Arama

Karşılıksız birini seviyorum, ne yapmalıyım? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Kasım 2015 Gösterim: 103.310 Cevap: 165
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2011       Mesaj #101
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende birini sewiyorum hemde çok ona sölemek istiorum ama onu tamamen kaybetmekten korkuorum sizce ne yapmalıım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2011       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence oda sana aşık ama belli etmiyo git yanina seni seviyorum de ise yasayacaktir cesaretini topla
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2011       Mesaj #103
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sınıftayız onu çk seviyorum ama en yakın arkadaşımda onu seviyo ama o ona kötü davranabiliyo ben arkadaşımın onu sevdiğini biliyorum ama o bnm sevdiğimi bilmiyye sevdiğim kişi arkadaşıma iyi bna kötü gibi davranıyo ama bn sınıfın en güzeliyim sınıftaki bir çok erkek bna aşık ama bn onu deliler gibi seviyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende seviyorum ama o daha beni bilmiyor Msn Sad(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #105
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birini seviyorum o başka biriyle çıkıyor ne yapayım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2011       Mesaj #106
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birini sewiyorum.1 ay çıktık ve çok fena bağlandım ona snra nişanlancak nişanlanmadan engel olmalıyım onaa ne yapmam gerekiyo ? ayrıca sürekli benle uğraşıyo beni sinir etmeyi çok seviyo ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2011       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bni eskiden çok seviodu ama şimdi b onu seviyorum ne yapmalıyım bn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2011       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende lise 2 ye gidiyorum bizim sınıfın hemen karşısında lise 4 e giden bi kız şu son zamanlar gerçekten ona aşık oldum neredeyse bütün gün o aklımda eskiye bakarsak ben lise 1 e giderken oda lise 4 e gidiyodu 2-3 fırsatım oldu onunla konuşabilmek için ama ben değerlendirmedim şimdi kafamı duvarlara vuruyorum ve o fırsatı 4 gözle bekliyorum... ama adını bile bilmesem o kızın belki benimki tek taraflı ama genede iyi oluyo örneğin benim vücut geliştirmeye merakım var spor salonunda tam bırakcağım sırada ağırlık aletini onu aklıma getiriyorum biraz daha fazla yapıyorum Msn Happy eğer gerçekten seviyosanız hoşlanıyosanız fırsat kollayın ve en iyi şekilde o fırsatı kullanmaya çalışın kızda birazcık dikkat çekmek istiyosanız mesela ona bakın sonra kafanızı çevirin başka yere sonra tekrar ona bakın
aynur - avatarı
aynur
Ziyaretçi
25 Ekim 2011       Mesaj #109
aynur - avatarı
Ziyaretçi
bende birini seviyorum ama hala unutamadım üstelik konuşmuyoruz onun başkasını sevdinden şüpheleniyorum bende herkez gibi acı çekiyorum onun kimi sevdiğini nerden anlıcam lütfen yardım edin..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2011       Mesaj #110
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kendime güvenim yok birini seviyorum nasıl söylerim