Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayardan telefona resim nasıl gönderilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda zyrtc tarafından 20 Şubat 2009 (15:44) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
37031 kez görüntülenmiş, 26 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Mart 2014 (19:47) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.94  |  Oy Veren: 17      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 20 Şubat 2009, 15:44

#1 (link)
zyrtc
Ziyaretçi
zyrtc - avatarı
mErHaBa!!!
benım leptop da bluetooth yok fakat bilgisayarımdan telefonuma resım gondermek ıstıorum usb koblosuyla veya baska bır yolla telefonuma resımlerı nasıl gondere bıLırım cevaplayabılırsenız cooooook sevınırım (telefonum SAMSUNG D900i)
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

bilgiseyardan bir telefona resim atmak istiyorum ama nasıl gönderiliyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz
Rapor Et
Reklam
Eski 20 Şubat 2009, 16:43

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Telefonu aldığınızda size pc uyumlu bu tür şeyleri transfer edebileceğiniz bir aparat verilmiş olmalı. onunla aktarabilirsiniz
Rapor Et
Eski 20 Şubat 2009, 22:41

#3 (link)
SEDEPH
Ziyaretçi
SEDEPH - avatarı
Telefonunuzla gelen CD yi bilgisayarınızda kurduktan sonra usb ile bilgisayarınıza bağlanırsanız karşınıza çıkacak direktifler sizi yönlendirecektir.
Rapor Et
Eski 20 Şubat 2009, 23:32

#4 (link)
MeLL
Ziyaretçi
MeLL - avatarı
Telefonunuzla bir usb veri kablosu verilmiştir.Onun bir ucunu laptopa diğer ucunuda telefona takarak telefonun içindeki veri klasörünü bilgisayarda görüntüleyebilirsiniz.Yani kabloyu telefonla laptopa bağladığınızda Bilgisayarım klasörünün içindeki yedek sürücülerden birisi aktif olur.O sürücüden telefonun klasörünü açıp bilgisayarınızdan herhangi bir veriyi kopyala-yapıştır komutları ile telefonunuza aktarabilirsiniz.

Ayrıca bluetooth usb aparatı var ise yine bilgisayarla telefon arasında iletişim kurup veri aktarımı yapabilirsiniz...

Kolay gelsin
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2009, 12:42

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgiseyardan bir telefona resim atmak istiyorum ama nasıl gönderiliyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz
Rapor Et
Eski 16 Ocak 2010, 20:59

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim telefonumda kablo felan gelmedi bluetot da bilmiyorum bilgisayarda biryerlere tıklayarak olmaz mı ben bu konuda biraz cahilim bana lütfen yardımcı olun çok sevinirim
Rapor Et
Eski 15 Mart 2010, 20:02

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ßiLqisayarıma samsung D 900 i iLe fotoraf vs. nasıL nasıL aktaraßiLirim. SöyLedikLerinizi denedim ama usb iLe aktaramıyorum nasıL aktara ßiLirim
Rapor Et
Eski 15 Mayıs 2011, 13:56

#8 (link)
YYYaaGGGııııZ
Ziyaretçi
YYYaaGGGııııZ - avatarı
bikere bilgesayar deil o bilgisayar ayrıca bluted yada usb bağlantı kkblosunu bilgisyara tak bir dosya açılacak gndermek istediği şyi o dossyaya taşı oldu bitti
Rapor Et
Eski 27 Mayıs 2011, 16:17

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
telefonum samsung c3200 USB KABLOSU yok başka napabilirim
Rapor Et
Eski 29 Eylül 2011, 16:15

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
telefonun usb kablosunu takmadan önce telefon ayarlarından USB ayarlarını açıyorsunuz oradanYığın Bellek işaretleyip
bilgisayara takıyorsunuz Bilgisayarım`da Çıkarılabilir disk açılıyor o sizin hafıza kartınız oraya atabilirsiniz
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.169 saniyede (74.38% PHP - 25.62% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 11:03
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi