Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Hayvancılık yapmak için gerekli olan şartlar nelerdir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda MİSAFİR1 tarafından 19 Şubat 2009 (20:19) tarihinde açılmıştır.
89265 kez görüntülenmiş, 35 cevap yazılmış ve son mesaj 17 Ocak 2014 (02:01) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 15 Ekim 2012, 18:43

Cvp: Hayvancılık yapmak için gerekli olan şartlar nelerdir?

#31 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
usta kesimdeki destegı soylemıyom 200-300 arasıda kesımde destekleme verıyor devlet
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 15 Ekim 2012, 18:45

#32 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
üsta kesıme goturdugun hayvan basına devletten 200-300 arası destek alıyon onu yazmamıssın
Rapor Et
Eski 28 Ekim 2012, 18:52

#33 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
tavşan çiftliği kurmak istiyorum bigisi olan varmı pazarı türkiyede yok nereye satabilirim
Rapor Et
Eski 12 Ocak 2013, 03:40

#34 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hollandadan turkiyeye sut ineyi gotumek isdiyorum neler yapmamlazim ne gibi islem olur
Rapor Et
Eski 17 Haziran 2013, 21:21

#35 (link)
OsmanAkay
Ziyaretçi
OsmanAkay - avatarı
Slm arkadaşlar benim 15 yıllık şirketim var istanbulda vade farkı ve banka komisyonu ile çalışmak isterseniz şirketimin çatısı altında bayilikler veriyorum
Faliyet konusu iletişim ve kontör ticareti yapmaktmayız kıredi kartlarına tek çekim ve taksit ile çok faza satış yaparak cironuzu artırırsınız Türkiye'nin her yerine bayilikler veriyoruz danışma tel :5357618293 Osman akay dan detaylı bilgi alabilirsiniz. NOT: AYNI ZAMANDA ŞİRKETİMİZİN PERSONELİ GİBİ ÇALIŞARAKTA DÜKKAN KİRASI VERGİ SITOPAJI MUHASEBE GİDERİ VE DAHA PEK ÇOK DEVLETİN UYGULAMALARINDAN YIPRANMAYACAKSINIZ KAZANDIĞINIZ PARA TERTEMİZ ÇEBİNİZDE KALACAK
Rapor Et
Eski 17 Ocak 2014, 02:01

hayvan basi

#36 (link)
Misafirayhan
Ziyaretçi
Misafirayhan - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bese çiftligi acmak için gerekli şartlar
ben ayhan bir hayvan çiftliyi kuracam ama yeraldım kadıstıru yulu ulmadığıiçin yerkırklereli cevizköde mösaydevermediler şuanmağdurum lütfen bana yardımcı olun
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hayvancılık yapmak için gerekli olan şartlar nelerdir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Cevaplanmış
Cevap: 3
Son Mesaj: 26 Eylül 2014 13:02
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 23 Mayıs 2014 12:56
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 5 Mart 2014 20:12
Gönderen: MERTGS Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 22 Nisan 2013 19:34
Gönderen: ChelseaStreak Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 26 Temmuz 2012 22:39
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.168 saniyede (69.94% PHP - 30.06% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 17:06
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi