Arama

Profesyonel futbolcu olmak için ne yapmalıyım? - Sayfa 10

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Ocak 2018 Gösterim: 340.800 Cevap: 170
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2010       Mesaj #91
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler herkese ben 17 yaşında 1.80 boyunda 72 kiloyum yeteneğim warmı tam olarak bilmiorum yane bireysel yetenek o kdr yhok ama takım oyununu çhok iyi oynuorum bitiriciliğim ve nokta paslarımla tanınıyorum ölümcül paslar verebiliyorum saten forvet arkası oynuorum lakabım Van Nistelrooy (bitiriciliğimden dolayı) Bandırmaspor altyapısındayım daha yeni lisansım çıktı tanıdıklarım çhok eğer daha önceden lisansım olsaydı bu sene GS altyapısında olcaktım olmadı ama bu sene sivrilip kendimi üst takımlara taşımak istiyorum tanıdıklarım arasında GS eski 2.başkanı Ergun Gürsoy Adnan Polat Hüsamettin Cindoruk İsmet Sezgin Beşiktaşta Süleyman Seba feln vs. daha çhok war ama ben gelip geçici değil kalıcı olmak istiyorum yeteneklerim hakkında youmlarınızı ve önerilerinizi beqliorum teşekkür ediorum herkese
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
buketyilmaz - avatarı
buketyilmaz
Ziyaretçi
19 Kasım 2010       Mesaj #92
buketyilmaz - avatarı
Ziyaretçi
futbolcu olmak için kondisyonunuz her daim üst düzeyde olamlı yani öyle veya böyle sürekli antrenman yapacaksın sağlığına dikkat edeceksin daha şimdiden profesyonel yaşayacaksın.hedeflerini düzgün belirleip onlara uygun adım atacaksın.hayalci olmayın derim.ve tek süşündüğünüz meslek futbolculuk olmasın.elinizde her zaman 2 alternatifiniz daha olsun.girişimci olun.umudunuzu yitirmeyiin ve çalışın.elinizden ne geliyorsa yapın başarılar...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2010       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gencler ben 16 yasındayım amerikada futbolcuyum a2 takımında oynuyorum yakında profesyonel olucam ve size bir kaç sır vericem futbolcu olma hakkında ... 1. eğer türkiyede futbolcu olmak istiyorsan bu biraz zor cunku gunumuzun sartlarında turkiyede en onemlı sey torpıl futbolcu olmak ıcın ne kadar iyi oynarsan oyna (uzgunum ben 5 yasında basladım futbola bursaspor okuluna altyapı o bu bızden kotu oynayanlar gitti daha üst takımlara neden babalarının paralı war) neyse ama ben size olamazsınız demiyorum kesinlikle olursunuz futbolcu ne zor sart olursa olsun sadece kendınıze guvenın ve isteyin bana okulda soruyolardı ne olmak istiyorsun büyüyünce diye futbolcu diyordum herkes gülüodu bırakın o gülenleri sora siz gülersiniz onlara yeterki isteyin 2. bi resim çizin kendinizi futbolcu hayal ettiğiniz ben 8 yasımda kendi resmim cizdim üstümde besiktas formasıyla hala odamın duvarında duruyor hergun ona bakıyorum ve ilham alıorm. 3. ve son olarak eger ben sırf para ıcın futbolcu olcam dıorsanız yada futbolculukta cok para war ben ondan futbolcu olcam dıorsanız sız ztn futbolcu olamazsınız futbolcu olmayı sırf futbol ıcın istemelisiniz yanı futbolu sevmelısınız bana 1 top verseler sabahtan aksama kadar sıkılmadan oynarım boyle bır yapıya sahıp olmanız gerekır futbolu zevk için oynayın para veya baska bişi için deil ve son olarak kendınıze iyi bakın iyi yemek yiyin saatinde yatın saatinde kalkın eger dıorsanız kı ben daha futbolcu deilim futbolcu olim oyle iyi yer iyi antreman yaparım HAYIR sımdıden baslayın kendınızı gelistirmeye saatınde uyu saatınde kalk vucudunu gelistir daha fazla bilgi istersenız yigitak95@hotmail.com ekleyin yardımcı olmaya calısıırm
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2010       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar türkiye pek mümkün değil aslında amatör ligden profesyonelliğe geçmek bu bi gerçek bunun için bir sistem bile yok olmuş olsa zaten herkes bi yerlere gelirdi türkiyede biraz da torpil lazım hocaya para koklatmak lazım biraz yoksa messi olsan işin gine zor hocaya yalakacılık yapıcan bu işler böle benden sölemesi
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öncelilkle merhba herkeze yazılalnları hepsini okudum ve herkeze hak veriyorum ben şurada yazdıklarımı bi dakka oturup okursanzı futbol nasıl bir bir büyük yalandır onu anlıcaksınız benim futbol seüvenim söle basşaldı ben ailemin ortancı çocuguyum ve tek erkek benm mahallede futbol faln oynardık babam yurt dısındaydı 3 sene 4 sene faln kalır gelirdi ben öle pek yerinde efendi bir insan degildim ozamnlar gerçi hala öleyimde neye annemden sürekki şiddet görüyordum bu yüzden bir gün babam haber göndermiş futbola gitsin mahllede kavga edecegine top koştrsun demiş neyse fernebahçenin açtıgı bir spor klubu vardı genç yetenekler falan arıyolarmıs 3 senedir varmış ugurmumcuda bende katıldım aralrına bir hocamız vardı adı Dogan idi. çok iyi biriydi bentipime fizigime baktı ve şunu miniklere verin dedi tamam yaşım küçüktü ama işte aması vardı ilk antreman yaptık ve sonraki gün maçımız vardı oynadıgım kişiler bana gerçkten küçük geliyordu hocamızda bunu farketmişlti ve beni çagırdı sen nie böle oynuyorsn demişti bende hocam buraya biz futbol oynamaya geliyoruz dedim öel kız gibi top oynamaya gelmiyoruz dedim ve yardımcısına bunu yıldızlara alın dedi onlar ben 3 yaş büyük olmalarına ragmen sanki aynı yaştaymış gibi oynuyoduk işte dedim benim yaşıtlarım bunlar bir gün antreman çıkısı Hocamız beni ve üç arkadaş çagırdı önümüze bir kagıt koydu kagıtlarda söle yazıda
1=TED KOLEJİ
2=KARTAL GÜCÜ
3=ÇUBUKLU SPOR

BUNLARDAN birini seçin dedi hocam dedik biz piyasayı biklmiyoruz dedik siz karar verin bize bunalrdan en iyisinin Ted Koleji oldugunu söledi Çünkü FENERBAHÇE nin kolpilot takımıymış tamam dedik ve ilk anteremana gittik ama gidene kadar zaten yolda yoruluyorduk taa ANADOLU HİSARI KAGITHANE BEYKOZ V.S işte basında dedim ya hani, ben türkiyenin en büyük spor klubunda oynadım die söledim tabi aranzıdan bazıla su an bunuları okuyosa yalana bak demiştr garanti he son olarak suna deyinim aynı takımd aoynadıgım arkadasşalarım dan bir tanesi şu türkiyenin en zengin adamı SAKIP SABANCI nın torunu Hakan sabancı ile oynuyorduım iyi top oynardım teknik sistem akıl beceri her ne geliyosa aklınıza boyunmun kısa olmasında dolayı bi hocalarımın taktıgı bir lakap vadı PİRE derlerdi bana pire koşş pire topu kess hey gidi günler heyy neyse şunu iyi bilinn ARKANIZDA SİZİ DESTEKLEYEN PARASI OLAN VE GHERKEZLE KONUŞMA HAKKI OLNA BİRİ VARSA ARKANIZDA SİZ FUTBOLCUNSUNUZ AMA ARKANIZDA KİSE YOKSA SİZ İSTERSENİZ DÜNYANIN EN İYİ FUTBOLCUSU OLUN SİİZİ KİMSE GÖRMEZZZ
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2011       Mesaj #96
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
agalar bir insanda hırs istek yetenek olursa herşey olur ben başaracam allahın ıznıyle guzel bır futbolcu olacam herşeım tam istek var azim var yetenek var başarımı başka care yoq sizde herşeyi aklınzdan silin ve olmak istiyosanız başarırsın nasıl okulda çalışıp başarırsan belge alırsan futboldada bonservisin çıkar insan ıstedıgı herşeyi yapar o futbolcular nasıl futbolc uoldu kucuk muhammed var cocuk bodru mkatında oturuyodu gerci bizim drurmumuzd aaynıda ama olmak istiyen başarır
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #97
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben ALMANYA'da yaşıyorum.Almanım ama annem türk bakarsanız türkiyede gs-fb-bjk gibi takımlarda oynamanız zor.Almanyaya gelin Mainz05'te baslayın mutlaka Hoffenheim sizi izleyip alacaktır.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Furkan Demir - avatarı
Furkan Demir
Ziyaretçi
11 Şubat 2011       Mesaj #98
Furkan Demir - avatarı
Ziyaretçi
slm.gökhan abi ben futbolcu olmayı çok istiyorum.ben gaziemir onur spor ve bucaspor gibi bazı kulüplerde oynadım.ama bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım.ama yine bucaspora yazılcam bu arada yaşım 14...1997 doğumluyum.sol ayak olmakla birlikte ortasaha veya forvet oynayabilirim.Bunun yanında sol bek,libero veya sol açık ve sağ açık oynayabilirim.yani futbola baya bir yeteneğim var.ben ilerde futbolcu olup almanya liginde veya italya,ispanya gibi büyük liglerde futbol hayatımı sürdürmek istiyorum.Bunun için napabilirim?senden cevap bekliyorum... :-)
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2011       Mesaj #99
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1) Cok Calismak
2) Cok Calismak
3) Cok Calismak...!
Sonra Hirs, teknik , Kondisyon, Güc v.b
We suna katilmiyorum. herkes 5 we 7 yasinda baslamalisin die bi Kural cikarmis. Luis Saha 25 Yasinda tam Pro olmustu.. o yuzden yetenekliysen 15 tede olursun 20 de de. Ama Gercekten Buyuk kulüplerin altyapilarinda baslamak daha avantajlidir ;D
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2011       Mesaj #100
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Ben 14 yasımdaym Ve Bir Sorunm war . Daha önce hiç kLüp yüzü görmedm ama kLübe qitmeyi antreman yapmayı top oynamayı çok sewiyorum . Ve en önemLisi FutboLcu Olmayı Çok İstiyorum . Bnm Hayatm Hep SokakLrda Geçti Dier ArkLarm kLüp e Gitti ben aiLeme Sordm Hep Seneye Seneye DediLr . Biliyormki onLar beni göndermicek bir kLüb e AkLılları FikirLeri Hep Ders Ders Ders . Artk Dier Arklarmn Hepsi Bnden ii Oynuo . Bnm Sorunm İse kLüb e gitmeden Kendi Başına Bir ProfesyoneL FutboLCu nasL oLr ? . Biliyorum Bu Çok Zor Ama Sznde Bi Görüşünüzü aLrsam Sevinirim abiLer .
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.