Arama

Arkadaşımla barışabilmem için ne önerirsiniz? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Kasım 2018 Gösterim: 70.358 Cevap: 34
Nisa - avatarı
Nisa
Ziyaretçi
17 Kasım 2014       Mesaj #21
Nisa - avatarı
Ziyaretçi
ben arkadaşımla küsdüm ama barışmak istiyorum.Amma o insafsızlık ediyorum bu durumda bende onunla asla barışmamanızı öneririm kendisi bana diz çöktüyünde belki barışırım arkadaşlar.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2014       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mereba benimde basıma böyle bir olay geldi ve hala küsüsüz arkadasımla ona bazı süprizler yap mesal ben 1000 kere beni afet yazdım.Sende buna benzer seyler eger hala kabul etmiyosa o onun sorunu sen onu çok seviyosun anlaşılan aynı benim gibi.Eğer kabul etmesse oluşuna bırak ne yaparsa yapsın ama hep onun yanında üzgün ol aradan bir süre geçtikten sonra eminim ki senin yanına gelecektir özür dilemeye Msn Happy)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2015       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben arkadaşımla görüşüyordum 1 çocuk geldi bizi küstürttü yalanlar uydurdu
Arkadaşım bana 2. şans verirmi ve neler yapmalıyım lütfen anlatın o benim tek arkadaşımdı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2015       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Onda özür dile seni affedmesini söyle eğer olmassa bi hediye al ve pişman olduğunu söyle normalde sen haklısın ama kızlae hep haklı olmak ister o yüzden yanlışımı anladım bidaha yapmam afedermşsn beni felan drsen barışır sanırım bi dene
Bir dost - avatarı
Bir dost
Ziyaretçi
26 Şubat 2015       Mesaj #25
Bir dost - avatarı
Ziyaretçi
Ayni durumu ben yasiyorum oyke igrenc bir durum ki ben onunla yarim donemdir kankayim ama simdi küsüz ne yaparsam yapiyim olmuyor ben kafama takmiyorum artik sizlerede tavsiyem takmayin kafaniza en guzeli hayata bir kere geldik sonucta ikinci sans verilmeyecek o yuzden TAKMAYIN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2015       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende aynı duyguyu yaşıyorum.onun yerini tutan hiçbir arkadaşım yok.her gün beni suçlu tutuyor.artik ben onun bu tavirlarindan bu triplerinden bikmiş durumdayim.yani bir an yanina gidip "bende sana cok merakliyim.ne halin varsa gör"diyesim var.dedim de.ben ona bu lafi soyledim ve pisman olup baristi.benim arkadasim iyi yurekli biri. sizde işe yararmi bilmem ama MAL hemen baristi.😄😢 O bunu yaptiktan sonra ben ona bir oyun oynadim.bir daha benle kusmedi. kuserse elimdeki kozu kullanirim.😁😁😁😁😁😁
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2015       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya en iyi arkadaşımla küstüm ve ne yapıcam benle konuşmuyo barışmıyo ve artık benim eski en iyi arkadaşım yane ana sınıfından beri arkadaş olduğum ama artık olmadığım kızla knk oldu ben ne yapıcam o kızdan gıcık kapıyorum ve yağmur en iyi arkadaşım benle barışmıyo kafayı yicem ağlayıp duruyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2016       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşımın sevdiği kişiye aşık oldum ve bunu başka bi arkadaşım öğrendi ve diğer arkadaşımı söledi bende senn pislik olduğunu anladım dedim daha sonra 2 arkadaşımda küstü üstüne üstlük onlar yüzünden 3 arkadaşım dha küstü ve okulda çok yanlızım ben hepsiyle barışmaya çalışıyorum ama hepsi birbiirinden inatçı ne yapmalıyım

Aynı ŞEy bana OLdu arkadaşım HAla BAna küs sen barıştıysan nasıl barıştın bir yolunu sölermisin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2016       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İlk Önce Merhabalar..Bir konu hakkında yardım edebilirmisiniz?Şimdi İlk Olarak Biz Okuldayız Ben Varım A var B var Ve 1 A daha var 1 A ve B Kız Diğer A erkek bnde erkeğim.Okulda beden dersimiz vardı,biz arkadaşlarla oynuyoduk aramıza Erkek olan A var,ve bu arada Erkek Olan A bana küs.Sonra Kız olan A ve B farklı bir sınıfla kavgaya başlamışlar.Sonra da Erkek olan A Kavga eden kızlardan birini şikayet edecekti,ve A ve B yi şikayet etti öğretmene.Aslında diğer sınıftaki kızı şikayet etmesi gerekti bence.Sonra Erkek Olan A namaza gitti.Sonra da beden dersi bitti sınıfa girdik sonra kız olan A ve B bana derste Erkek Olan A bizi öğretmene şikayet etti bizde ona küstük dedi.İşte kavganın olayını falan anlattı.Ondan sonra dediki biz onla küstük sen de onla küsermisin ? dedi.Bende düşünoydum içimden konuşuyodum Erkek olan A benm en sevdiğim kankamdı.Sonra küserim dedim.Aslında küsmedim o benle konuşmadıkça bende onla konuşmicaktm.Sonra zil çaldı sonra Erkek A namazdan geldi Tenefüs de bişi yapmadk zaten sonra zil çalınça Erkek Olan A kızlara bana yinemi küstünüz dedi.Kızlar aldırış etmedi Tabii ki ona küs olduğu için.Sonrada son dersteydik işte zil çaldı sonra ben Erkek olan A ya söyledim kanka dedim bu kızlar bana dediki"Bizi Abdullah şikayet etti.Biz ona küstük.Sende onunla küsermisin? dedi" Dedim.Sonrada dedimki"Kanka yani sınıf içinde küs olsakta biz senle barışık olduğumuzu anlamasın tamammı? Dedim." Oda Yani sen bana sınıf içinde küsmüsün?Dedi. Bende zorundaydım yani cevap vermeseydim zorlardı evet dedim oda "O zaman senin gibi arkadaş olmaz git. Dedi." Sonra okuldan çıktık Erkek olan A baya bi sinirlendi kızlara lan siz beni arkadaşıma mı küstürmeye çalışıyosunuz lan sizi döverim haa bi daha yaparsanız öğretmene derim. Dedi sonrada Erkek Olan A işte bana küstü.Sonra İSTİKLAL MARŞI Okuyorduk.O Korkma, sönmez bu şafak derken güldü.Sonra beni itmeye başladı ben de sinirlendim ama bişi yapmadm sonra İstiklal Marşını Okuduk Eve gittik......Arkadaşlar Erkek Olan Adan gönlünü nasıl alabilirim nasıl barışabilirim yardım ederseniz çok sevinirim Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2018       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benimde başıma geldi arkadaşımla şakalaşırken ben onu tuttum hoca geliyodu merdivende çektim kendime doğru ve düştü bilerek yaptığımı sanıp küstü küstükten sonra trip atmaya başladı