Arama

Eski sevgilimle tekrar beraber olmam için önerileriniz nelerdir?

Güncelleme: 8 Kasım 2015 Gösterim: 3.401 Cevap: 7
tubişhhh - avatarı
tubişhhh
Ziyaretçi
21 Şubat 2009       Mesaj #1
tubişhhh - avatarı
Ziyaretçi
merhaba. ben eski sewgilimle tekrar başlamaya karar werdim. ama tek sorun ona güweniyodum ama bazı konularda beni denemesi oldu. kızları felan ortaya katarak benim tawrımı we kıskançlık sewiyemi ölçtü. bu tam olarak üç gün sürdü. bu sürede benimle konuşmaları azaldı. her zaman meşgulüm diodu. böle yaparak bende şüpheler doğal olarak oluştu. yan yana olsak sorun diil ama uzak illerde üniw okuyoruz ikimizde. açıklama istediimde yapmadı bende ayrılmaya karar werdim. bana sölediği kelime birşeyi karar werdiysen sonucunuda düşünmüş olmak gerek dedi we beni tekrar kazanmaya we bu ilişkiyi kurtarmaya çalışmadı. tel.i kapattıktan sonra ben ona msj attım we kawga etmeye başladık. en sonunda sabaha kadar uyumamış we bana herşeyi anlatan bi msj atmış. benimde aklım başıma geldi tabi.. gerçekten kız felan yoktu hayatında. olsada sorun diil tabi arkadaş olmak kaydıyla ama beni tanıştırması yeterdi. beni kendinden çok soğuttun, sana bi şaka yapsam benden ayrılcakmı acaba die düşünmek istemiorum, bendeki sewgiyi öldürdün we seni artık hayatımda istemiorum dio. ama ben onu hala sewiorum. ne yapmam gerekio?? biliorum oda beni sewio ama sadece gurur yapıo. çokta inatçı ne yapmam gerekio yaa nolur yardım edin banaMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
21 Şubat 2009       Mesaj #2
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
sana bi şaka yapsam benden ayrılcakmı acaba die düşünmek istemiorum, bendeki sewgiyi öldürdün we seni artık hayatımda istemiorum dio.

Sponsorlu Bağlantılar

evet sevgilin herseyi anlatmış belkide tekrar ayrılmak istemediği için seni denemiştir
eğer gerçekten seviyorsan kıskançlığı bir kenara bırakmalısın onu kıskanmak sana bir sey kazandırmaz hatalı olduğunu kabul et ve özür dile ve onu çok sevdiğini söyle
zaten seviyorsan bunları söylemekten çekinmemelisin yinede sevgilin hersey bitmiştir diyosa evet öyledir herseyi zamana bırak kaçan kovalanır taktiğini uygula
sonuç vermesse bu aşkı artık kalbine gömmeyi de bilmelisin takma kafana bosverrr aşk bir kereye mahsus değildir
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
broken* - avatarı
broken*
Ziyaretçi
21 Şubat 2009       Mesaj #3
broken* - avatarı
Ziyaretçi
seni seviyorum yaz
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
21 Şubat 2009       Mesaj #4
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Sizi gerçekten sevdiğine eminseniz,çaba göstermeli ve benim için bir şeyler yapıyor,beni kaybetmek istemiyor diye karşı tarafın tekrar düşünmesini sağlamalısınız.Ancak çokta üstüne gitmeyin derim ters tepki de yapabilir.Onu bizden daha iyi tanıyorsunuz,ne yapmanız gerektiğini siz daha iyi bilirsiniz.(Tamamen benim kendi düşüncelerimdir.)
Sedef 21 - avatarı
Sedef 21
Ziyaretçi
21 Şubat 2009       Mesaj #5
Sedef 21 - avatarı
Ziyaretçi
Sevdiğinizi belli edin Bu onu inandıracaktır ister istemez tekrar size aşık olacaktır.
DERF_YORK - avatarı
DERF_YORK
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2009       Mesaj #6
DERF_YORK - avatarı
Kayıtlı Üye
Valla İnatcıysa İşiniz zor Umudunuzu kırmak istemem ama:
Bir,de gitmek isteyene ne yaparsanız yapın ne söylerseniz söyleyin gitmek isteyen gidiyor...
Tutamazsınız tutmaya çalıştık,ca işler daha kötüye gidiyor..
Siz kendinizi Ona anlatmaya çalıştıkca..
O Sizden bir adım daha uzaklaşıyor.
Kendinizi anlatmayınca,da Bak suçlusun suçunu biliyorsun Oluyor.
İki arada bi dere,de kalıyorsunuz..

Şunu yada bunu yapın diyemem..
Öyle bir becerim olsa kendim yapardım.
Üzgünse eğer,Gelip en azından Sizin,le Konuşur.
Sizi bu şekil,de yalnız bırakacağını sanmıyorum.

Birde Siz yine şanslısınız, dilediğiniz,de ayrı illerde,de olsanız..
Yanına gidip..
Yüz yüze konuşabilirsiniz..Bence bunu deneyin.
Birde nasıl,sa Bayansınız Sizi kıramaz İncitemez.
Erkek olsaydınız Birde İstenmiyorsanız..
Adınız Rahatsız ediciye çıkar, Bir tonda laf yerdiniz.

Ama Bayanların en azından böyle bir derdi yok.
Kim bi Bayanı Beni rahatsız ediyorsun diye; Üzebilirki.
Eğer Erkek kızgınsa en fazla Tersler ama:
Sizi Sevdiği için; Size kıyamaz yine,de.
Beni Ona sorsanız, 1 ölüyüm. Bana O'nu sorsanız tüm kalemlerim...
çinçin kızı - avatarı
çinçin kızı
Ziyaretçi
8 Kasım 2015       Mesaj #7
çinçin kızı - avatarı
Ziyaretçi
eski sevgilim beni hala seviyor. ama ben onu sevmiyorum,onun arkadaşları sürekli bizi barıştırmaya çalışıyorlar. barışmak ve barışmamak arasında kaldım yardım edin?Msn Sad (çocuk çok yakışıklı bide)

No
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
8 Kasım 2015       Mesaj #8
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
çinçin kızı adlı kullanıcıdan alıntı

eski sevgilim beni hala seviyor. ama ben onu sevmiyorum,onun arkadaşları sürekli bizi barıştırmaya çalışıyorlar. barışmak ve barışmamak arasında kaldım yardım edin?Msn Sad (çocuk çok yakışıklı bide)

No

Kalbinizin sesini dinleyin öncelikle. Sevgilinizle tanıştığınız günden ayrıldığınız güne kadar olan geçerdiğiniz zamanlarda neler yaşadığınızı düşünün. Sizi mutlu eden ve üzen şeyleri ayrı ayrı düşünüp tartın. Hangisi ağır basıyorsa kalbiniz de bu yöndeyse o şekilde hareket edin derim. Yakışıklı / güzel olması asla bir kriter olmasın.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ