Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Heyet raporu alınca derse girmek şart mıdır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda burakdalga tarafından 25 Şubat 2009 (18:56) tarihinde açılmıştır.
8216 kez görüntülenmiş, 15 cevap yazılmış ve son mesaj 7 Haziran 2012 (18:00) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 6 Haziran 2011, 16:19

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
işte tek sorun o . müdür yardımcılarına sorunca sorun olmaz rapor alıp girmezsin diyorlar.pazartesi olan sınava rapor alıp girmeyip salı günü olan sınava girmem gerek. sonrada hiiç okula uğramadan karnemi almak istiyorum. 3 sınav olan bi ders(sınavına girmek istemediğim ders-2 sine girdim--- pazartesi olan sınav bu işte) o sınava girmeyip başka sınava girmek istiyorum böyle bişey raporla mümkünmü ?
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 6 Haziran 2011, 16:27

#12 (link)
pesimist
Ziyaretçi
pesimist - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

işte tek sorun o . müdür yardımcılarına sorunca sorun olmaz rapor alıp girmezsin diyorlar.pazartesi olan sınava rapor alıp girmeyip salı günü olan sınava girmem gerek. sonrada hiiç okula uğramadan karnemi almak istiyorum. 3 sınav olan bi ders(sınavına girmek istemediğim ders-2 sine girdim--- pazartesi olan sınav bu işte) o sınava girmeyip başka sınava girmek istiyorum böyle bişey raporla mümkünmü ?
Tabikide mümkün ama dediğim gibi sıfır alırsın o girmeyeceğin sınavdan ve 3 sınavın ortalaması alınarak karnene yazılır. Buda ortalamanı düşürür.
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2011, 23:48

Heyet

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Şimdi heyet raporu almak isteyen birinin bir dönem içinde 3 yazılısı olan dersin 2 , 2 yazılısı olan dersin 1 yazılısına girmesi Şarttır. Heyet raporunu aldığın takdirde okulla bi işin kalmıyo derse ve yazılılılara giremiyosun ( raporun geçerliliği süresince ) . Heyet raporu öyle sanıldığı kadar kolay bişi de değildir . 5 tane uzmanı yan yana getirip imzayı attırcan . Yok paramla alırım diyosan işin daha rahat ama diğer şekilde baya zorlamak gerekiyor. Bende almak istitiyorum fakat çok zor diyolar varsa tanıdığın işini halladerler İnş olur diyelim...
Rapor Et
Eski 17 Mayıs 2012, 15:37

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Şimdi heyet raporu almak isteyen birinin bir dönem içinde 3 yazılısı olan dersin 2 , 2 yazılısı olan dersin 1 yazılısına girmesi Şarttır. Heyet raporunu aldığın takdirde okulla bi işin kalmıyo derse ve yazılılılara giremiyosun ( raporun geçerliliği süresince ) . Heyet raporu öyle sanıldığı kadar kolay bişi de değildir . 5 tane uzmanı yan yana getirip imzayı attırcan . Yok paramla alırım diyosan işin daha rahat ama diğer şekilde baya zorlamak gerekiyor. Bende almak istitiyorum fakat çok zor diyolar varsa tanıdığın işini halladerler İnş olur diyelim...
ben bugun heyet raporu aldim ve 30 gunluk 15 haziranda bitiyor yazililara girmek okula gitmek sucmus. Boyle denildi. Yani girdigin yazili sayisiyla hoca bir sozlu kullanip not karneye dusecekk
Rapor Et
Eski 22 Mayıs 2012, 20:23

Cvp: Heyet raporu alınca derse girmek şart mıdır?

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
şimdi ben son yazılılara girmemek için rapor almak istiyorum 5 gun 5 gun alıcam.ama haftasonu almama gerek varmı?almazsam yazılılar 0 die mi geçirilir?acillllll
Rapor Et
Eski 7 Haziran 2012, 18:00

Cvp: Heyet raporu alınca derse girmek şart mıdır?

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya beyler bana lütfen bi yardımcı olun ben lise 1 örencisiyim ilk sınavlara girdim ama 2. sınavlar yaklaşırken motorla kaza yaptım heyet raporu aldım okula werdikk ee şimdi okul bitiyor hocalar girmedigim sınavlara 0 wermişler sizce ne yapmalıyım lütfen bi yardımcı olun.!
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Heyet raporu alınca derse girmek şart mıdır? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 20 Mayıs 2014 19:47
Son Mesaj: 19 Ekim 2013 09:57
Cevap: 8
Son Mesaj: 31 Aralık 2012 08:01
Son Mesaj: 19 Aralık 2010 20:47
Gönderen: nesmer Forum: Soru-Cevap
Cevap: 7
Son Mesaj: 19 Şubat 2010 13:28
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.150 saniyede (66.71% PHP - 33.29% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 23:28
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi