Arama

Profesyonel futbolcu olmak için ne yapmalıyım? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Ocak 2018 Gösterim: 340.808 Cevap: 170
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
19 Mart 2010       Mesaj #51
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu konuda çok fazla umutlu ya da hayalci olmayın. Yakınınızdaki bir klubün alt yapıdan futbolcu yetiştirme olanağı varsa küçük yaşta ailenizle birlikte başvurun, size yol göstereceklerdir. Bir başka yol da, oynadığınız bir mahalle takımında dikkat çekerek çağrılmanızdır. Ama unutmayın ki sporun her dali aynı zamanda eğitim de gerektirir. Eğtiminizi ihmal etmeyin ve ayrıca spor, futbolcuların hayatı, ilgilendiğiniz sporun tarihçesi vb. konularında kitaplar bulup okuyun.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen NeutralizeR; 17 Ağustos 2016 22:58
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2010       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar ben hollanda'dan memleket afyonkarahisar,
ben burda Baronie diye bir kulupde oynuyorum ve burda alt yapi cok guzel, ben burdan baslayip profesyonel olmak istiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
7 yasimdan beri futbol oynuyorum ve artik profesyonel zamanini bekliyorum.
daha ne yapmam gerekiyor ben 16 yasindayim ve 1,83 boyundagim, fizik iyi ve 73 kilo, cok hizliyim
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2010       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
.Merhaba Arkadaşlar Ben Şuan 16 Yaşındayımm ve 6 yaşımdan beri Futbol Oynuyorum ve şuanda Ordu 1. amatör Küme Top oynuyorumm.. Ama hiç bir professional antranör gelip te futbolcu aramıyor.. ben kendime çok güveniyorum 6 yaşımdan beri çalışıyorumm.. ve şuanda gol kralıyım inşallahda dewam edicek..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2010       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bakın bn 14 yaşındayım 5 yaşından beri futbol oynuyorm çalım atarım press yaparım iyi orta açarım hızlı koşarım arada bana şevk gelir güzel şut atarım tipik orta saha oyuncusu gibi yalnız bir sorunum var boyum fecii şekilde uzuyor uzun kişilerden sag acık veya sol acık olurmu yoksa santraformu oynamalıyım
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2010       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben futbola 5 yaşında başladım şimdi12 yaşındayım Allah izin verirse klübe gidicem ama hala mahalle takımının küçüklerinin kaptanıyım.Futbolcu olucaksanız 300-400 euro yu gözden çıkarmanız lazım futbolcu olucaksan hırlı zeki akıllı düzenleyici ve pofesyonel oynaman gerekiyor.ben klübe gidersem gs alt yapısına gidicem..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
tokatlı - avatarı
tokatlı
Ziyaretçi
7 Nisan 2010       Mesaj #56
tokatlı - avatarı
Ziyaretçi
futbol oynamayı seven herkes profesyonel olmak ister profesyonel olmak için çalışacaksın antremanlar yapacaksın gerisini Allaha bırakacaksın yani Allaha dua edeceksin çünkü Allah çalışanı sever
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
osman kıvanç - avatarı
osman kıvanç
Ziyaretçi
11 Nisan 2010       Mesaj #57
osman kıvanç - avatarı
Ziyaretçi
futbolcu olmak istiyosan iyii antremanlara çıkmalısın antermanlardan sonra iice yemek yiyip derhal duşa çünkü duş yapmazsan yaptıgın spor boşa gider ve vucudundaki derinini gözenekleri açılması lazımki kuvvetli ve kaslı olasınn futbolcu olmakk içinde zenginn ii alt yapılarda yetişmenn lazımm futbolcularına ilgilenelen bir takım alt yapıya gitmelisinn eger gerçektenn gelecekte istedigin hedef futbolsa iyice çalışıp 2 aygınıda kullanman lazımm öylece yabancı ülkelerden gelen takımın hocaları seni başka takımlarra transfer eder unutmaa antremanlara mutlaka çıkmalısın böylece ailenin hayatını kurtarırsınn
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2010       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm Arkadaslar ben 19 yasındayım 7 yasımdan beri ametör bi kulüpte top oynuyorum istde.birden cok takım istedi proff ama ametör kulüplerde para para para wardr yada en azından benm olduqum kulüp öyledii hep daha falzasını istediler hayatım söndu qibi bşy oldu elimdende tutan olmadı su ana kadr cunku yoktu ailemde elmden tutcak kimse ne dayı ne amca vb.. yukarda arkadasların dediqi qibi arkanda dassakları yere deyen birisi olcakk kesin bşy bu yoksa kımse kendini kandırmasınn ben ii oynuyorumm futbolcu olurum die alt yapı hayatım bitti artık a takımlarda cıkıyorumm kotu bı durum iş işten ha qecti ha qecmek uzere kucuk yasdakılere seslenıyorumm kovalayın arkadaslar kovalayınn zor ama imkansız deil kosturun hayal kurmak quzell yasamak nasıldırr sonucta bu hayat bir insannın hayallerını yasaması kdr quzel bsy yok bencee hele soz konusu futbol oluncaaa yolunuz acık olsunn kolay qelsin hepinizee hersey qonlunuzce olur inşşş .....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ozer16 - avatarı
ozer16
Ziyaretçi
14 Nisan 2010       Mesaj #59
ozer16 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım ilkönce bulunduğun kentteki büyük bir takımın altyapısında biraz oynaman lazım.Mesela bursalıysan Bursasporun alt yapısında.Ama bırakmadan azimle a takımına cıkana kadar oynamalısın daha sonra büyük takımlar seni mercek altına alır yurtdusunda mesela almanyada bir kaç sene oynayıp türkiyeye dönersin bir anadolu takımında oynayıp 3büyüklere transfer olup profesyonlleğine ulasırsın 3 büyüklerin oyuncularını incele hepsi böyle bak...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2010       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende 12 yaşında futbola başladım 15 yaşında Bursa Merinos alt yapısında oynuyordum ancak talihsiz bir trafik kazası geçirdim sol kaval kemiğim kırıldı ve platin yerleştirildi ancak 2 senedir koşarken ayağımda aksamalar oluyor bu yüzden proffesiyonel bir futbolcu olmak çok zor Msn Confused
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.