Arama

Kulak kireçlenmesi ve kulak mantarı için bitkisel çözümler var mı? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Ağustos 2012 Gösterim: 37.897 Cevap: 15
semih44 - avatarı
semih44
Ziyaretçi
9 Kasım 2011       Mesaj #11
semih44 - avatarı
Ziyaretçi
kulağmda mantar vardı temizlettirdim tekrar çıkarmı?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
11 yaşındayım geniz eti ameliyatı oldum kulaklarıma tüp taktım zar çökmesi dediler bir faydası olmadı
şimdi yüzde 50 duymuyorum işitme cihazı tak dediler takıyarum bir faydası olmadı şimdide kulak kireçlenmesi var
Sponsorlu Bağlantılar
bunun bitkisel bir yöntemi varmı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nil
2 yıldan beri sureklı işitme kaybı yasıyordum bırcok dr gıttım ani işitme kaybı dedıler. Ama daha sonra Dç.dr Faruk Ildız a gıttım (Eskişehir) orta kulakta kireçlenme oldugunu soyledı amelıyat oldum sag kulagımdan şimdi duyuyo sagda 57 solda 37 kayıp vardı hepineze gecmiş olsun Allah yardımcınız olsun Doktorumada cok tsk ederım ellerı dert gormesın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kader arkadaşım benimde kulaklarım kireçlenmişti ve ben şuan 17 yaşındayım t15 yaşındayken kireçlendi yanlış ilaçtan dolayı ve bana ameliyat dediler kireçli zarı çıkarıp kulagın üst tarafı kafatasında bir zar var onu kulağa yerleştirdiler ve şuan çok memnunum duyuyorum ve diğer kulağımda kireçli ondanda olucam benim dicemm bu kadar geçmiş olsunn Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benimde orta kulağımda ,ltihap vardı ameliyat oldum 16 sene önce akıntıyı kestiler ama sağ kulağımda ciddi işitme kaybı oldu % 10 duyuyorum ancak tek kulakla idare ediyorum çok zor bi durum şuanda kulak mantarı çıktı ağrı ve akıntı var damla kullanmaya başladım. size şu sorum olacaktı kafatasından zar eklediler şimdi duyuyorum demişsiniz.daha önce işitme kaybınız çokmuydu yani bu yöntem kesin duymayı sağlıyormu yada doktorunuzla irtibata nasıl geçebilirim ben ankaradayım ama duyacaksam eskişehire gelmeye razıyım ...teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar
Kulak kireçlenmesi bünyenin yaptığı bir rahatsızlık. Ameliyat olduğunuz takdirde kulak kemiğindeki kireçlenme temizlenir ve tekrar titreşim sağlayarak duymayı gerçekleştirir. Ancak bünye kireçlenmeyi tekrar yaptığı için yıllar içinde veya daha kısa sürede problem nükseder. Kalıcı çözüm belki de, kişiye uygun ve ihtiyacını giderecek işitme cihazı olabilir.