Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN adresim iptal olmuş, tekrar nasıl aktif edebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda bozbeyi_60 tarafından 13 Şubat 2009 (17:50) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
13434 kez görüntülenmiş, 18 cevap yazılmış ve son mesaj 22 Haziran 2014 (14:03) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.33  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 13 Şubat 2009, 17:50

#1 (link)
bozbeyi_60
Ziyaretçi
bozbeyi_60 - avatarı
msn adresim iptal olmuş tekrar aktif hale getirmek istiyorum
En iyi cevap MeLL tarafından gönderildi

İptal olmuş derken tamamiyle kapanmışmı?Tamamiyle kapanmış ise(yani bunun için sanıyorum hesabınızı kapattıktan sonra 120 gün giriş yapmamış olmanız lazım(daha fazla da olabilir))...Bu durumda aynı adresinizle tekrardan mail açmanız mümkün oluyor...

Alıntı:
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Kapattığınız hesap @live.com, @msn.com, @hotmail.com gibi ayrılmış bir etki alanının parçası ise yani bir Windows Live Hotmail posta kutusuna sahipse, gereken süre beklenmeden kapatılamaz. Kapatmaya çalıştığınızda "Hesap kapatılamıyor. Bu hesapla ilişkilendirilen bir Windows Live Hotmail hesabı olduğundan bu hesabı hemen kapatamazsınız." uyarısı alırsınız. Uyarının devamındaki bağlantıya, "Microsoft hesabınızı kapatın"a tıklarsanız Windows Live Hotmail hesabınızı kapatabilirsiniz, o andan itibaren size artık e-posta gönderilemez. Ancak 120 gün içinde oturum açıp geri etkinleştirebilirsiniz. 120 günden sonra hesap tamamen kapatılıp hesap adı başkalarının kullanımına açılabilir.

Kapattığınız hesap yukarıdaki etki alanlarından bağımsız özel bir etki alanına sahipse o Windows Live hesabı anında kapatılır.
Rapor Et
Reklam
Eski 13 Şubat 2009, 18:06

#2 (link)
MeLL
Ziyaretçi
MeLL - avatarı
İptal olmuş derken tamamiyle kapanmışmı?Tamamiyle kapanmış ise(yani bunun için sanıyorum hesabınızı kapattıktan sonra 120 gün giriş yapmamış olmanız lazım(daha fazla da olabilir))...Bu durumda aynı adresinizle tekrardan mail açmanız mümkün oluyor...

Alıntı:
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Kapattığınız hesap @live.com, @msn.com, @hotmail.com gibi ayrılmış bir etki alanının parçası ise yani bir Windows Live Hotmail posta kutusuna sahipse, gereken süre beklenmeden kapatılamaz. Kapatmaya çalıştığınızda "Hesap kapatılamıyor. Bu hesapla ilişkilendirilen bir Windows Live Hotmail hesabı olduğundan bu hesabı hemen kapatamazsınız." uyarısı alırsınız. Uyarının devamındaki bağlantıya, "Microsoft hesabınızı kapatın"a tıklarsanız Windows Live Hotmail hesabınızı kapatabilirsiniz, o andan itibaren size artık e-posta gönderilemez. Ancak 120 gün içinde oturum açıp geri etkinleştirebilirsiniz. 120 günden sonra hesap tamamen kapatılıp hesap adı başkalarının kullanımına açılabilir.

Kapattığınız hesap yukarıdaki etki alanlarından bağımsız özel bir etki alanına sahipse o Windows Live hesabı anında kapatılır.
Rapor Et
Eski 6 Eylül 2009, 14:16

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
msn hotmil hesabımın açılmasını istiyorum
Rapor Et
Eski 22 Eylül 2009, 22:04

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
HESABIMA GİREMİYORUM BENİM AMACIM ORDAKİ GELEN MAİL LERİME BAKMAK LÜTFEN ACİL BİR CEVAP
Rapor Et
Eski 14 Ocak 2010, 00:02

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
facebook!da bulunan unal_akarr@hotmail.com arkadaşlık sitem iptal edilmiştir.aktif hale eçmesini ve arkadaşlarımla diolağa girmek istiyorum.sebebininde ne olduğununu dahi belirtmeden neden kaptıldı bunuda öğrenmek istiyorum bilgilerinize..
Rapor Et
Eski 5 Ocak 2011, 03:19

MSN adresim iptal olmuş, nasıl geri açarım?

#6 (link)
Tolubay
Ziyaretçi
Tolubay - avatarı
arkadaşalr sürekli kullandığım mail adresi çalındı alter natif mail adresinede uzun zamandır girmiyordum kapanmış sanırım çünki giremiyorum tekrardan alim diyom oda olmuyor ne yapmam gerekiyor acaba ?
Rapor Et
Eski 8 Şubat 2011, 10:42

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba ben buse. uzun zamandır msn adresime girmiyordum. Msn e-posta alımım iptaL olmus. Yani msn adresim acılıyor ama msn adresime yollanan posta iletileri gelmiyor. Facemin sifresini unuttum . değiştirmek icinde msn adresime onay kodu yolluyorum. yollandı dediği halde msn adresime gelmiyor lütfen yardımcı olurmusunuz ?
Rapor Et
Eski 6 Ekim 2011, 11:14

Msn adresim açılmıyor

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merabalar.. ben dün msn adresimi kapatmıştım. ama bugün tekrar açmak istiyorum açamiyorum.adres yanlış dio.ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 15 Kasım 2011, 00:33

yardımmmmmmmmmmm

#9 (link)
gizemliçocuk
Ziyaretçi
gizemliçocuk - avatarı
arkadaşlar ben yeniyim neler nasıl yapılır bilmiyorum beni ekleyip msn adresimi nasıl kurtaracagım anlata bilirmisinizhiç birşey bilmiyorum ne olur yardımcı olun
Rapor Et
Eski 15 Nisan 2012, 12:32

Cvp: MSN adresim iptal olmuş, tekrar nasıl aktif edebilirim?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
5 seneden fazladır girmiyorum şimdi girmek istediğimde Windows Live Id yalnış diyor geri almamın imkanı yokmu?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.193 saniyede (72.01% PHP - 27.99% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 23:53
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi