Arama

Saçlarıma nasıl şekil verebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ocak 2015 Gösterim: 32.757 Cevap: 57
CeZa_466 - avatarı
CeZa_466
Ziyaretçi
8 Mart 2009       Mesaj #1
CeZa_466 - avatarı
Ziyaretçi
Benim saçım kat kar kesim dalgalı bir türlü havalı şekiller veremiyorum.salıncada hocalar kızıyor lütfen güzel resim bulabilir misiniz????
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
benm saçlarım küt arkalar önlerden daha kısa güzel bi stilim var ama şekil vermekte sıkıntı çekiorum.sık ve dalgalı saçım.ne önerrsiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
8 Mart 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
o tarz bir kesimi toplayarak düzgün ve havalı bir şekil vermen olanaksız. uzamasını beklelisin. o tarz kesimi sadece salınık kullanabilirsin
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
denizzzzz45454 - avatarı
denizzzzz45454
Ziyaretçi
31 Mart 2009       Mesaj #3
denizzzzz45454 - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar.. Benim saçlarımla biraz sorunum var =).. Saçım kat kat kesim, saç tellerim çok ince ve saçım dümdüz... Genelde sadece tarıyorum bazen fön çektiriorm ama artık bu modellerden sıkıldım.. Bana birkaç stil önerebilir misiniz???
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
31 Mart 2009       Mesaj #4
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Maşa kullanarak saçlarınıza hacim kazandırabilirsiniz.İster kalın dalgalar ister ince su dalgalarını kolaylıkla elde edebilirsniz.
zziyartxas - avatarı
zziyartxas
Ziyaretçi
31 Mart 2009       Mesaj #5
zziyartxas - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bendede war bu sorun saclarım düz şekle pek girmiyor birde yıkayınca cok yumusacık oluyor fön makinasıyla yapmaya çalisiom 2 dk sonra inyio nasıl şekil verebilirim ve sac modeli verirmisiniz bu arada düzleştirici war bende ama yapınca düm düz olyo yine şekle girmio ki
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
31 Mart 2009       Mesaj #6
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
zziyartxas adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bendede war bu sorun saclarım düz şekle pek girmiyor birde yıkayınca cok yumusacık oluyor fön makinasıyla yapmaya çalisiom 2 dk sonra inyio nasıl şekil verebilirim ve sac modeli verirmisiniz bu arada düzleştirici war bende ama yapınca düm düz olyo yine şekle girmio ki

Bay mısın ? Bayan mısın ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Saclariniz duz ve yumusak olmasi onemli deil yeterki yapmasini bilin.Benimde saclarim duz ve yumusak ayrica uzunda deil.Ben saclarimi sac sekillendiricisiyle yapiyorumm bu aletin icinde 4-5 tane sekil verici var .Ayrica saclarinizi yaparken sac spreyi kullanmazsaniz cok zor sekil alir.Sac spreyi ile yaparsaniz butun gun seklini koricaktir.Deneyin goreceksiniz...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
UZMAN hds2 TEAM - avatarı
UZMAN hds2 TEAM
Ziyaretçi
31 Temmuz 2009       Mesaj #8
UZMAN hds2 TEAM - avatarı
Ziyaretçi
SAÇINIZI ÖNCE BOL ŞAMPUAN İLE YIKAYINIZ.SONRA İYİ BİR KURUTUNUZ. saç düzleştiriciyi son ısı seviyesine getirip saçınızı eliniz ile kaldırıp saç düzleştirici ile düzleme islemine geçiniz.30 dk bu işlemi bıkmadan yapınız .saçlarınız 45 dk sonra dimdik olduğunu göreceksiniz ,ondan sonra braz jöle üst yerlere saç köklerine değdirmeyecek şekilde son rutuş işlemini yapınız.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ayrica jole yerine sac tipinize uygun sac spreyide kullanabilirsiniz sac spreyi ile son rutusu tamamlamak daha kolay olucaktir...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
teşeşkkürler arkadaşlar bunları deneyeceğim umarım etkili olurlar...