PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > 4 yıllık mesleki açık öğretim lisesini kaç krediyle geçebilirim?
123 4513...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir01:32, 4 Kasım 2009 
ben endüstri meslek liseinde acıık öğretim okuyorum 2.sınıfın ders secmem gerekiyo fakat toplam kaç ders secmem gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim teşkürler
Cevap
CrasHofCinneT02:24, 4 Kasım 2009 
İnternet sitesinden seçimlerini yap kredi dolunca otomatik olarak daha fazla ders seçemezsiniz uyarısını alırsın.
Cevap
Misafir13:23, 4 Aralık 2009 
arkadaşlar bende açık meslek lisesi okuyorum 3 dönemim.bu dönem 20 kredilik ders seçebildim(ortak ve seçmeli dersler). diğer dönemlerde kaç kredilik ders seçebilirim(4,5,6..)
Cevap
Misafir06:49, 9 Aralık 2009 
benim alan kredim 16 normal kerdim de 39 kaça kerdi alırsam diplomaya sahip olurum...
Cevap
Misafir20:06, 23 Aralık 2009 
arkadaşlar bn düz lisede okuyorum lise 1deyim şuan 93 kredim var takdirmi bu teşkkürmü ?? nolur cvp
Cevap
TUZLA PINAR20:02, 25 Aralık 2009 
3 YILLIK DÜZ LİSEDE OKUMAKTAYDIM.TASTİKNAMEYLE BU DÖNEM AÇIK LİSEYE KAYDOLDUM.4 YILLIK EĞİTİM Mİ YOKSA 3 YILLIK EĞİTİMDE Mİ OKUYACAĞIM KAÇ KREDİ VE KAÇ SENE SONRA MEZUN OLURUM BANA VERİLEN TOPLAM KREDİ 40.
Cevap
Misafir13:27, 27 Aralık 2009 
1 yılda 192 kredi alman ımkansız alamassın ayrıca 4 yıl acıklısede devam edıceksın kredı ve alan derslerı verdıgınde bıtırebılırsın senın okumana baglı mecburi 4 yıllık cunku yenı sıstem geldı o yuzden acıkda meslege gecebılırsın ama sınıf acılabılmesı ıcın en az 8 kısı olmanız lazımkı o bolum acılabılsın yoksa 1 yıldaha beklemen lazım ortam yap 10 kısılık rahat rahat bıtırsınız hersene sınıfı acabılırsınız
Cevap
Misafir11:40, 30 Aralık 2009 
192 toplam alan seçmişsen alan kredinde 80 olması gerekir.
Cevap
Misafir15:36, 3 Ocak 2010 
ben açık öğretim 12 sınıf okuyorum okuldan toplam kredim 144 alan derslerim den kaç soru çözersem ve kaç kredi alırsam geçerim bide şu krediişni anlatsanaız çok i olur okuyoruz ama bilmiyoruz yardım cı olursanız sevnrm

düz lise 12 sınıf okuyorum kredi sistemini anlatırmısınız sınavda en az kaç soru çözmeliyimki gecebileym
Cevap
Misafir11:45, 4 Ocak 2010 
tastiknaymeyle maol kayıt yaptırdım 3 yılım açık öğretimde 115 kredim var yüz yüze eğitim görüyorum bu yıl mezun olabilirmiyim öss ye hazırlanıyorum
Cevap
123 4513...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama