PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > 4 yıllık mesleki açık öğretim lisesini kaç krediyle geçebilirim?
İlk...234 5614...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir22:05, 7 Ocak 2010 
4 yıllık meslek lisesini kaç kredi ile gece bilirim
Cevap
Misafir14:19, 17 Ocak 2010 
açık lise 1 senede bitirilebilirmi
Cevap
Misafir10:31, 19 Ocak 2010 
mesleki açık öğretim lisesini bitrmem için toplamda kaç kredi almam gerekli ütfen yaredıım edin
Cevap
Misafir22:50, 21 Ocak 2010 
slm ben birşey sorucam bn aöl sosyal bilimler 4 yıllık lise 1.sınıftayım benim 2.5 yılda bitirme imkanım yok mu?
Cevap
Misafir22:53, 25 Ocak 2010 
selam ben mesleki liseye yeni kayıt oldum 1 dönemi bitirdim çocuk gelişimi okuyorum acaba kaç krediyle mezun olurum birde krediler çok düşük bune yaa
Cevap
denizlili_güzel10:53, 1 Şubat 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ben meslek lisesi çocuk gelişim bölümünde okouoyum bitirmek için kaç kıredi toplamam gerekiyo
merhabalar ben gülizar açıklisede bu sene sınavlar 3eçıktı yani 3 defa kayıt ve3 defa sınav.... kayıt yenileme tarihlerini iyi takip edin benim bu sene son senem bölüm derslerinden 140 genel kültürden 100 kerdi isteniyor ama 192 mezun olunur diye yazıyor internettte...........genel kültür derslerinden en az bir kere girmek mecburiymiş.krediniz tamam olmasa bile ortak dersiniz varsa mezun olamuyorsunuz özellikle ortak derslere önem verin..........
Cevap
Misafir22:21, 2 Şubat 2010 
kredi toparlanır tamam ama bu zorunlu dersleri kredimiz 195 te olsa geçmek zorundamıyız onu açıklarsanız çok sevinirim
Cevap
Misafir17:16, 3 Şubat 2010 
ben yanlış hatırmaıyorsam enson 2005-2006 döneminde AÖL sınavlarına girdim.kayırt yenilemediğimden şu an silik durumdayım, kaydımı yenilemek istiyorum. ne yapmalıyım? Şifremi sistemda kredi bilgilerime girdiğimde -toplam dönemi:3- AOL de okuduğu dönem:3 - toplam kredi:29 - ortak kredi:26 yazıyor. Bu ne demek? Kalan kredimi öğrenmek istiyorum. lütfen yardım..
Cevap
Misafir10:57, 8 Şubat 2010 
zorunlu dreslerden bir kere bile olsa sınava girmek mecburi bunu bize açıklise müdür yardımcısı söyledi geçmek önemli değil ama girmek önemli şöyle söyleyeyim size zorunlu drsleri alıp krediniz eksik olursa ders seçme bölümünde seçmeli dersler var ordan krediyi tamamlıyorsunuz .........
Cevap
Misafir00:02, 11 Şubat 2010 
benim 219 kredim var ve hala mezunlamıyorum 240 kredi olması lazım mezun olabilşmek için ben lise 3 ün sonunda okulu bıraktım tekrar 3 ten açık liseye kayıt yatırdım alttandersiniz olursada muzen olamıyorsunuz...
Cevap
İlk...234 5614...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama