Arama

Arkadaşımla barışabilmem için ne önerirsiniz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Kasım 2018 Gösterim: 70.405 Cevap: 34
elif ede - avatarı
elif ede
Ziyaretçi
26 Haziran 2013       Mesaj #11
elif ede - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bendee arkadaşımla küstüm ve ben onu acayip seviyorum şuanda bbu kelimeleri ağayarak yazıyorum özür dileyemiyorum içimde bir his var hayır artık arkadaşım deilsin diyecekmiş gibi sizce nasıl barışmalıyım haaa ?

Sponsorlu Bağlantılar
bide aramıza ir kız girdi bu sayede küstükk yanii Msn Sad

ah tatlım bende seninle aynı durumdayım aynı sey benimde baıma geldi ama onunla barısmayı cok istiyorum bas harfi S onunla cocukluk arkadasıydık o cok utangaç bir yapıya sahip ne oldu bende bilmiyorum ama zaman gecdikce benden uzaklasıyor onu cok ozledim eger bir gün bu siteyi gorürde onu çok sevdigimi anlar
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
26 Haziran 2013       Mesaj #12
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
Gerçek dostsanız barışabilirsiniz.Ona arkadaşlık hikayenizi anlatın ve arada 'İşte bu yüzden arkadaşız.' gibi ifadeler kullanın.Hikayeyi dinlemek istemezse peşini bırakmayın ve abartmayacak sebepler sonucunda doğru düzgün hikayeyi anlatın.İçinde yalan barındırmadan.Sonra özür dileyin,'Sen de özür dile lütfen barışalım.' deyin..Büyük ihtimal barışacaksınız.Tabii o karşınızdaki insanın davranışlarınaa ve ruhuna bağlı..
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 25 Mart 2018 00:44
caner954 - avatarı
caner954
Ziyaretçi
27 Haziran 2013       Mesaj #13
caner954 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
elif ede adlı kullanıcıdan alıntı

ah tatlım bende seninle aynı durumdayım aynı sey benimde baıma geldi ama onunla barısmayı cok istiyorum bas harfi S onunla cocukluk arkadasıydık o cok utangaç bir yapıya sahip ne oldu bende bilmiyorum ama zaman gecdikce benden uzaklasıyor onu cok ozledim eger bir gün bu siteyi gorürde onu çok sevdigimi anlar

Biz Küstüğümüzde (cinsiyet erkek ikimizinde) Genelde Nerede Birbirimizi görürsek Daliyoruz Dövüyoruz. isin sonunda dayak yiyen kolayi osmarliyor
Annabeth - avatarı
Annabeth
Ziyaretçi
26 Eylül 2013       Mesaj #14
Annabeth - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhaba arkadaslar ben derste ingilizce dersinde en yakın arkadasıma soruyu bilemedigi icin güldüm ders çıkışı bana atar yaptı ve galiba küstük ama çok yakınız öyle bitmez kolay kolay şimdi ne yapmalıyım. cevap verin lütfennnn Msn Sad

Yaprak test al ozur dile.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2014       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
CeZa_466 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşım ile çok kötü küsüz ne olur yardım edinnn nasıl barışabilirim hediye falan lamı konuşarak

eğer arkadaşınızla küstüyseniz arkadaşınız çok sevdiği bir şey alın mesela bir kutu kutu içini çikolata ile doldurun ve onun okuldaki sırasının veya çantasının içine bırkaın eminim arkadaşınız sizinle barışacaktır.kutuun üztüne küçük bir not bırakın meselea arkadaşınızın ismi aslı olssun :canım arkadaşım aslı seni üzdüm biliyorm ama bu küçük hediye senin için umarım beni affedersin.
Fa_ConQueror - avatarı
Fa_ConQueror
Ziyaretçi
22 Mart 2014       Mesaj #16
Fa_ConQueror - avatarı
Ziyaretçi
ne yap ne et kırdığın arkadaşının gönlünü almaya çalış. yanına gidip onunla konuş. ona değer ver. ona nasılsın diyerek konuşmaya çalış. soru sor. onun bir şeye ihtiyacı var mı sor bakalım. varsa ona hediye verebilirsin. küçük bir hediye vererek barışmanızı sağlayabilirsin. unutma iyiliğin küçüğü büyüğü yoktur. onun gönlünü alabilirsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2014       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ada su adlı kullanıcıdan alıntı

eger gerçek dostsanız barısırsınız zaten sen sadece ilk adımı at ve özür dile sorun her neyse oturup konusun bı ortak karar bulacaksınızdır mutlaka...

ben onları sattım onlar benim bir kuzenime laf soktu bende onlara küstüm yöntem ne olabilir
K1 Discovery - avatarı
K1 Discovery
Ziyaretçi
20 Ağustos 2014       Mesaj #18
K1 Discovery - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaslar kusmus verdıı cevaplardanda sunu cıkardım bız gerçek dost deiliz o sadece bnı kulaanmakkk ıçınmıssss

Israr Ederek Barışabilirsiniz Ben denedim ve oldu sizde denerseniz cevabınızı bulabilirsiniz Msn Wink Msn Happy
Misafirrrrr - avatarı
Misafirrrrr
Ziyaretçi
11 Eylül 2014       Mesaj #19
Misafirrrrr - avatarı
Ziyaretçi
Çok yakın bir arkadaşım var tüm yakın arkadaşlarımdan çok yakın.Sebepsiz yere küstü Hemde okadar sebepsiz ki.İstop oynuyorduk ben dedimki ben başlatacağım kilit dedim.O dediki ben başlatıyım dedi.Topu kaçırdı 7 kişi onu aradık.Sonra bizim sokağa geldi topu aldım tam başlatacakken dediki ben ben ben başlatayım bende tamam dedim.Hata yaparsan ben başlatırım dedim.Oda tamam dedi.Sonra Hata yaptı bende dedimki ben başlatacağım.Sonra topu vermedi.Diğer iki az yakın arkadaşımla topu almaya çalıştık.Hatta 2 saat önce Pazartesi Salı oynarkende yandı ebe olmayacağım dedi haksızlık yaptı.Bir arkadaşım dediki Pazartesi Salı oynarkende haksızlık yaptın dedi.Oda topu fırlattı sinirle dediki "Alın topu başınıza çalın " dedi.Sonra küstü üçümüzle bi kız var tam bi sosyete gülü o kızda bizi kıskanıyor arkadaşım benle küsünce onun hoşuna gidiyor.Arkadaşım bana kaldı diyor.O arkadaşım benle küsünce kalbimde bir boşluk oluyor kelebekler uçuşuyor sanki.Öldüm öleceğim sanki halada öyle.Tavsiyeniz varsa söyleyin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2014       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çok sevdiğim bir arkadaşımla ayrı sınıflara düştük o eski sınıfına düştü ve başka bi kızla takılmaya başladı o kız bizim sınıfa girince biizmkiler atarlandı ve arkadaşım eski arkadaşını korumak için bana atarlandı kavga ettik ne yapmalıyım? (Gidip konuşmak istiyorum ama yanında eski arkadaşı var o kıza karşı tükürdüğümü yalamak istemiyorum)