Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Dünyada kaç meslek vardır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda defne sibel tarafından 22 Şubat 2009 (18:16) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
11700 kez görüntülenmiş, 5 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Şubat 2012 (15:29) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.82  |  Oy Veren: 11      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 22 Şubat 2009, 18:16

#1 (link)
defne sibel
Ziyaretçi
defne sibel - avatarı
dünyada kaç meslek vardır ve hangi işleri yaparlar.
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

1. arastirma Akademisyen araba_tamircisi Araba Tamirciliği asci Aşçılık astronomy Astronomi ve Uzay Bilimleri avukat Avukatbahce_duzenleme Bahçe Düzenleme bankacilik Bankacılık foodscience Beslenme ve Diyetetik bilgisayar_bilgi_sys Bilgisayar Mühendisliğibiyoloji Biyoloji industri Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Cevre_muh Çevre Mühendisliği cocuk_bakiciligi Çocuk Bakıcılığı geograpy Coğrafya dentist Diş Hekimliği doktor Doktor eczacilik Eczacı egitim Eğitim ekonometri Ekonometri elektrik_elektronik Elektirik / Elektronik Mühendisliği emlakcilik Emlakçılık endustri_muh Endüstri Mühendisliği philosophy Felsefe physicFizik fotografcilik Fotoğrafçılık gazeteci Gazetecilik gemi_kaptanligi Gemi Kaptanlığı ship2 Gemi Mühendisliği gida_pic Gıda Mühendisliği grafic_dizayn Grafik Dizayn customer Halkla İlişkiler ve Tanıtım havacilik Havacılık, Uçak Mühendisliğihemsire Hemşire hukuk Hukuk iktisad İktisat iletisim İletişim-Teknoloji insaat_muh İnşaat Mühendisliği isletme İşletmeisletme_muh İşletme Mühendisliği fotogrametri Jeodezi ve Fotogrametri Müh. jeofizik Jeofizik Mühendisliği jeoloji Jeoloji Mühendisliği kamu_yonetimi Kamu Yönetimi kimya_muh Kimya Mühendisliği
maden Maden Mühendisliği makina_muh Makina Mühendisliği memurluk Memurluk meteoroloji_muh Meteoroloji Mühendisliği mimarlik Mimarlık tercuman Mütercim-Tercümanlık otel Otel İşletmeciliği polisres Polis piskoloji Psikoloji radyo_televizyon Radyo, Televizyon ve Sinema rehberlik Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık sehir Şehir ve Bölge Planlama sekreterlik Sekreterlik sigorta Sigorta sosyalhizmetler Sosyal Hizmetler sosyoloji Sosyoloji tarih Tarih makina_muh Tekstil Mühendisliği tip Tıp uluslararasi Uluslararası İlişkiler yayinci Yayıncı yazar Yazar zabitas Zabıta
physiotherapist Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon dog Veterinerlik army Askerlik arkeoloji Arkeolog ilahiyat İlahiyatçı ziraat Ziraat Mühendisliği guzelsanatlar Güzel Sanatlar su_urunleri Su Ürünleri siyasalbilgiler Siyasal Bilgiler konservatuvar Konservatuvar orman Orman Mühendisliği muhasebe Muhasebe / E-Muhasebe

kaynak

Etiketler:
  • 30 tane meslek adi
  • dunyada kac tane meslek vardir
  • kac cesit meslek vardir
  • kac meslek vardir
  • kac tane meslek vardir
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2009, 19:33

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı

1. arastirma Akademisyen araba_tamircisi Araba Tamirciliği asci Aşçılık astronomy Astronomi ve Uzay Bilimleri avukat Avukatbahce_duzenleme Bahçe Düzenleme bankacilik Bankacılık foodscience Beslenme ve Diyetetik bilgisayar_bilgi_sys Bilgisayar Mühendisliğibiyoloji Biyoloji industri Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Cevre_muh Çevre Mühendisliği cocuk_bakiciligi Çocuk Bakıcılığı geograpy Coğrafya dentist Diş Hekimliği doktor Doktor eczacilik Eczacı egitim Eğitim ekonometri Ekonometri elektrik_elektronik Elektirik / Elektronik Mühendisliği emlakcilik Emlakçılık endustri_muh Endüstri Mühendisliği philosophy Felsefe physicFizik fotografcilik Fotoğrafçılık gazeteci Gazetecilik gemi_kaptanligi Gemi Kaptanlığı ship2 Gemi Mühendisliği gida_pic Gıda Mühendisliği grafic_dizayn Grafik Dizayn customer Halkla İlişkiler ve Tanıtım havacilik Havacılık, Uçak Mühendisliğihemsire Hemşire hukuk Hukuk iktisad İktisat iletisim İletişim-Teknoloji insaat_muh İnşaat Mühendisliği isletme İşletmeisletme_muh İşletme Mühendisliği fotogrametri Jeodezi ve Fotogrametri Müh. jeofizik Jeofizik Mühendisliği jeoloji Jeoloji Mühendisliği kamu_yonetimi Kamu Yönetimi kimya_muh Kimya Mühendisliği
maden Maden Mühendisliği makina_muh Makina Mühendisliği memurluk Memurluk meteoroloji_muh Meteoroloji Mühendisliği mimarlik Mimarlık tercuman Mütercim-Tercümanlık otel Otel İşletmeciliği polisres Polis piskoloji Psikoloji radyo_televizyon Radyo, Televizyon ve Sinema rehberlik Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık sehir Şehir ve Bölge Planlama sekreterlik Sekreterlik sigorta Sigorta sosyalhizmetler Sosyal Hizmetler sosyoloji Sosyoloji tarih Tarih makina_muh Tekstil Mühendisliği tip Tıp uluslararasi Uluslararası İlişkiler yayinci Yayıncı yazar Yazar zabitas Zabıta
physiotherapist Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon dog Veterinerlik army Askerlik arkeoloji Arkeolog ilahiyat İlahiyatçı ziraat Ziraat Mühendisliği guzelsanatlar Güzel Sanatlar su_urunleri Su Ürünleri siyasalbilgiler Siyasal Bilgiler konservatuvar Konservatuvar orman Orman Mühendisliği muhasebe Muhasebe / E-Muhasebe

kaynak

Rapor Et
Eski 14 Şubat 2010, 17:37

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Akademisyen Araba Tamirciliği Aşçılık Astronomi ve Uzay Bilimleri Avukat Bahçe Düzenleme Bankacılık Beslenme ve Diyetetik Bilgisayar Mühendisliği Biyoloji Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Çevre Mühendisliği Çocuk Bakıcılığı Coğrafya Diş Hekimliği Doktor Eczacı Eğitim Ekonometri Elektirik / Elektronik Mühendisliği Emlakçılık Endüstri Mühendisliği Felsefe Fizik Fotoğrafçılık Gazetecilik Gemi Kaptanlığı Gemi Mühendisliği Gıda Mühendisliği Grafik Dizayn Halkla İlişkiler ve Tanıtım Havacılık, Uçak Mühendisliği Hemşire Hukuk İktisat İletişim-Teknoloji İnşaat Mühendisliği İşletme İşletme Mühendisliği Jeodezi ve Fotogrametri Müh. Jeofizik Mühendisliği Jeoloji Mühendisliği Kamu Yönetimi Kimya Mühendisliği
Maden Mühendisliği Makina Mühendisliği Memurluk Meteoroloji Mühendisliği Mimarlık Mütercim-Tercümanlık Otel İşletmeciliği Polis Psikoloji Radyo, Televizyon ve Sinema Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Şehir ve Bölge Planlama Sekreterlik Sigorta Sosyal Hizmetler Sosyoloji Tarih Tekstil Mühendisliği Tıp Uluslararası İlişkiler Yayıncı Yazar Zabıta
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Veterinerlik Askerlik Arkeolog İlahiyatçı Ziraat Mühendisliği Güzel Sanatlar Su Ürünleri Siyasal Bilgiler Konservatuvar Orman Mühendisliği Muhasebe / E-Muhasebe

kaynak

Akademisyen Araba Tamirciliği Aşçılık Astronomi ve Uzay Bilimleri Avukat Bahçe Düzenleme Bankacılık Beslenme ve Diyetetik Bilgisayar Mühendisliği Biyoloji Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Çevre Mühendisliği Çocuk Bakıcılığı Coğrafya Diş Hekimliği Doktor Eczacı Eğitim Ekonometri Elektirik / Elektronik Mühendisliği Emlakçılık Endüstri Mühendisliği Felsefe Fizik Fotoğrafçılık Gazetecilik Gemi Kaptanlığı Gemi Mühendisliği Gıda Mühendisliği Grafik Dizayn Halkla İlişkiler ve Tanıtım Havacılık, Uçak Mühendisliği Hemşire Hukuk İktisat İletişim-Teknoloji İnşaat Mühendisliği İşletme İşletme Mühendisliği Jeodezi ve Fotogrametri Müh. Jeofizik Mühendisliği Jeoloji Mühendisliği Kamu Yönetimi Kimya Mühendisliği
Maden Mühendisliği Makina Mühendisliği Memurluk Meteoroloji Mühendisliği Mimarlık Mütercim-Tercümanlık Otel İşletmeciliği Polis Psikoloji Radyo, Televizyon ve Sinema Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Şehir ve Bölge Planlama Sekreterlik Sigorta Sosyal Hizmetler Sosyoloji Tarih Tekstil Mühendisliği Tıp Uluslararası İlişkiler Yayıncı Yazar Zabıta
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Veterinerlik Askerlik Arkeolog İlahiyatçı Ziraat Mühendisliği Güzel Sanatlar Su Ürünleri Siyasal Bilgiler Konservatuvar Orman Mühendisliği Muhasebe / E-Muhasebe
Rapor Et
Eski 13 Nisan 2011, 21:28

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
1. Akademisyen Araba Tamirciliği Aşçılık Astronomi ve Uzay Bilimleri Avukat Bahçe Düzenleme Bankacılık Beslenme ve Diyetetik Bilgisayar Mühendisliği Biyoloji Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Çevre Mühendisliği Çocuk Bakıcılığı Coğrafya Diş Hekimliği Doktor Eczacı Eğitim Ekonometri Elektirik / Elektronik Mühendisliği Emlakçılık Endüstri Mühendisliği Felsefe Fizik Fotoğrafçılık Gazetecilik Gemi Kaptanlığı Gemi Mühendisliği Gıda Mühendisliği Grafik Dizayn Halkla İlişkiler ve Tanıtım Havacılık, Uçak Mühendisliği Hemşire Hukuk İktisat İletişim-Teknoloji İnşaat Mühendisliği İşletme İşletme Mühendisliği Jeodezi ve Fotogrametri Müh. Jeofizik Mühendisliği Jeoloji Mühendisliği Kamu Yönetimi Kimya Mühendisliği

kaynak
Rapor Et
Eski 3 Haziran 2011, 15:55

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bunlardan başka bilinmeyen veya hiç tanınmamış başka meslekler yok mu ?
Rapor Et
Eski 25 Şubat 2012, 15:29

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı

Kaynak: Dünyada kaç meslek vardır?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.325 saniyede (83.21% PHP - 16.79% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 07:38
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi