ablamda,bel fıtığı var ameliyat oldu ,düzelme var ama ağrıları tamamen geçmedi l4..l5 fıtık olduğunu .söylüyor doktorlar ameliyattan başka çözüm öneren arkadaş varsa yardım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2012       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bel fıtığının ameliyatsız düzelmeyeceğini söyleniyor yorumlarda yazdığınız masörün telefonunu aradım cevap veren olmadı başka telefonunu rica etsem veya adresini
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2012       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yorum yazan arkadaşlara önce teşekkürler bende fıtık ile beraber bel kayması var, doktorlar tedavisi olmadığını söylüyorlar ,iskenderunda bahsettiğiniz kupa terapisi yapan arkadşla görüştüm yeri bize çok uzak k.maraşta bildiğiniz kupa terapisi veya hacamat yapan varmı bilgilendirirseniz memnun olurum telefonum 05364196948
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2012       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben diyarbakırda bir manuel terapiste gittim kendisi zaten sağlık bilimlerinde master yapmış ve yurt dışında eğitim görmüş allah bin kere razı olsun 10 dakikada fıtığı bulup elleriyle yerine koyuyor anında ağrı gidermi ve gönlünüzden ne koparsa alıyor yani belirli bir ücret talep etmiyor ben malatyadan gittim ayın belirli günleride ankara ve antalyada şubeleri varmış ordada bakıyormuş kesinlikle görüşün derim allah hepinize şifa versin..numarası 05324479502