Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Saçlarıma nasıl şekil verebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda CeZa_466 tarafından 8 Mart 2009 (12:17) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
22865 kez görüntülenmiş, 56 cevap yazılmış ve son mesaj 14 Aralık 2013 (13:44) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 8 Mart 2009, 12:17

#1 (link)
CeZa_466
Ziyaretçi
CeZa_466 - avatarı
Benim saçım kat kar kesim dalgalı bir türlü havalı şekiller veremiyorum.salıncada hocalar kızıyor lütfen güzel resim bulabilir misiniz????
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

benm saçlarım küt arkalar önlerden daha kısa güzel bi stilim var ama şekil vermekte sıkıntı çekiorum.sık ve dalgalı saçım.ne önerrsiniz
Etiketler:
  • kisa sacima nasil sekil verebilirim
  • sacim duz nasil sekil verebilirim
  • sacima nasil sekil verebilirim
  • saclarima nasil sekil verebilirim
  • saclarimi nasil dikebilirim
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 8 Mart 2009, 13:18

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
o tarz bir kesimi toplayarak düzgün ve havalı bir şekil vermen olanaksız. uzamasını beklelisin. o tarz kesimi sadece salınık kullanabilirsin
Rapor Et
Eski 31 Mart 2009, 19:39

#3 (link)
denizzzzz45454
Ziyaretçi
denizzzzz45454 - avatarı
Merhabalar.. Benim saçlarımla biraz sorunum var =).. Saçım kat kat kesim, saç tellerim çok ince ve saçım dümdüz... Genelde sadece tarıyorum bazen fön çektiriorm ama artık bu modellerden sıkıldım.. Bana birkaç stil önerebilir misiniz???
Rapor Et
Eski 31 Mart 2009, 20:31

#4 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Maşa kullanarak saçlarınıza hacim kazandırabilirsiniz.İster kalın dalgalar ister ince su dalgalarını kolaylıkla elde edebilirsniz.
Rapor Et
Eski 31 Mart 2009, 21:14

#5 (link)
zziyartxas
Ziyaretçi
zziyartxas - avatarı
Arkadaşlar bendede war bu sorun saclarım düz şekle pek girmiyor birde yıkayınca cok yumusacık oluyor fön makinasıyla yapmaya çalisiom 2 dk sonra inyio nasıl şekil verebilirim ve sac modeli verirmisiniz bu arada düzleştirici war bende ama yapınca düm düz olyo yine şekle girmio ki
Rapor Et
Eski 31 Mart 2009, 21:47

#6 (link)
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Alıntı:
zziyartxas adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlar bendede war bu sorun saclarım düz şekle pek girmiyor birde yıkayınca cok yumusacık oluyor fön makinasıyla yapmaya çalisiom 2 dk sonra inyio nasıl şekil verebilirim ve sac modeli verirmisiniz bu arada düzleştirici war bende ama yapınca düm düz olyo yine şekle girmio ki

Bay mısın ? Bayan mısın ?
Rapor Et
Eski 1 Nisan 2009, 11:05

#7 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Saclariniz duz ve yumusak olmasi onemli deil yeterki yapmasini bilin.Benimde saclarim duz ve yumusak ayrica uzunda deil.Ben saclarimi sac sekillendiricisiyle yapiyorumm bu aletin icinde 4-5 tane sekil verici var .Ayrica saclarinizi yaparken sac spreyi kullanmazsaniz cok zor sekil alir.Sac spreyi ile yaparsaniz butun gun seklini koricaktir.Deneyin goreceksiniz...
Rapor Et
Eski 31 Temmuz 2009, 15:07

#8 (link)
UZMAN hds2 TEAM
Ziyaretçi
UZMAN hds2 TEAM - avatarı
SAÇINIZI ÖNCE BOL ŞAMPUAN İLE YIKAYINIZ.SONRA İYİ BİR KURUTUNUZ. saç düzleştiriciyi son ısı seviyesine getirip saçınızı eliniz ile kaldırıp saç düzleştirici ile düzleme islemine geçiniz.30 dk bu işlemi bıkmadan yapınız .saçlarınız 45 dk sonra dimdik olduğunu göreceksiniz ,ondan sonra braz jöle üst yerlere saç köklerine değdirmeyecek şekilde son rutuş işlemini yapınız.
Rapor Et
Eski 31 Temmuz 2009, 15:43

#9 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Ayrica jole yerine sac tipinize uygun sac spreyide kullanabilirsiniz sac spreyi ile son rutusu tamamlamak daha kolay olucaktir...
Rapor Et
Eski 6 Eylül 2009, 10:55

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
teşeşkkürler arkadaşlar bunları deneyeceğim umarım etkili olurlar...
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.179 saniyede (73.48% PHP - 26.52% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 16:15
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi