Arama

Saçlarıma nasıl şekil verebilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ocak 2015 Gösterim: 32.747 Cevap: 57
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABALAR benimde sorum olacak Msn Tongue saçlarım dalgalı ve kat kat üstelikde perçemim var şekil veremiyorum sürekli kuaföredegidemiyorum nasıl şekil vere bilirim? mimi...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
benm saçlarım küt arkalar önlerden daha kısa güzel bi stilim var ama şekil vermekte sıkıntı çekiorum.sık ve dalgalı saçım.ne önerrsiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sacım belmin üstünde karamele bakan bi rengi war faka t boyuna dokunmadan kat atrmak istiorum szice nasıl olurrrrrrrrr::?::?
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #14
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sacım belmin üstünde karamele bakan bi rengi war faka t boyuna dokunmadan kat atrmak istiorum szice nasıl olurrrrrrrrr::?::?

Daha dolgun kolay şekil verilebilir katlı kesim sonrası.Evde kolayca şekil verebilirsiniz.Kullanımı kolay ve bakımlı olur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peki kestirmesemde uygun fiyatla kaynak buldum uzatsam nasıl olurr bide tenim bugday tenli siyaha boyasam gidermiki:?ltfn yardımcı olunMsn SadMsn Sad
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #16
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

peki kestirmesemde uygun fiyatla kaynak buldum uzatsam nasıl olurr bide tenim bugday tenli siyaha boyasam gidermiki:?ltfn yardımcı olunMsn SadMsn Sad

Siyaha boyarsanız ten renginiz olduğundan daha açık görünecektir.Siyah aslında sarı saçtan daha iddialıdır..Kaynak içinde uzun saç herkese gitmez.Çevrenizden yani sizi tanıyan birinden fikir almanız daha mantıklı olacaktır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saclarımı düzleştirdikten sonra hemen kıvrışıyr ndn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sacım dalgalı kabarık nasıl sekle sokarım ve sacım cok katlı kesım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saclarım dalgalı cok sık ama onlerde cok az katlı omuzlarımda onler yanaklarımın hızasında ve kurudugu zaman kabarıyo bonus oluyo cokk ıgrenc duruyo ne yapabılırım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BENİM SAÇIM KISA,KALIN VE ÇOK KABARIK DÜZ SAÇLARIMA ŞEKİL VERMEK TE ZORLANIYORUM VE YENİ ŞEKİLLER DENEMEK İSTİYORUM NE ÖNERİRSİNİZ?