Arama

Flash bellek içindekiler görünmüyor ne yapmalıyım? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Şubat 2014 Gösterim: 97.867 Cevap: 67
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkdaslar aynı sroun bende de vardı fakat şöyle bi yol buldum kendimce ''Klasör Seçenekleri ''nden '' Korunulan işletim dosyalarını gizle '' secenegini kaldırdıgımızda flastaki klasörler ulaşa biliyorsunuz bunu yaptıgımda dikkatimi ceken unsurlardan biri ise kaspersky lisanslı kullanıyorum orjinal - bu işlemi yaptıgımda C sürücüsüne girdigim anda virüs buldu bir kaç adet...sanırım bu yolla saklanan virüsleri de bulamıyor kaspersky o secenegi kaldırdıgımda birkaç virüsüde bulmus oldu syg. işe yarayacagını düşündügümden dolayı paylaştım bilgilerimi.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim bilgisayarımda hem windows hem de ubuntu yüklü (yani iki farklı işletim sistemi kurulu). Windows içerisinde açıldığında gözükmeyen dosyaları Ubuntu içerisinde çok rahat bir şekilde görebiliyorum. Ubuntu'da açtığım flash bellekteki dosyaları bilgisayara yedekliyorum, sonrasında da Windows içinde flash belleği yeniden açarak dosyaları flash belleğe aktarıyorum. Böylece sorun ortadan kalkmış oluyor Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
aqa deniz - avatarı
aqa deniz
Ziyaretçi
28 Ağustos 2010       Mesaj #33
aqa deniz - avatarı
Ziyaretçi
2 gün önçe kingston 4 gb flaş disk altım küçük bir taşıma yaptım şimdi pc falşı görüyor ama okumuyorMsn Mad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben sizin dediğiniz siteden indirdim ama açılmıyo aynı şekilde benim usbmde sizinki gibi. found dosyaları falan. benimde bilgilerimin gitmemesi lazım. ama yapamıyorum yardımcı olurmusnz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
flaş belegi okumayor ne yapmalıyım
gangsterr - avatarı
gangsterr
Ziyaretçi
19 Ekim 2010       Mesaj #36
gangsterr - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorunu bende yaşadım ve işe yaradı...
O dosyaları görebilmek için birde
Klasör Seçenekleri --> Görünüm --> Korunan işletim sistemidosylarını gizle seçeneği var onun işaretinin kaldırarak deneyin, görünür.

Usb FLash diskinzn İçindeki DosyaLar qözükmüosa Kesin Çözüm Bu !
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2010       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saol paylaşım güzel galiba ama ben paylaşımı göremiyorum bi daha paylaşabilir misin yada görebilmek için üye mi olmak lazım ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim bilgisayar vista flaşı takıyorum oyun atmak için hafızası doldu hatası veriyor ama bakıyorum ki flaş boş normalde ve ataçağım oyun kesinlikle sığıyor flaşımdakileri nasıl göreceğim xp de yolunu biliyorum ama vistada farklı lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde aynısı oldu Msn Grin ama bi çözüm buldum usb nin içindeki dosyaların adını tam olarak biliosan ozaman şöyle yap ör:"I:\dosya adı .uzantısı"
yolunu yaz yani tabi tam olarak biliosan Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arladaşlar benim flashı taktığumda flashın içndekileri görmüyor ama flashı görüyor