Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bizim Gönül olarak bilinen Gönül Ustases hakkında bilgi verir misiniz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda selçuk kurt tarafından 30 Mart 2009 (13:47) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
7330 kez görüntülenmiş, 1 cevap yazılmış ve son mesaj 30 Mart 2009 (22:56) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 30 Mart 2009, 13:47

#1 (link)
selçuk kurt
Ziyaretçi
selçuk kurt - avatarı
gönül ustasesin hayatı ogum yılı özgecmisi
En iyi cevap MesirKentli tarafından gönderildi

1985 Yılında Amasyada doğdu. Aslen Trabzon ilinin dernek Pazarı ilçesinden. Müzik hayatına babası Kenan Ustasesin vesilesiyle dogal olarak küçük yaşlarda başlamış oldu. Orta Okul yıllarında Bağlama dersi almaya başlamışdı bile,Aynı zamanda 1999 yılında Ses yarışması ödülünü aldı.
O yıllarda 3-4 Yıl sürecek noto, solfej, balgama ve repartuvar dersleri almaya başladı.
Müzik, hayatının vazgeçilmezi çoktan olmuştu.
Lise Yıllarında İsmail TÜRÜT, Cengiz KURTOĞLU ve Hasan TOPALOĞLU ile tanışıp ilk kasedi olan "Havvam Havanırsın'"ı SİNDOMA Müzik etiketiyle çıkarttı.Havvam Türküsünü İsmail Türüt'le beraber düet yaparak okudu, 2001 Yıllında bu kasedi en çok saten kasetler katogoresinde yerini alarak ona birçok ödül kazandırdı.
Daha sonra 2. Kaseti Kime Hava atarsın, 3. Kasedim Tut Beni,4. Kasedim Sana Diyorumla Siz sevenlerinin huzurunda oldu. Kasetlerinde Kendi bestelerini okumak onun için ilk planda geliyor.Aynı zamanda Tüm Kasetlerinin Yönetmenliginide Kendi yaptı.Hayatta en çok deger verdigi şey ailesidir.Tüm boş zamanlarını ailesiyle geçiriyor.Babası Bu yoldaki en büyük destekçisidir ve aynı zamanda menajerligini yapan abisi Dursun Çagrı Ustases'te ona bu yolda yoldaş olmuştur..
Son Düzenleyen SEDEPH; 30 Mart 2009 @ 14:35.
Rapor Et
Reklam
Eski 30 Mart 2009, 22:56

#2 (link)
MesirKentli
Ziyaretçi
MesirKentli - avatarı
1985 Yılında Amasyada doğdu. Aslen Trabzon ilinin dernek Pazarı ilçesinden. Müzik hayatına babası Kenan Ustasesin vesilesiyle dogal olarak küçük yaşlarda başlamış oldu. Orta Okul yıllarında Bağlama dersi almaya başlamışdı bile,Aynı zamanda 1999 yılında Ses yarışması ödülünü aldı.
O yıllarda 3-4 Yıl sürecek noto, solfej, balgama ve repartuvar dersleri almaya başladı.
Müzik, hayatının vazgeçilmezi çoktan olmuştu.
Lise Yıllarında İsmail TÜRÜT, Cengiz KURTOĞLU ve Hasan TOPALOĞLU ile tanışıp ilk kasedi olan "Havvam Havanırsın'"ı SİNDOMA Müzik etiketiyle çıkarttı.Havvam Türküsünü İsmail Türüt'le beraber düet yaparak okudu, 2001 Yıllında bu kasedi en çok saten kasetler katogoresinde yerini alarak ona birçok ödül kazandırdı.
Daha sonra 2. Kaseti Kime Hava atarsın, 3. Kasedim Tut Beni,4. Kasedim Sana Diyorumla Siz sevenlerinin huzurunda oldu. Kasetlerinde Kendi bestelerini okumak onun için ilk planda geliyor.Aynı zamanda Tüm Kasetlerinin Yönetmenliginide Kendi yaptı.Hayatta en çok deger verdigi şey ailesidir.Tüm boş zamanlarını ailesiyle geçiriyor.Babası Bu yoldaki en büyük destekçisidir ve aynı zamanda menajerligini yapan abisi Dursun Çagrı Ustases'te ona bu yolda yoldaş olmuştur..
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.139 saniyede (60.43% PHP - 39.57% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 09:44
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi