Arama

Karşılıksız birini seviyorum, ne yapmalıyım? - Sayfa 16

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Kasım 2015 Gösterim: 103.279 Cevap: 165
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2014       Mesaj #151
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar lütfen bna yardımcı lun bn 5.sınıftan beri birisini seviyorum şüan 6.sınıflıyım bn çocuk daima bnle uğraşıyo e bu da bnmm hoşuma gidiyo imalı konuşuyo yaz tatilinde bna şarkı gönderdi yalın kefi yolunda aşkı sonun da bnde keşke böle biri karşıma çıksa dedim o da bn warım ya dedi...şimdi de sömestr tatilinin ilk gününde bn seni seviyrum dedi sömestr bitti okullar açıldı hiç pas wermiyo sanki hiç bişey sölememiş yapmamış gibi bu durumda bnm ne yapmam lazım yalvarırım yardımcı olun...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2014       Mesaj #152
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sor soruştur bi varmı sevgilisi sonra çok üzülürsn
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2014       Mesaj #153
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çok doğru diyorsunuz ama ben onu çok sevdim o beni sevmiş ama sonra başka bir kızı sevdiği söylendi ben onu unutmaya uğraşsamda aynı sınıftayız olmuyor her an karşımda tam sevdiğimi dile getirmiştim bütün sınıfın önünde SENİ SEVİYORUM diyecektim olmadı off onu unutamıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2014       Mesaj #154
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birisini seviyorum oda benim sevdiğimi biliyor benden kaçıyor nerde görsem ne yaptıysam yapım ne yapmalım bana bilgi verirmisiniz
Misafirgulnar - avatarı
Misafirgulnar
Ziyaretçi
12 Mayıs 2014       Mesaj #155
Misafirgulnar - avatarı
Ziyaretçi
bende birini seviyorum amma ayri sinifta okuyo oda galiba beni seviyor okulda arkadaslarimhep soyluyor siz birbiriniz icin yaradilmiwsiniz amma benim buyuk bir sorunum var annem babam ablam ve teyzelerim okulda oyretmen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mayıs 2014       Mesaj #156
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben de aynı durumdayım karşılıksız aşk acısı yedı sene sustum ruh sağlına yattım hastaneye depresyona girdim.hastanede karar verdim açılmaya açıldım fakat bana sen benim için değerlısın duyguların çok güzel ama cevabını taburcu olunca vereceğim demişti tedaviyi reddettim sırf cevap almak için günlerce bekledim aramadı ben aradığımda da sadece hayır dedi nedenini sormadan vurulmuşçasına sustum ve telefonu kapattım oysa benimle ilgilendiğinden emindim yada en gelin güvey olmuşum anlamadım şimdi ne yapmalıyım hala seviyorum ve seveceğim be yapmalıyım Bi cevap isterim
laz kızı - avatarı
laz kızı
Ziyaretçi
12 Temmuz 2014       Mesaj #157
laz kızı - avatarı
Ziyaretçi
Birini seviyorum ve o biliyor sadece hic birsey hissetmiyo bana karsi ama ben gulunce mutlu oluyomus.bu konuda bana yardımcı olurmusunuz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2014       Mesaj #158
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 1 yıl önce birisiyle tanıştım. Kendisiyle 1 ay kadar konuştuk ama ben ilk görüşte aşık oldum ve duygularımı apaçık söyledim. Daha sonra hç bişey yokken aramamaya başladı çok merak ettim günlerce, msjma bile cvp vermedi, daha sonra kendişine ulaştım ve bana işlerinin olduğunu daha sonra mutlaka arayacağını söyledi, tam 4 ay aramadı ve birgün aradı arkadaş gibi konuştu, bni unutmadığını msjlarımın dahi durduğunu, silmediğini ve birgün yine mutlaka arayacağını söyledi. Ve o aramanın ardından neredeyse 5 veya 6 ay geçti ben duramadım facebook tan msj attım beni istemiyorsan söyle lütfen neden cvp vermiyosun çok üzülüyorum diye hç bir cvp yok kendisini arkadaşlıktan da çıkarttım ama aklım gönlüm onda onu unutmam lazım, bana ne istiyorum dedi nede istemiyorum lütfen bana yardım edin ne yapmam lazım benim? hiç bişey demedi ne bitti, ne bitmedi cvp lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2014       Mesaj #159
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birini seviyorum baştan beri o nunla yakınlaşamıyorum ve kendimi açamıyorum yardım ya onu herşeyden çok seviyorum bugun sinir oldum çocuğun biri yavşıyor sinrden kendimi yedim daha seven çok onu çünkü çok güzel ona aşığım lütfen ne yapmalıyım Msn Sad
Gizli Aşık - avatarı
Gizli Aşık
Ziyaretçi
16 Ocak 2015       Mesaj #160
Gizli Aşık - avatarı
Ziyaretçi
Bir kişiyi seversinde içine bir duygu kapılır o duyguyu şuan yaşıyorum fakat tek sorunum ona açılmaktan korkuyorum korkuyorum derken utanıyorum yani nasıl açılsam bilemiyorum ya ama öyle bi seviyorum ki aşka can feda denecek kadar şimdi durumum şu aynı sınıftayız sosyal ağlar fln kullanır ama hani ben sosyal ağ fln kullanmıyorum hiç onlarla uraşmıyorum bide bnmle knk gibi davranıyo bu knk demesi bana acı çektiriyo ya arkadaşlarıyla baya popüler bide açılmaya çalışsam beni rezil eder fln diye korkuyorum rezil olmayı bırakda onunla beraber olamamaktan asıl korkum budur onunla bi beraber olursam dünyalar benim olur onu görünce kalbim öyle bi atıyo ki o bana bakıpda gülmeleri
o anda beni benden alıyo ya bi şeyler söyleseniz açılmam lazım eğer açılamassam içime gömüpde yaşıcam ki buda bana çok acı çektirir