Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Heyet raporu alınca derse girmek şart mıdır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda burakdalga tarafından 25 Şubat 2009 (18:56) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
8033 kez görüntülenmiş, 15 cevap yazılmış ve son mesaj 7 Haziran 2012 (18:00) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 25 Şubat 2009, 18:56

#1 (link)
burakdalga
Ziyaretçi
burakdalga - avatarı
merhaba arkadaslar ben lise son sınıf öğrencisiyim heyet raporu almak istiyorum bana detaylardan bahsedebilirmisinz ayrıca heyet raporu alsak bile okulda haftalık ders saati 2 olan derslerde en az 1 haftalık ders saaati 3 olan derslerden ise 2 yazılıya girmek sarmıs bu ne derece doğru şimdiden tesekkürler
Rapor Et
Reklam
Eski 25 Şubat 2009, 19:06

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Derse girme şartı yoktur.Ancak karne notu için tüm sınavlara girmelisiniz.
Rapor Et
Eski 25 Şubat 2009, 19:20

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Heyet raporu alınmaz, verilir, istenilen kritere göre tam teşekküllü bir hastaneden alınabilir.
öncelikle rapor bölümüne gidip amacınızı yada üst yazınızı oraya verirsiniz. rapor odası bölümü size bir evrak verir. bu hastaneye resmen girdiğinizi ispatlar. size verilen evrakta alma amacınız için muayene olmanız gereken hekimlerin isimler bulunur. o muayenelerden geçtikten sonra evrağı teslim edersiniz. ve belli günlerde heyet toplanıp size olur verilir..

normal prosedürü kabaca anlatmaya çalıştım..ama dediğim gibi siz almazsınız, verilir.
bunun yanısıra. şu konuyu aydınlatmak isterim gerçekten heyet raporunu gerektirecek durumlarda yok şu derse girmek şart,yok bu ders zorunlu diye bişi yoktur. kişi sağlık sorunundan dolayı muafsa muaftır..
Rapor Et
Eski 31 Mart 2011, 18:18

heyet raporunda sınava girmek

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lise son sınıf öğrencisiyim heyet raporu alcam fakat sınavlara girmek istiyorum...sadece sınavlara girsem olmaz mı lütfen yardımcı olun
Rapor Et
Eski 30 Nisan 2011, 20:39

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
beyler ben 8.sınif öğrencisiyim sbs ye çalışmak için heyet raporunu nerden alabilirim beyler lütfen yardım edin
Rapor Et
Eski 4 Mayıs 2011, 08:58

Heyet raporu normal rapor süreme işler mi ?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Benim 18 gün devamsızlığım var. 19 günde rapor hakkım kaldı. LYS sınavı için rapor alıcam fakat heyet raporu almak istiyorum. 30 günlük heyet alabilir miyim ? yoksa 19 günlük mü kullanabilirim sadece ?
Rapor Et
Eski 7 Mayıs 2011, 18:40

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kayseride heyet raporu veren yerler var mı acil lazım
Rapor Et
Eski 9 Mayıs 2011, 16:38

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BEN MESLEK LİSESİ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM.
RAPORLU DEVAMSIZLIĞIM : 24
ÖZÜRSÜZ DEVAMSIZLIĞIM : 19,5 GÜN..
FAKAR LYS SINAVINA HAZIRLANMAM GEREK VE OKULDA PEK FAZLA DERS İŞLENMİYOR.
HEYET RAPORU ALMAK İSTİYORUM AMA HEYET RAPORU ALDIĞIM ZAMAN BİRİNCİ YAZILI SONUÇLARIM DİREK KARNE NOTUMU OLUCAK BUNU BİLEMEDİM BİLEN BİRİ VARSA BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ.. SINAVLARA GİRİP ÇIKABİLİRMİYİM BUNUDA BİLMİYORUM ..

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...
Rapor Et
Eski 6 Haziran 2011, 14:17

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Beyler bi sorum var .
mesela lisedesiniz pazartesi günü bir sınavınız var sınava girmediniz ve rapor aldınız. Salı günü de başka bir sınavınız var. O sınava girdiniz. sonraki günlerin hepsinde rapor aldınız ve okulu bitirdiniz. Böyle birşey mümkünmü?
Rapor Et
Eski 6 Haziran 2011, 14:52

#10 (link)
pesimist
Ziyaretçi
pesimist - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Beyler bi sorum var .
mesela lisedesiniz pazartesi günü bir sınavınız var sınava girmediniz ve rapor aldınız. Salı günü de başka bir sınavınız var. O sınava girdiniz. sonraki günlerin hepsinde rapor aldınız ve okulu bitirdiniz. Böyle birşey mümkünmü?
Pazartesi rapor alarak girmediğin sınava sonradan girdin ama değil mi?

Ayrıca rapor alma hakkıda sınırlıdır. Çok fazla yoksa raporlu gelmediğin gün sayısı, tabikide rapor alarak gitmeyebilirsin. Ama sınavın varsa sonradan girmelisin aksi takdirde sıfır alırsın.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.170 saniyede (74.97% PHP - 25.03% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 17:02
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi