Arama

Flash bellek içindekiler görünmüyor ne yapmalıyım? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Şubat 2014 Gösterim: 97.888 Cevap: 67
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkdaşlar benim flaşımda sorun var görünyordu daha bilgisayarımda görmüyor başka bilgisayarla da görünmüyor sebebi ne olabilir.arkdaşlar mp3lü fllaşti yardımvı olursanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb alisaid arkadasım benm de 8gb sandisk belleğim var içinde neredeyse 7 gb dolu.ama dosyalar görünmüo sen demişsin ya korunan işletim sistemi dosyaları gizle seceneğini inaktif ettim die ben ona tıkladıımda uyarı veriyor.bilgisayarınız çalışamaz hale gelebilir die.korktum vazgectm.napabilirim ki???
nolur yardımcı oll
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynen bende de aynı durum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
virüs programından kaynaklanıyor galiba.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnm bı flash bellegım vr ıcınde klasör var bir suru ıcnde fotograflarım vr ama kesınlıkle sılınmemelı pcye taktıgmda goremıorm ama bılgıler sılınmesn die biçimlendiremiorumda ne yapmalıyım ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
klasör şeçeneklerine girdim fakat olmadı daha ne yapa bilirim içindeliker bana lazım
alisaid - avatarı
alisaid
Ziyaretçi
28 Şubat 2011       Mesaj #47
alisaid - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

mrb alisaid arkadasım benm de 8gb sandisk belleğim var içinde neredeyse 7 gb dolu.ama dosyalar görünmüo sen demişsin ya korunan işletim sistemi dosyaları gizle seceneğini inaktif ettim die ben ona tıkladıımda uyarı veriyor.bilgisayarınız çalışamaz hale gelebilir die.korktum vazgectm.napabilirim ki???
nolur yardımcı oll

O uyarıyı dikkate alma. Hiç bir şey olmaz Allah'ın izniyle. Sonra dosyalar chk.. şeklindeki dosyalar şekline donuşmuş olacak. gerisini nasıl yapacağınızıda yazmıştım..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
winrar programını aç, flash diskini winrar programı ile görüntüle. klasörler görünecektir. klasörlerin içinden dosyaları hard diskine kopyala ama sakın direk olarak klasörleri kopyalama o zaman hard diskinde de görünmezler. tüm dosyaları klasörlerden aldıktan sonra flash diskini biçimlendir ve hard diskindeki klasörleri tekrar flash diske at.
66mahmut66 - avatarı
66mahmut66
Ziyaretçi
11 Nisan 2011       Mesaj #49
66mahmut66 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Aynı Sorun Bendede Vardı Burdaki Söylenilenleri Tamamen Uyguladım Fakat Hiç Birisi Olmadı.Win 7 Kullanıyorum Flasştaki Müzikler Winap İle Çalıyor İçinde Dosya Görünmüyor

Neyse Çözüme Geçeyim

1-) Flash Dik İçinde Arama Yaptırdım Aramaya ( *.* ) Parantezler Yok Yıldızları Yazın.Arama Yaptırdım *.* Tüm Dosyaları Arama Manasına Gelir

2-) Arama Yaptırınca Müzikler Fotograflar Çıktı Onları Bilgisayara Kopyaladım Ve Dosyalar Görünüyor.

3-) Flası Biçimlendirecem Daha Biçimlendirmedim

4-) Bilgisayara Kopyaladığım Müzikleri Geri Atacam Msn Grin

Bu Kadar Basit.... Ha Ben Kesin Olur Demiyorum Bu Flash Diskdeki Problemle Alakalı İnşallah Faydamız Olmuştur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BENDE BU SORUNU YAŞAMIŞTIM VE KENDI KENDİME BU SORUNU ÇÖZDÜM SİZEDE YARDIMCI OLMAK İSTEDİM DİREK OLAYA GEÇELİM.
ÖNCELİKLE BİLGİSAYARIMDAN FLASH BELLEGE SAG TIKLAYIP ARSIVE EKLE DIYORZ SONRA FLASHIMIZIN ICINE RAR DOSYASI OLARKA DOSYALARINIZ TOPLANIYOR ORADAN DOSYALARINIZI ALARAK FLASHINIZI BİÇİMLENİRE BİLİRSİNİZ KOLAY GELSİN..