Arama

İki üniversitede aynı anda okumak hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Mayıs 2014 Gösterim: 16.703 Cevap: 11
kll - avatarı
kll
Ziyaretçi
17 Şubat 2009       Mesaj #1
kll - avatarı
Ziyaretçi
iki üniversite birden nasıl okuyabilirim...
EN İYİ CEVABI SEDEPH verdi
İkinci Üniversite Olanağı

Sponsorlu Bağlantılar
İki veya Dört yıllık örgün bir programda kayıtlı ya da mezunsanız alanınız dışında olmak üzere üniversite sınavına girmeden ikinci üniversite okumak amacıyla aşağıdaki açıköğretim Ön Lisans programlarına veya İktisat-İşletme Fakültelerinin Lisans Programlarından herhangi birini seçerek kayıt yaptırabilirsiniz.

Önlisans Programları

Açıköğretim Fakültesi Ev İdaresi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Yerel Yönetimler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Dış Ticaret Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Muhasebe Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Bankacılık ve Sigortacılık Programı pdf Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Tarım Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Sağlık Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı pdf

Lisans Programları

İşletme Fakültesi İşletme Bölümü pdf İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü pdf İktisat Fakültesi Maliye Bölümü pdf İktisat Fakültesi İktisat Bölümü pdf İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü pdf
İki yıllık örgün bir programda kayıtlı ya da mezunsanız alanınız dışında olmak üzere üniversite sınavına girmeden ikinci üniversite okumak amacıyla aşağıdaki açıköğretim programlarına kayıt yaptırabilirsiniz.
Öğrenci Seçme Sınavı’na(ÖSS) girerek ÖSS-SAY-1, ÖSS-SÖZ-1, ÖSS-EA-1, ÖSS-DİL puan türlerinin en az birinden 145 ve üstü puan aldığınızda, tercih ettiğiniz takdirde aşağıdaki açıköğretim önlisans ve lisans programlarına kayıt yaptırabilirsiniz.

Önlisans Programları

Öğrenci Seçme Sınavı’na(ÖSS) girerek ÖSS-SAY-1, ÖSS-SÖZ-1, ÖSS-EA-1, ÖSS-DİL puan türlerinin en az birinden 145 ve üstü puan aldığınızda, tercih ettiğiniz takdirde aşağıdaki açıköğretim önlisans ve lisans programlarına kayıt yaptırabilirsiniz.

Önlisans Programları

Açıköğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Ev İdaresi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Yerel Yönetimler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Dış Ticaret Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Muhasebe Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Bankacılık ve Sigortacılık Programı pdf Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Tarım Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Bilgi Yönetimi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Sağlık Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı
pdf Kayıt süreci
İnternetten başvuru yaptıktan sonra Açıköğretim Bürolarından kayıt yaptırabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için İkinci Üniversite
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
17 Şubat 2009       Mesaj #2
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
İkinci Üniversite Olanağı

Sponsorlu Bağlantılar
İki veya Dört yıllık örgün bir programda kayıtlı ya da mezunsanız alanınız dışında olmak üzere üniversite sınavına girmeden ikinci üniversite okumak amacıyla aşağıdaki açıköğretim Ön Lisans programlarına veya İktisat-İşletme Fakültelerinin Lisans Programlarından herhangi birini seçerek kayıt yaptırabilirsiniz.

Önlisans Programları

Açıköğretim Fakültesi Ev İdaresi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Yerel Yönetimler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Dış Ticaret Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Muhasebe Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Bankacılık ve Sigortacılık Programı pdf Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Tarım Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Sağlık Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı pdf

Lisans Programları

İşletme Fakültesi İşletme Bölümü pdf İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü pdf İktisat Fakültesi Maliye Bölümü pdf İktisat Fakültesi İktisat Bölümü pdf İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü pdf
İki yıllık örgün bir programda kayıtlı ya da mezunsanız alanınız dışında olmak üzere üniversite sınavına girmeden ikinci üniversite okumak amacıyla aşağıdaki açıköğretim programlarına kayıt yaptırabilirsiniz.

Önlisans Programları

Önlisans Programları

Açıköğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Ev İdaresi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Yerel Yönetimler Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Dış Ticaret Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Muhasebe Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Bankacılık ve Sigortacılık Programı pdf Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Tarım Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Bilgi Yönetimi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Sağlık Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Programı pdf Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı
pdf Kayıt süreci
İnternetten başvuru yaptıktan sonra Açıköğretim Bürolarından kayıt yaptırabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için İkinci Üniversite
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben aöf okul öncesi bölümünde okuyorum bizim bölüm kontejanlı alıyo ama ben bu yıl sınava girp örgün bi okul tercih etmek istiyorum bu mümkün mü
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben beden egıtımıne 1 yedegım ama tercıh ettıgım kıya bolumu gldı kımyayı olesıne yapmıstım sımdı kımyanın kayıt tarıhı dogerınden once 2 yere bırden kayıt yaptırıp kımya yıı sora ıptal ettırebılırmıtyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben geçen yıl üniversiteye yerleştim ve kayıt oldum. 1 yıl hazırlık gördüm. tekrar sınava girdim, başka bir üni ye kayıt yaptıramıyormuyum. kendi üni kayıtlı olduğum süre içinde._??? n'olur yardım edinn
ayben - avatarı
ayben
Ziyaretçi
26 Haziran 2011       Mesaj #6
ayben - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=Misafir;2119282]merhaba ben geçen yıl üniversiteye yerleştim ve kayıt oldum. 1 yıl hazırlık gördüm. tekrar sınava girdim, başka bir üni ye kayıt yaptıramıyormuyum. kendi üni kayıtlı olduğum süre içinde._??? n'olu
r yardım edinn[/

kayıtlı olduğun süre içinde yaptıramazsın..ayrıca tercih yapsanda puanın oldukça düşer..hangi bölümdesin şuanda?
ayben - avatarı
ayben
Ziyaretçi
26 Haziran 2011       Mesaj #7
ayben - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben aöf okul öncesi bölümünde okuyorum bizim bölüm kontejanlı alıyo ama ben bu yıl sınava girp örgün bi okul tercih etmek istiyorum bu mümkün mü

okul öncesi bölümünden memnunmusun bende tercih yapıcam bu yıl
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben gecen yıl liseden meun oldum bu yıl aöf kamu yönetimin kazandım kayıt yaptırcam bide 2. tercihlerde tercih yaptırp aynı yı iki üni okuyabiliyormuyım biri örgün ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bu acıkı kazandım 1. tercihte 2. tercihte örgün egitim yazıp ikisime kayıt birden yaptıra bilrmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben ufak birşey sorucam . Ben lise öğrencisiyim ve aklıma takılan bi soru var ben üniversiteye geçtiğim zaman 2 bölüm okuyabiliymuyum yani hem aynı üniversitenin müzik bölümünü ve işletme gibi bölümleri okuyabiliyomuyum . Bunun hakkında bi bilginiz var mı ?