Arama

Memede oluşan kitlenin sebebi ne olabilir?

Güncelleme: 27 Ağustos 2013 Gösterim: 3.526 Cevap: 4
duyguyurt disi - avatarı
duyguyurt disi
Ziyaretçi
13 Mart 2009       Mesaj #1
duyguyurt disi - avatarı
Ziyaretçi
iyi gunler ben yurt disinda yasayan bir anneyim
50 gun once digum yaptim bundan20 gun once gogsumden dolayi bir ateslelenme yasandim ondan sonra gogsumde yumurta kadar sert ve hareket eden bir kitle farkettim burda doktora giitim su oldugunu soyledi
Sponsorlu Bağlantılar
alinmasi gerektigini yani amaliyat olunmasi gerektigini soyledi ve yarin olunmasi gerekiyormus sizce bu ne olabilir ve amaliyat gerektirirmi
ve ben simdi emziriyorum simdiden tessekur ederim
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
emziren annelerde sıklıkla süt kanallarının tıkanmasına bağlı oluşan enfeksiyon ve buna bağlı ateş ve kitle görülebilir. ancak siz doktor kontrolünde olan bir annesiniz ve elbette gerekli görüntülü tanı yöntemleri (mamografi yada röntgen,yada meme usg) uygulanarak cerrahi müdahale kararı alınmış olmalı. o yüzden bizim bu konuda yardımımız komik olur diye düşünüyorum..
ancak öneride bulunmamızı isterseniz başka bir cerraha görünmenizi önerebilirim yada görüntülü tanı yöntemlerinden yapılmayan herhangi bir ileri tanı yöntemini daha yaptırmanızı önerebilirim
Sponsorlu Bağlantılar
sağlıklı günler dilerim
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 23 yaşındayım geçen yıl ameliyat oldum her iki göğsümdende kitle alındı .meme de bulunan kitlelerin hepsi alınmadı . bazen agrı yapıyor ve meme ucunda şişme var. tekrar ameliyat olmalımıyım.yoksa zararı varmı .ameliyat sonucum iyi huylu çıktı.cevap verirseniz sevinirim.
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
26 Ocak 2012       Mesaj #4
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 23 yaşındayım geçen yıl ameliyat oldum her iki göğsümdende kitle alındı .meme de bulunan kitlelerin hepsi alınmadı . bazen agrı yapıyor ve meme ucunda şişme var. tekrar ameliyat olmalımıyım.yoksa zararı varmı .ameliyat sonucum iyi huylu çıktı.cevap verirseniz sevinirim.

Bu tür konular hakkında kesin bir cevap veremeyiz. Lütfen doktorunuza veya uzman bir hekime basvurunuz.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sağ göhsümde üst kapagında yağ bezi oluşuyor neden oluşuyor neden oluşuyor ilaçla bi tedavisi varmıdır