Arama

İnternetten video neden izleyemiyorum?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Şubat 2016 Gösterim: 31.068 Cevap: 24
Siyah Cin - avatarı
Siyah Cin
Ziyaretçi
7 Şubat 2009       Mesaj #1
Siyah Cin - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar internetten video izlicem videonun windows media playerde acılması gerekiyor ama windows media player bu hatayı verior videoyu acınca normal video acıo ama url video acmıyor
Belirtilen protokol desteklenmediğinden Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. URL Aç iletişim kutusuna bir URL yazdıysanız, farklı bir aktarım protokolü (örneğin, "http:" veya "rtsp:") kullanmayı deneyin
bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım
EN İYİ CEVABI DreT45 verdi
internette birsürü video programı var açtığın sitelerdeki program pcinde yüklü değildir büyük ihtimalle ondandır :)
Sponsorlu Bağlantılar
uchiha itachi - avatarı
uchiha itachi
Ziyaretçi
7 Şubat 2009       Mesaj #2
uchiha itachi - avatarı
Ziyaretçi
sanırım online tv izlemek istiyorsunuz. ama ne hatası aldıgınızı bir ekran goruntusu olarak verebilirseniz yada hata kodu hakkında bilgilendirebilirseniz daha iyi yardım edebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar
birde media player uzaktan göstereceği videoların hepsinde her türlü protokolü desteklemez.

örneğin

TRT INT : mms://212.175.166.3/TRTINT
ATV : mms://213.194.117.6/atv
STV : mms://usa.stv.com.tr/live
SHOW TV : mms://195.175.9.14/TV-showTv

gibi adresleri açabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
video izleyemiyorum
Alıntı

video izleyemiyorum ne yapmaliyim

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı sorun benim başımada geldi daha önce format attıysanız hoparlorün programı silinmiştir .bu nedenle media player hata verir. ben bilgisayarcıya götürüp yüklettim ama hoparlorden ses geliyorsa söylediklerimi dikkate alma çünkü benimkinden ses gelmiodu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm arkadaslar flash playerı yukluyorum ama yınede vıdeo ızleyemıyorum tum sıtelerı arastırdım ama yınede yapamadım. İnt üzerınden hıc vıdeo ızleyemıyorm flash player,adobe shockwawe,adobe reader,mozilla,firefox hepsini denedım ama yınde olmuyo lutfen yardımcı olun Msn Sad Msn SadMsn Sad
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
1 Şubat 2010       Mesaj #6
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Slm arkadaslar flash playerı yukluyorum ama yınede vıdeo ızleyemıyorum tum sıtelerı arastırdım ama yınede yapamadım. İnt üzerınden hıc vıdeo ızleyemıyorm flash player,adobe shockwawe,adobe reader,mozilla,firefox hepsini denedım ama yınde olmuyo lutfen yardımcı olun Msn Sad Msn SadMsn Sad

Video İzleyemediğin Siteleri Ekran Görüntüsü Koyar mısın ?

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaaa benimde videolarım acılmıyo hepsi degil ama bir çoğu acılmıyor film izlemek istiyorum net üzerinden ama olmuyo video kusu beyaz gösteriyo ve sol üst köşesinde küçük bi kutu vr içinde yeşil sarı mavi gbi bişiler vr çok küçük bir kutu . bi çok sitede hep böyle oluyo hiç bişi izleyemiyorum hatta sitelerdeki reklemlar bile bu şekilde görünüyo Msn Confused napabilirim liütfen yardım Msn Sad
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
28 Şubat 2010       Mesaj #8
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yaaaa benimde videolarım acılmıyo hepsi degil ama bir çoğu acılmıyor film izlemek istiyorum net üzerinden ama olmuyo video kusu beyaz gösteriyo ve sol üst köşesinde küçük bi kutu vr içinde yeşil sarı mavi gbi bişiler vr çok küçük bir kutu . bi çok sitede hep böyle oluyo hiç bişi izleyemiyorum hatta sitelerdeki reklemlar bile bu şekilde görünüyo Msn Confused napabilirim liütfen yardım Msn Sad

Hepsi Değil Dediğine Göre Video Server'dan Silinmiş Ya Da Sahte Olabilir.
Video Yükleniyormuş Gibi Yaparak Resim Koyanlarda Var.
Resminin Üstüne Sağ Tıklayabiliyorsan Özellikleri Görebilirsen Video Olmadığını Anlarsınız.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mart 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımda bazı güncelşmyn programlar vr
.NET Framework Assistant 1.0 x86 için .NET Framework 3.5 Service Pack 1 Güncelleştirmesi (KB963707)
.NET 2.0 - 3.5 sürümleri için Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 ve .NET Framework 3.5 Ailesi Güncelleştirmesi (KB951847) x86
Windows 2000, Windows Server 2003 ve Windows XP İçin Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB974417) gbi gbi ..bu serverlı olan program yüzündenmi izliyemiyorum netten hiçbişiy.güncelleşirse izliyebilicekmiyim ? bide nasıl güncelleştrcem onuda bilmiyorum .bu bilgisayar beni çıldrtıcak en sonunda
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ActiveX yükleyin (flash Player)