Arama

Saçlarıma nasıl şekil verebilirim? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ocak 2015 Gösterim: 32.786 Cevap: 57
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2012       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim saçlarımın garip bir şekli var şimdi altı dalgalı dalgalı ve acayip kıvırcık ve kabarık bonus gibi enseden yukarı kısımda düz dümdüz yüzüm de yuvarlak ne yapsam yakışmıyor öyle bir tip önerinki hem yuvarlığını kapatsın hem de bu şekilsiz saçlara bir düzen versin hoş görünsün şimdiden heerkese teşekkürler

Canım benim saçlarımda aynen senin gibirdi. Çok kolay bir yöntemle artık mükemmel saçlarım var. Tüm saçını öne doğru at. Islat ve tara. Dümdüz kes. Saçlarını geriye attığında çok güzel uzun perçemlerin ve katlı saçların olduğunu göreceksin. Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
vefa42 - avatarı
vefa42
Ziyaretçi
4 Kasım 2012       Mesaj #52
vefa42 - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar ben saçımı şekile alıştırmak istiyorum saçlarım düz biraz dalgalı saçlarımı kuaförde yaptırmaz sam dağınık duruyor saçları min önünün kıvırcık gibi olmasını istiyorum saçları min istediğim şekil olması için ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2012       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benimde saç tellerim kalın olsuğu için taranmakta ve şekil vermekte zorlanıyom bilen varsa sölesin ne yapmam gerekiyoo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2012       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abiler ben saçımı dümdüz tarıyorum ama sonradan yana doğru kayıyor ne zaman tarasam hep yana kayıyor çocuklar hep alay ediyor. bende bu alaydan rahatsızlanıyorum. nasıl bir şey önerirsiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2012       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abiler saçımı düzleştiriyorum ama tekrar tekrar yana kayıyor bunun için ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2013       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
size bitane öneri :

holidax - avatarı
holidax
Ziyaretçi
14 Aralık 2013       Mesaj #57
holidax - avatarı
Ziyaretçi
saç kurutma makinası varsa onunla yapın yoksa jöleyi avucunuza koyun (2 parmak kadar)
avucunuzda biraz parmakla karıştırın avucunuzdaki jöleyi kafanızın her tarafına sürün tarkla istediğiniz modeli yapın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2015       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben okula giderken vaktim az oluyor bana saçlarımı nasıl yapmalıyım ve nasıl havalı olacağım hakkında bilgi sahibi olmak isterim Msn Happy