Arama

Street Racing Syndicate oyununun hile şifrelerini nasıl bulabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Ocak 2015 Gösterim: 29.835 Cevap: 26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Usta Oyuncu adlı kullanıcıdan alıntı

Arkdşlr Lancer istiyorsanız sırasıyla Arcade Mode sonra Checkpoint sonrada Hard oynayın Bunun içn en iyi oln arblar Subaru & Lancer veya nissan skyline aln.Süre btmdn hpsni srsıyla toplyn.Kazanırsanız Lancer Eveletion veriyo.Birde ''gotpopo'' şfresi yznlr kçk harfle yazın.Arcade Mode'de pols arbsı var.Ama tvsye etmem çok yvş.eğer lancer 'i sevmesseniz Arcade Mode& iron man & medium oynyn.Eğr onu da bğnmssnz Hard yapın ama çok zor.Jin & Dominic ve Matt var.Ynmyom.6. round'da kaybdym.Ondada aRaba vryo ama hiç kznmdm hngi araba blmyrm.

Sponsorlu Bağlantılar

Umarım işe yarar

kardes hartti nasil yapcaz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN PARA HİLESİ İSTİYORUM AMA BULAMIYORUM NERDE ACABA NÜTFEN YARDIM EDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şifreyi nerde giriyoruz yaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben hard da 12 .rounda geldim son roun ama dominic son anda nitroyla geçti bnde şu anda nissan skline nur,toyota supra ve mıtsubıshı lencer evulutıon var oyunun nerdeyse hepsi bitti ama birtek ıron man hardı geçemiyom bilginiz olsun ıron man hardı kazanırsanız mazda rx-7 veriyo benim arkadışım kazandı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çok sarıyo arabaaçmak için ne yapacagız birde bu oyunda para hilesi var mı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben nissan skylayn m.spec nür almaya çalışıyorum ama kitli nası aLA BİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aslında bi hile daha var oyunda ana menüde arcade moda girip ordan ıron man girecez ordan nissan skylineyi seççez ondan sonra enter basacaz ortadaki şehiri seçip 6 rondu tamalayacaz ondan sonra mazda r-x8 verecek NOT: oyuna ilk başladığınızda hile olur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sürekli yarış yapara nissan skylineyi açabilirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben size soleyim ana menude ok tuslarından yukarı+aşagı+sol+sag yapın ve girin

ayrıca ben size bi save verem

File Hosting - Web Hosting - Dedicated Server

artık anlatımdan yaparsınız
ErenA85 - avatarı
ErenA85
Ziyaretçi
12 Eylül 2011       Mesaj #20
ErenA85 - avatarı
Ziyaretçi
Okuduklarıma göre sizin için profesyonel sayılırım, ama benimde sorunum var tüm yarışları %100 puanla tamamlamama rağmen, diğer dansçların yarışları açılmadı (bendeki soruna bak), yapmam gereken ne kaldı acep bilen var mı? Bi de size save'imi vereyim. Kısayoldan araba sahibi olmak belki heyecanınızı kaçırır ama, zaten asla benim gibi oynayamayacaksınız.. Msn Happy))

File Hosting - Web Hosting - Dedicated Server

---------- Mesaj tarihi 23:24 ---------- Önceki mesaj tarihi 23:15 ----------

Bir de nitro Xtreme'de 3. bölümde 3. yarışın respect'i bende tam görünmüyo, onu da anlayamadım defalarca 250 pts yapmama rağmen kaydetmedi. Sölemeden geçmeyim. Zaten oyunum crackli, sorunlu olabilir. Hatta bi sorun daha söliyim, multi player'da online oynarken, hoparlörden karşı tarafa seslenebiliyosunuz, ama ben bu seçeneği açtığım anda oyun hata veriyo ve kapanıyo. Sizde de böylemi bilmem.