PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bilgisayardan telefona resim nasıl gönderilir?
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
zyrtc15:44, 20 Şubat 2009 
mErHaBa!!!
benım leptop da bluetooth yok fakat bilgisayarımdan telefonuma resım gondermek ıstıorum usb koblosuyla veya baska bır yolla telefonuma resımlerı nasıl gondere bıLırım cevaplayabılırsenız cooooook sevınırım (telefonum SAMSUNG D900i)
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

bilgiseyardan bir telefona resim atmak istiyorum ama nasıl gönderiliyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz
Benzer Konular:
Cevap
Keten Prenses16:43, 20 Şubat 2009 
Telefonu aldığınızda size pc uyumlu bu tür şeyleri transfer edebileceğiniz bir aparat verilmiş olmalı. onunla aktarabilirsiniz
Cevap
SEDEPH22:41, 20 Şubat 2009 
Telefonunuzla gelen CD yi bilgisayarınızda kurduktan sonra usb ile bilgisayarınıza bağlanırsanız karşınıza çıkacak direktifler sizi yönlendirecektir.
Cevap
MeLL23:32, 20 Şubat 2009 
Telefonunuzla bir usb veri kablosu verilmiştir.Onun bir ucunu laptopa diğer ucunuda telefona takarak telefonun içindeki veri klasörünü bilgisayarda görüntüleyebilirsiniz.Yani kabloyu telefonla laptopa bağladığınızda Bilgisayarım klasörünün içindeki yedek sürücülerden birisi aktif olur.O sürücüden telefonun klasörünü açıp bilgisayarınızdan herhangi bir veriyi kopyala-yapıştır komutları ile telefonunuza aktarabilirsiniz.

Ayrıca bluetooth usb aparatı var ise yine bilgisayarla telefon arasında iletişim kurup veri aktarımı yapabilirsiniz...

Kolay gelsin
Cevap
Misafir12:42, 19 Aralık 2009 
bilgiseyardan bir telefona resim atmak istiyorum ama nasıl gönderiliyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz
Cevap
Misafir20:59, 16 Ocak 2010 
benim telefonumda kablo felan gelmedi bluetot da bilmiyorum bilgisayarda biryerlere tıklayarak olmaz mı ben bu konuda biraz cahilim bana lütfen yardımcı olun çok sevinirim
Cevap
Misafir20:02, 15 Mart 2010 
ßiLqisayarıma samsung D 900 i iLe fotoraf vs. nasıL nasıL aktaraßiLirim. SöyLedikLerinizi denedim ama usb iLe aktaramıyorum nasıL aktara ßiLirim
Cevap
YYYaaGGGııııZ13:56, 15 Mayıs 2011 
bikere bilgesayar deil o bilgisayar ayrıca bluted yada usb bağlantı kkblosunu bilgisyara tak bir dosya açılacak gndermek istediği şyi o dossyaya taşı oldu bitti
Cevap
Misafir16:17, 27 Mayıs 2011 
telefonum samsung c3200 USB KABLOSU yok başka napabilirim
Cevap
Misafir16:15, 29 Eylül 2011 
telefonun usb kablosunu takmadan önce telefon ayarlarından USB ayarlarını açıyorsunuz oradanYığın Bellek işaretleyip
bilgisayara takıyorsunuz Bilgisayarım`da Çıkarılabilir disk açılıyor o sizin hafıza kartınız oraya atabilirsiniz
Cevap
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama