Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Avast programını bilgisayarımdan tamamen nasıl kaldırabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda nizamettin tarafından 9 Ocak 2009 (18:10) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
24006 kez görüntülenmiş, 28 cevap yazılmış ve son mesaj 9 Kasım 2013 (10:59) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.33  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 9 Ocak 2009, 18:10

#1 (link)
nizamettin
Ziyaretçi
nizamettin - avatarı
bilgisayarımda avst vardı günü bitti. zor bir şekilde kaldırabildim. ama başka bir virüs programı yükleyemiyorum yükleniyor ama hata veriyor. ne yapmam lazım. yardımcı olabilirmisiniz
En iyi cevap Rower tarafından gönderildi

avast etkin haldeyken program ekle kaldırdan kaldıramayabilirsiniz
öncelikle sağ alt köşede saatin yanında avast ikonuna tıklayarak bütün sağlayıcıları sonlandırarak tekrar deneyiniz
Rapor Et
Reklam
Eski 9 Ocak 2009, 18:16

#2 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Detaylı bilgi için bakınız;
AVG 8'i PC'den nasıl kaldırırım? - Tekil Mesaj - MsXLabs

Yada buna benzer proğramlar ile dosyalarınızı tümüyle bilgisayarınızdan silmeniz mümkün.

Windows uninstaller proğramı regedit ayarlarını çoğu zaman silmiyor.
Rapor Et
Eski 24 Ocak 2009, 23:22

Avast başlangıç sayfasından nasıl kurtulabilirim?

#3 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
ARKADAŞLAR ben sisteme avast antivirüs yükledim.lakin masaüstündeki simgesine tıkladığım zaman bi sayfa ile birlikte açılıyor.aşağıdaki onay kutusunu işaretledim hata verdi.dosya bölümüne baktın oradan silmeye çalıştım ama olmadı.lütfen yardım edin.nasıl kurtulacam bundan.unlocker le bile olmuyor.silinmeyen dosyanın adı:CheckListSimple
Rapor Et
Eski 24 Ocak 2009, 23:38

#4 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Proğramı silmenizi tavsiye ederim.
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2009, 11:14

Avast programını neden kaldıramıyorum?

#5 (link)
obscure1905
Ziyaretçi
obscure1905 - avatarı
avstı ekle kaldırdan sildim daha sonra panda yükledim ama kurulumu önceki bir kurulum kaldırılmadığından iptal ediliyor lütfen bilenler yardım edebilir mi?
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2009, 12:35

#6 (link)
uchiha itachi
Ziyaretçi
uchiha itachi - avatarı
uninstall tool - Google'da Ara gibi yazılımlarla kaldırabilirsiniz.
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2009, 14:33

#7 (link)
solen
Ziyaretçi
solen - avatarı
avastı bilgisayarımdan tamamen nasıl silebilirim program ekle kaldırdan silemiyorum ve sonunda revo ile silebildim ancak nod32 yi yükledikten sonra avastımın hala bilgisayarımda yüklü olduğunu gördüm ve sağ alt köşede hala avast ikonları duruyor şimdi ben bu avastı pc den tamamen nasıl yok edebilirim yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2009, 14:40

#8 (link)
Sedef 21
Ziyaretçi
Sedef 21 - avatarı
Aşağıdaki direktifleri takip ediniz:
  1. BAŞLAT butonuna tıklayın.
  2. AYARLAR'ı seçin -> KONTROL PANELİNE gidin (ya da, Windows'unuzun hangi versiyon olduğuna bağlı olarak, direk kontrol panelinizi açın) -> EKLE/KALDIR
  3. Yüklü uygulamalar listesinden avast! Antivirus'ü seçin ve DEĞİŞTİR/KALDIR butonuna tıklayın.
  4. avast! kurulumu başlayacaktır. KALDIR'I seçin ve daha sonra İLERLE'ye tıklayın.
Programı kaldırdıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekecektir.
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2009, 14:53

#9 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
avast etkin haldeyken program ekle kaldırdan kaldıramayabilirsiniz
öncelikle sağ alt köşede saatin yanında avast ikonuna tıklayarak bütün sağlayıcıları sonlandırarak tekrar deneyiniz
Rapor Et
Eski 5 Temmuz 2009, 16:31

#10 (link)
alisaid
Ziyaretçi
alisaid - avatarı
Avast Trkiye - avast! kaldırma yardımcı programı

burası yardımcı olacaktır..
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.180 saniyede (74.24% PHP - 25.76% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 02:45
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi