Arama

Bel fıtığı ağrısına hangi bitkiler iyi gelir? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 213.975 Cevap: 96
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2012       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende ceyhan,a gittim belfıtığı için ali ustundağ masaj yaptı fakat faydası olmadı benim tek anladığım şu ilk belfıtığı başlangıcı olanlar belki fayda görur ayağına vurmuşsa boşuna kimse gitmesin
Sponsorlu Bağlantılar
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2012       Mesaj #62
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
bel fıtığına iyi gelen bitkiler bel ağrısına iyi gelen bitkiler fitigina ne gelir fıtığına ne gelir 15 dakikada çözüm dizi
Birçok kişinin derdi olan bel fıtığına iyi gelen Ahmet Maranki'nin tavsiye etmiş olduğu şifalı bitkileri sizler için paylaşıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
bel agrisi4 6971
Prof. Doktor Ahmet Maranki bel ve boyun fıtığına iyi gelen şifalı bitki kürleri açıkladı. Özellikle ev hanımlarında daha çok görülen bel fıtığı hastalığı doğal bitkisel tedavi yöntemleri ve çözüm yolları önerdi.

Ahmet Maranki Fıtık Kürleri:
**1 bardak su içerisine 4-5 gram taze kozalak atılır ve 10 dakika boyunca kaynatılır. Bu karışım tatlandırılarak günde 1 bardak içilir.

**Bir başka fıtık bitkisel tedavisi yönteminde ise 1 bardak kaynar durumdaki suyun içine 2-5 gram anason ilave edilir ve 10 dakika demlendikten sonra günde 2-3 bardak bu fıtık çayından içilir.

**Fıtık için şifalı bitkilerden bir diğeri ise defneyaprağıdır. 1 bardak kadar kaynatılmış haldeki suya 10 gram defneyaprağı atılıp 10 dakika demlenmesi için beklenir. Bu defne çayından her gün 2-3 bardak içilir.

**Fıtık için bitkiler isteyenlere önerilebilecek başka bir bitki de rezenedir. 1 bardak kaynar suyun içine 4 gram rezene tohumu atılıp 10 dakika demlendikten sonra günde 2-3 bardak içilmesi gerekir.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2013       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Allah aşkına gidelimmi gitmeyelimmi bu cceyhanda ali üstündağa bana yardımcı olurmusunuz ? Kararsız kaldımda. Bel ağrısı için..
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2013       Mesaj #64
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Bel fıtığına iyi gelen şifalı bitkiler

Birçok kişinin derdi olan bel fıtığına iyi gelen Ahmet Maranki'nin tavsiye etmiş olduğu şifalı bitkileri sizler için paylaşıyorum
bel agrisi4 6971
Prof. Doktor Ahmet Maranki bel ve boyun fıtığına iyi gelen şifalı bitki kürleri açıkladı. Özellikle ev hanımlarında daha çok görülen bel fıtığı hastalığı doğal bitkisel tedavi yöntemleri ve çözüm yolları önerdi.

Ahmet Maranki Fıtık Kürleri:

**1 bardak su içerisine 4-5 gram taze kozalak atılır ve 10 dakika boyunca kaynatılır. Bu karışım tatlandırılarak günde 1 bardak içilir.

**Bir başka fıtık bitkisel tedavisi yönteminde ise 1 bardak kaynar durumdaki suyun içine 2-5 gram anason ilave edilir ve 10 dakika demlendikten sonra günde 2-3 bardak bu fıtık çayından içilir.

**Fıtık için şifalı bitkilerden bir diğeri ise defneyaprağıdır. 1 bardak kadar kaynatılmış haldeki suya 10 gram defneyaprağı atılıp 10 dakika demlenmesi için beklenir. Bu defne çayından her gün 2-3 bardak içilir.

**Fıtık için bitkiler isteyenlere önerilebilecek başka bir bitki de rezenedir. 1 bardak kaynar suyun içine 4 gram rezene tohumu atılıp 10 dakika demlendikten sonra günde 2-3 bardak içilmesi gerekir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2013       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

onlarca tanıdığım iyileşti bakın sizede söyleyeyim. 100 TL ücret adrese gönderiliyor yan etkisi yok

Bel Fıtığı Bitkisel Tedavi (site adresi burası)

ilacın adı nedir acaba nerden temin edilecek bu sitede bulamıyorum ilacı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2013       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm arkadaslar kimse bilip bilmeden yorum yapmasin. Bende de bel fitigi var 2-3 yil once muayene oldum sol tarafta iki fitik var denildi ameliyat olmak istemedim gectigimiz aylarda tekrar agri yapinca muayene oldum fitik sayisi 3 olmus ilaclar care degil kullanmadim. Taki dun oglen saatlerinde belimim koptugunu dusunene kadar ayaga kalkamadim bu gun 18 nisanda ceyhanda ali ustundag'in yanina gidene kadar adam ne tarafta kac fitik oldunu ben soylemeden bildi masaj tedavisi yapti biraz duzeldim eve geldim dinleniyorum simdi daha iyiyim kesin sonuc alinca takrar yazarim tavsiye ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2013       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben osmaniyedeyim arkadaşım dayımı adana ceyhan bel fıtığ ali isminde soyadını hatırlamıyorum sanırım aynı kişiden bahsediyoruz benim amcamı bu adam felç etti amcamı ben götürdüm amcamın beline insan üstü güçle baskı yaptı paramızla rezil olduk bu adama gitmeyin

doğrudur. Bu adam tam bir sahtekar. ben eşimi götürdüm. tüm uyarılara rağmen. insan üstü bir güçle az kalsın felç olacaktı eşim. bel fıtığı da iyileşmedi. aynen devam ediyor. emar çektirdik aynen duruyor. sakın gitmeyin bu adama. adam 150.00 alıyor. benim gittiğim gün 50 kişi vardı. aldığı parayı inşallah kendi derdine harcar. hayırını görmez
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2013       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaşlar ben diyarbakırda bir manuel terapiste gittim kendisi zaten sağlık bilimlerinde master yapmış ve yurt dışında eğitim görmüş allah bin kere razı olsun 10 dakikada fıtığı bulup elleriyle yerine koyuyor anında ağrı gidermi ve gönlünüzden ne koparsa alıyor yani belirli bir ücret talep etmiyor ben malatyadan gittim ayın belirli günleride ankara ve antalyada şubeleri varmış ordada bakıyormuş kesinlikle görüşün derim allah hepinize şifa versin..numarası 05324479502

bu doktorun adı ne acaba gerçekten belimde dayanılmaz ağrılar var beyin cerrahına gittim ameliyatlık değil diyor ama ağrılarım çok geçmiyor lütfen doktorun adınıda paylaşabilirmisiniz
Misafir4444 - avatarı
Misafir4444
Ziyaretçi
12 Ağustos 2013       Mesaj #69
Misafir4444 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Bel fıtığı tedavisi için ozon terapiyi duydum deneyen var mı?

ozon boş tedavi 15 seans yaptırdım hiçbir etkisi yok
Kara Melek - avatarı
Kara Melek
Ziyaretçi
12 Ağustos 2013       Mesaj #70
Kara Melek - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir4444 adlı kullanıcıdan alıntı

ozon boş tedavi 15 seans yaptırdım hiçbir etkisi yok

Hardal yağı ve biberiye yağının içine zeytün yağı ilave edin. Bu üçlü karışımı biraz ısıtarak ağrıyan yerlerinize sürün ve aşağıdan yukarıya doğru hareketlerle masaj yapın.
3 hafta boyunca gece yatarken düzenli olarak uygulayın faydasını göreceksiniz. Geçmiş olsun.