Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

İso uzantılı oyunu nasıl açabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Siyah Cin tarafından 9 Şubat 2009 (00:24) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
40805 kez görüntülenmiş, 9 cevap yazılmış ve son mesaj 27 Eylül 2012 (15:52) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 9 Şubat 2009, 00:24

#1 (link)
Siyah Cin
Ziyaretçi
Siyah Cin - avatarı
arkadaşlar iso uzantılı oyun indirdim deamon toolsda actım sürücüde actım ama oyunu nasıl calıstıracam bilmiorm dosyalarına girdi oyunun nasıl calıstırcam
görüntüler

adszou8

56121223ty8
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

daemon tools ile kurmak istersen sana yardımcı olabilirim

Eğer daemon toolsla yapmak istersen aşağıdaki adımları izle

DAEMON TOOLS KURULUMU
1
1wh9
2
2gq2
3
3vp9
4
4ag1
5
5cu0

KURULUMU BİTTİ.... ŞİMDİ GELDİ... KULLANIMINAA..

DAEMON TOOLS KULLANIMI...
1
a1fs1
2
a2ds1
3
a3jj2
4
a4lo5
5
a5kh6

Neroyla oyunu cd ye yazıp cdden kuracam dersen de aşağıdaki adımları izle

001

Öncelikle açılan nero seçeneklerinden Kopyala ve Yedekle ve ardından Kalıbı Diske Yazdır
seçeneğini seçiyoruz.
002

Karşımıza açılan pencerede Öncelikle .iso dosyalarımızın bulunduğu dizine gidiyoruz. Ardından Dosya Türü bölümünü açıyoruz ve Kalıp Dosyaları Seçeneğini işaretliyoruz. İşaretleme sonunda .iso dosyalarınız görünecektir. Cd'ye yazılacak olan .iso dosyamızıda seçtikden sonra Aç diyerek bir sonraki pencereye geçiyoruz.

003

Karşımıza açılan pencerede ki bilgileri ayarladıkdan sonra İleri diyerek yola devam ediyoruz.

Ek bilgi : Yazım Hızı bölümünü CD-RW olarak görmek fakat o şekilde algılamamak gerekmektedir. Cd üzerinde Yazan yazılar okunmalı ve cd'nin desteklediği hız bilinmelidir. Seçim daha sonra yapılmalıdır.

004

İleri Bölümü seçildikden sonra .iso dosyamız cd üzerine yazımı başlayacaktır.

005

Tamamen yazım işlemi tamamlandıkdan sonra açılan küçük pencereye tamam diyoruz. Tamam butonuna basıldıkdan sonra sol alt köşede ki Dur simgesi Bitti olarak değişecektir. Bizden Bitti butonuna basmamız beklenecektir. Basıldık'dan sonra Cdrom içerisinde ki cd dışarı çıkarılır kullanıma hazır halde

Umarım bu bilgiler yeterli olmuştur iyi eğlenceler...wink
Rapor Et
Reklam
Eski 9 Şubat 2009, 03:35

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
daemon tools ile kurmak istersen sana yardımcı olabilirim

Eğer daemon toolsla yapmak istersen aşağıdaki adımları izle

DAEMON TOOLS KURULUMU
1
1wh9
2
2gq2
3
3vp9
4
4ag1
5
5cu0

KURULUMU BİTTİ.... ŞİMDİ GELDİ... KULLANIMINAA..

DAEMON TOOLS KULLANIMI...
1
a1fs1
2
a2ds1
3
a3jj2
4
a4lo5
5
a5kh6

Neroyla oyunu cd ye yazıp cdden kuracam dersen de aşağıdaki adımları izle

001

Öncelikle açılan nero seçeneklerinden Kopyala ve Yedekle ve ardından Kalıbı Diske Yazdır
seçeneğini seçiyoruz.
002

Karşımıza açılan pencerede Öncelikle .iso dosyalarımızın bulunduğu dizine gidiyoruz. Ardından Dosya Türü bölümünü açıyoruz ve Kalıp Dosyaları Seçeneğini işaretliyoruz. İşaretleme sonunda .iso dosyalarınız görünecektir. Cd'ye yazılacak olan .iso dosyamızıda seçtikden sonra Aç diyerek bir sonraki pencereye geçiyoruz.

003

Karşımıza açılan pencerede ki bilgileri ayarladıkdan sonra İleri diyerek yola devam ediyoruz.

Ek bilgi : Yazım Hızı bölümünü CD-RW olarak görmek fakat o şekilde algılamamak gerekmektedir. Cd üzerinde Yazan yazılar okunmalı ve cd'nin desteklediği hız bilinmelidir. Seçim daha sonra yapılmalıdır.

004

İleri Bölümü seçildikden sonra .iso dosyamız cd üzerine yazımı başlayacaktır.

005

Tamamen yazım işlemi tamamlandıkdan sonra açılan küçük pencereye tamam diyoruz. Tamam butonuna basıldıkdan sonra sol alt köşede ki Dur simgesi Bitti olarak değişecektir. Bizden Bitti butonuna basmamız beklenecektir. Basıldık'dan sonra Cdrom içerisinde ki cd dışarı çıkarılır kullanıma hazır halde

Umarım bu bilgiler yeterli olmuştur iyi eğlenceler...wink
Rapor Et
Eski 9 Şubat 2009, 03:39

#3 (link)
uchiha itachi
Ziyaretçi
uchiha itachi - avatarı
cdspace
alcohol %120
daemon tools
power iso
nero
Rapor Et
Eski 2 Eylül 2009, 16:40

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
""uchiha itachi"" arkadasım umarım banada yardım edersın . Ben iso uzantılı oyun ındırdım . Bu oyunu acmak ıcın " daemon tools, alcohol , nero, poweriso " denememe ragmen bır turlu acamadım . Hemen hemen tum yazılanları da okudum ama nafıle .. Yardımınız ıcın sımdıden tskler ..
Rapor Et
Eski 4 Eylül 2009, 14:21

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
MEsajımı okuyan ve yardım edecek kımse yhok mu daha ((( ...
Rapor Et
Eski 24 Haziran 2010, 13:42

#6 (link)
huysuzenes
Ziyaretçi
huysuzenes - avatarı
Arkdaşlar Ben de Fifa Manager 2008 var (Biraz Eski ama biligsayar bunu çalıştırıyor)Daemon tolls ile setupunu açtım fakat setupun başında yüklenirken Dvdyi istiyor... Ne yapabilirim....
Rapor Et
Eski 12 Şubat 2011, 14:16

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
dediğin gibi kurdum en sonunda play e basıyorum cd istiyor..???????
Rapor Et
Eski 29 Mayıs 2011, 10:37

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
crack ını bulucaksın
Rapor Et
Eski 28 Ekim 2011, 15:14

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bende cd şekli çıkmıo
Rapor Et
Eski 27 Eylül 2012, 15:52

Cvp: İso uzantılı oyunu nasıl açabilirim?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar yav ben bi tane oyunu torrent olarak tixati programından yüklüyorum fakat iso daosyası geldi ben daemon tools lite ı kullanarak herşeyi yaptım kalıp dosyası yerleştiriliyor diyor fakat daha sonra hiç bişi olmuyo napcam bn
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.226 saniyede (80.06% PHP - 19.94% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 23:31
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi