Arama

Explorer.exe bozuldu, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Haziran 2012 Gösterim: 4.977 Cevap: 7
WoLDiMoR - avatarı
WoLDiMoR
Ziyaretçi
7 Şubat 2009       Mesaj #1
WoLDiMoR - avatarı
Ziyaretçi
Başlıkta ki durumu biraz izah ediyim.şimdi mesela bi dosyayı bi yerden bi yere kopyalıcam CTRL+C yapıyorum sonra yapıştıracağım yere gelip CTRL+V yaptıktan sonra PC kitleniyor.
Görev yöneticisinden Explorer.exe'yi kapatıp - Belgelerimi açtıktan sonra düzeliyor fakat kopyalama işlemi gerçekleşmiyor.Bi virüs ile karşı karşıyayım sanırım? yada önereceğiniz farklı alternatifler varmı ?
Teşekkürler şimdiden
EN İYİ CEVABI dalt10 verdi
arkadslar bn explorer 8 indirdim ama kurulmuyo mozilla wrdı kaldırdm bu seferde explorer de xul.dll cktı onu aldm system32 kopyldm orda sorun cıktı snra aldm windows a ordada sorun cktı nsl olcak artk anlamadım yardım ederseniz sevinirm
Sponsorlu Bağlantılar
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
7 Şubat 2009       Mesaj #2
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Sisteminiz hasar görmüş, yeni bir windows kurulumu gerçekleştirin ancak kurulum yapmadan önce harddiskinizi C, D gibi varsa biçimlendirin önerilen onarmalar sağlıklı bir sonuca ulaşmayacaktır çünkü benimde başıma gelen bir olay sıklıkla karşılaşıyorum düzen tutmasını istiyorsanız format atacaksınız.
Sponsorlu Bağlantılar
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
WoLDiMoR - avatarı
WoLDiMoR
Ziyaretçi
7 Şubat 2009       Mesaj #3
WoLDiMoR - avatarı
Ziyaretçi
4kez format attım C'ye.ama D'yi hiç biçimlendirmedim çünkü gerekli olan herşeyim orda.bi DVD çekip denicem , teşekkürler.
Başka alternatif sunucak arkadaşlar var sie lütfen yazsınlar çünkü çok bela bi durumMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bn bi türlü internet explorer 8 i kuramıyorum win32 uygulaması değil dio ne yapmalıyım Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
32 bit işletim sistemin var fakat sen 32 bit olmayan bir yazılım kurmaya çalışıyorsun bu uyarıyı vermesi normaldir
dalt10 - avatarı
dalt10
Ziyaretçi
24 Eylül 2010       Mesaj #6
dalt10 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
arkadslar bn explorer 8 indirdim ama kurulmuyo mozilla wrdı kaldırdm bu seferde explorer de xul.dll cktı onu aldm system32 kopyldm orda sorun cıktı snra aldm windows a ordada sorun cktı nsl olcak artk anlamadım yardım ederseniz sevinirm
dalt10 - avatarı
dalt10
Ziyaretçi
24 Eylül 2010       Mesaj #7
dalt10 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
WoLDiMoR adlı kullanıcıdan alıntı

4kez format attım C'ye.ama D'yi hiç biçimlendirmedim çünkü gerekli olan herşeyim orda.bi DVD çekip denicem , teşekkürler.
Başka alternatif sunucak arkadaşlar var sie lütfen yazsınlar çünkü çok bela bi durumMsn Sad

Arkadasım Görev Yöneticisini aç yeni görev e tıkla explorer.exe yaz tmm dır qelir ekran masaüstü urasma Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş ben yapıyorum explorer exe die bilmemne hatası verio Msn Grin lütfenn format dışı bir çözüm Msn Grin