Arama

Araç muayene işlemlerinde aracın üzerimize kayıtlı olması şart mıdır?

Güncelleme: 19 Şubat 2010 Gösterim: 4.222 Cevap: 7
nesmer - avatarı
nesmer
Ziyaretçi
7 Mart 2009       Mesaj #1
nesmer - avatarı
Ziyaretçi
merhaba araç muayenesinde aracın üzerimize kayıtlı olması şartmı?benim aracım şuan eski sahibinin üzerinde ve aracın muayene süresi dolmak üzere ne yapmam gerekiyor?
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
7 Mart 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
hayır başkasının aracınıda muayeneye sokabilirsiniz. benim araç mıayenemi hep babam yaptırır. o yüzden eminimMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
nesmer - avatarı
nesmer
Ziyaretçi
7 Mart 2009       Mesaj #3
nesmer - avatarı
Ziyaretçi
tşk. birşey daha sorucam bilginiz varsa eğer cvplarsanız sevinirim.aracın muayenesini başka bir şehirde yaptırabiliyormuyuz acaba?ben kocaelideyim.ama tuzlada araç muayenesini yaptırabilirmiyim?
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
7 Mart 2009       Mesaj #4
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
evet . yaptırabilirsiniz
Quo vadis?
nesmer - avatarı
nesmer
Ziyaretçi
7 Mart 2009       Mesaj #5
nesmer - avatarı
Ziyaretçi
çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.araba sahibi olmak bu ülkede işkenceymiş ben bunu anladım.bir kaç yazıda başka şehirde yaptırılamadığına dair şeyler okudum araç plakası neyse o şehirde yapılır diyo.bakalım nasıl olucak az kaldı kafayı yemeye.işkence bunların hepsi resmen işkence millet araç muayenesi için geceden gidip kuyruğa giriyormuş.ben bir bayanım ve bu işlemleri kendim halletmeye çalışıyorum.allah yardımcımız olsun...
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
7 Mart 2009       Mesaj #6
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
nesmer adlı kullanıcıdan alıntı

çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.araba sahibi olmak bu ülkede işkenceymiş ben bunu anladım.bir kaç yazıda başka şehirde yaptırılamadığına dair şeyler okudum araç plakası neyse o şehirde yapılır diyo.bakalım nasıl olucak az kaldı kafayı yemeye.işkence bunların hepsi resmen işkence millet araç muayenesi için geceden gidip kuyruğa giriyormuş.ben bir bayanım ve bu işlemleri kendim halletmeye çalışıyorum.allah yardımcımız olsun...

nerede okuduğunuzu bilmiyorum. ancak bende yaptırdığım için biliyorum. bir örnek vermek gerekirse araç muayenesi yaptırılan yer sayısı çok az hele bu istanbul gibi büyük bir yer ise merkez başına düşen araç sayısını düşünü. babam ve ben farklı illerdeyiz ama babam benim muayenemi yaptırabiliyor..
iyi dilekleriniz için teşekkür ederimMsn Happy
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

üzerime kayıtlı araçlar

ÜZERİME KAYITLI ARAÇLARI BULMAK İSTİYORUM
Misafir - avatarı