Arama

Profesyonel futbolcu olmak için ne yapmalıyım? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Ocak 2018 Gösterim: 340.538 Cevap: 170
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2010       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar futbolcu olmak kolay degıl hele almanyada hıc kola degıl. Ben mesela sıvaslıyım ve almanyada cok büyük takımlara gıttım ama orada tam olarak 50 kısı vardı ve hepımısın vaktı sadece 5 dakıkaydı yanı yenenı gösterıb cıkacaksın. Ve ben cok ıyı top oynarım youtube da vıdeo larım var benıde almadılar cünkü herkes topun arkasından kosup brı sey yapamaya calısıyor . YANI ISINIZ SOR. YINEDE ALLAH DUA EDDIN VE COK CALISIN VE BÜYÜK TAKIMLARA GITMEYI CALISIN .BEN DE BU HEDEFIN ARKASINDAYIM
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2010       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Öncelik Kendinizi Küçük Kulüplerde Göstermeniz.Hemen Büyük Bi Külübe Giderseniz Sansiniz Daha Az Olur Hemde Beğenilmzseniz Bidaha Gitme Şansınız Azalır Örneğin Ben Su Anda Konyaspordayim Ama Kendimi Araplarspor Diye Bi Takımda Gösterdim Ve inş Türkyiede Bi ilk Olacagim boyum 1.72 Kilom 69 ama Stoper öncelikli Mevkiimdir.Ama Sağ Bek Ve Forvettede Görev Yapabiliyorum.Türkiye Şartlarinda Ne kdr Pro Olmak Zorsada Siz Yılmayın Şansınızı Sonuna Kadar Kovalayin.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2010       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben 96 doğumluyum.Sol açıkta çok hızlıyım.Teknik var.Ankaragücüne gittim fakat kimse bakmadı adamlar seçme yapıyor sadece bir hoca war oda telefona bakıyor sigara içiyor böle seçmemi olur.Torpille girersin anca pro takımlara eger futbolcu olmak istiosan amötör takıma gircen ordanda pro lige yükselirsin çünki amatör takımların u15 u16 ları mac yaparken ankaragücü ankaraspor geçnlerbirliği galatasaray gibi pro takımların 5 6 tane altyapı hocaları sizi izlior.Ordanda sna teklif geliyor.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2010       Mesaj #84
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
15 yasındayım 16 yasıma girmeden hemen güzel bi kulübe gitmek istiyorum normalde kulübüm var lisanslı oyuncuyum ama o kulüp beni ileriye götürmez benim ilerlememe lazım biliyorum ama orda ilerleyemezdim ilerleyebiliceğim bir kulüp bulabilem 5 dk durmucam futbolcu olmayı çok istiyorum oynuyorumda olabilcek kabiliyetim gücüm var ama inşallah hayatta bi adım atarda bi yol gösterir çünkü her geçen saniye saat gün fotbolcu olmamı engelliyor geç olduğumu hissetiriyor ayama teknime herşeyime güveniyorum ama bide yol gösterenim olsa inşallah olucak basarıcam hayalimi inşallah..!!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2010       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
17 yasında futbolcu olucam 21yasında milli takım türkiye de oynucam 25 ysıbnda evlencem 44 yasında milli takımı buralıcam 45 yasında futbolu bırakım TEKNİK DRÖKÖR olucam teknik drekörlümü 55 yasında bırakıp emekli olcam mustafa ispirli
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2010       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bakın arkadaşlar Türkiyede futbol ne yazık ki hikaye.burası Türkiye , İspanya Almanya vs gibi ülkelerde futbola çok önem verilir.Eğer bu konuşulanlar o ülkelerde olmuş olsaydı tamam hırslanın çalışın ilerde ciddi derecede görüceksiniz futbolculuğunuzu iyi kulüplerde oynayabilirsiniz derdim.Türkiye de harcanırsınız.Evine et balık vs götüremiyen bir çok futbolcu arkadaşım var burada.Mesela Almanyadan örnek veriyim.Geçmişten beridir onlara PAnzerler diyoruz.Her yerleşimde amatör kulüpler ve iyi yetiştiren hocalar var.Paralar doğru şeylere harcanıyor.onlarda gençler çok değerli,Bundesliga kulüplerinde en az 10 ar tane gözlemciler var . amatör Alman futbolcuları izliyip rapor çıkarıyorlar.En basitinden Mesut özil örneği gibi biz çıkaramıoruz böyle futbolcu.bizde amatör kulüpte oynarsan çok şanslı isen görülürsün.yani futbola başlıyacak kişiler bir daha düşünsün 18 yaşındayım inanılmaz derecede futbolcu olmak istedim hala da istiyorum amatör kulüplerde oynadım olmadı.Türkiyede futbolcu olmak istiorm diyecekler iyi düşünsünler ...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2010       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba bnim adım muhammet . ilk baştan bi köyde yasıyorum ve futbollun en son uğrayacağı yerlerden bitanesindeyim ama bn futbola çok meraklıyım sürekli kendi kendi mi geliştiriyor ve hızımı artırmaya calışıyorum . diğer arkadaşlarımda bana hep bi kulube yazıl dalan diolar ama bi türlü olmuyor . hızım ve güçüm yerinde topa hakimiyetimde ii sayılar ama bn bi kulb giderek kndimi tanıtmak iştiyorum ... bana yardım edermişiniz.zz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2010       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben amir 16 yasındayım babam beni bir kere kulube gönerdi ozaman 10 yaşındaydım ve arkadaslarım oyunumu beğeniyorlardı.ama babamın durumu kötüye gidince bırakmak zorunda kaldım ve altı yıldır top oynamadığım için baya kötü oldum ve top oynamayı neredeyse bilmiyorum ama futbolcu olmak istiyorum ne gerekiyosa yapmaya hazırım babam gecen sene benim lisansımı çıkardı.ama işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum. lütfen ne gerekiyosa söleyin kendimi hazırlayayım.bana cevap verceğinizi biliyorum hersey için tesekürler.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
C.RONALDO - avatarı
C.RONALDO
Ziyaretçi
5 Kasım 2010       Mesaj #89
C.RONALDO - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar ben 18 yasındayım kendıme fızıgıme hızıma herseyıme guvenıyorum ve sundan da emınım besıkteasta oynayan ıbrahım uzulmezden daha iyi bi defans oyuncusuyum hemen kendınızı kotu hıssetmeyın futbolun yası yoktur yetenklıysen warsın demektır neden mı messı ye doktor ne demıstı senden futbol cu olmaz ımkanı yok dıye ama sımdı en saygın 2 futbolcu arasında dedıgım gıbı futbolun yası yoktur arkan bıraz saglam olsun yeter ve kafanı kullan...her sey sızın elınızde dostlarım hersey sız yeterkı ısteyın ve masturbasyon cok yapmayın haftada 1 kez yeter.bunları uygulayın ve dengelı beslenın antramanınızı yağın farkı goreceksınız beyler sımdıden tesekkurler KAZIM AYVALI İZMİR/KİRAZ KÜLÜP: TORBALISPOR 28,09,1992
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2010       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kafanı Çalıştıracaksın.Kendini Geliştireceksin.Bunları yaparsan olursun.Suan ben 19 yaşındayım Eskişehirspordayım.Ama alt yapısında.Altyapıdan çıkmayı bekliyorum.O zaman kafayı çalıştırıp iyi oynayıp daha güzel kulüplere gideceğim.İnsallah.İnsallah sende futbolcu olursun.İkimiz aynı takımda oynarız Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.