Arama

Müzik CD'si nasıl oluşturabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Kasım 2013 Gösterim: 56.110 Cevap: 14
alisya - avatarı
alisya
Ziyaretçi
5 Nisan 2009       Mesaj #1
alisya - avatarı
Ziyaretçi
Bilgiayardan cd ye nasıl şarkı yükleyebilirim?
EN İYİ CEVABI TUZCUAY verdi
Nero veya Easy Cd creater Kullanmalısın. Windows Xp kullanıryorsan Windows Media Player'dan wma formatında parçaları çevirip. Ondan sonra Cd'ye kayıt yapabilirsin. Eğer biligisayarda yada wma formatını destekleyen bi DVD veya VCD dinlemek için. Audio Cd'ye Takarsın. Mp3 Compressor Proglarımları onları kullanarak Audio Cd'yi Mp3'e çevirebilirsin. Bence sen www.google.com'dan Mp3 çevirici diye arattırıp ordan bulabilirsin. Yada dergi Cd'leri bunları free olarak verir Onlardan yararlanabilirsin. Sana Kolay gels
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öylede nero programında işlemi en sonun geldiğinde bum çıkıyor basıyorsun herşey kayboluyordaha açıklayıcı anlatsanız olmaz mı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
neroyla atıyorum ama arabadaki cd çalarımda çalmıor bazı şarkılarr?... ve başka hangi yöntemle mp3 şarkılarını yükleyebilirim cdye
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
track a çeviriceksiniz uzantısını mp 3 olunca bazı cd çalarlarda çalmıyor ama nasıl çevriliceğini bilmiyorum..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
naıl ya hiç bişi anlamadınm biri bana güzel ce açıklasın lütfennnn
TUZCUAY - avatarı
TUZCUAY
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #6
TUZCUAY - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Nero veya Easy Cd creater Kullanmalısın. Windows Xp kullanıryorsan Windows Media Player'dan wma formatında parçaları çevirip. Ondan sonra Cd'ye kayıt yapabilirsin. Eğer biligisayarda yada wma formatını destekleyen bi DVD veya VCD dinlemek için. Audio Cd'ye Takarsın. Mp3 Compressor Proglarımları onları kullanarak Audio Cd'yi Mp3'e çevirebilirsin. Bence sen www.google.com'dan Mp3 çevirici diye arattırıp ordan bulabilirsin. Yada dergi Cd'leri bunları free olarak verir Onlardan yararlanabilirsin. Sana Kolay gels
Son düzenleyen NeutralizeR; 20 Mart 2017 16:03
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl ya hiç bişi anlamadınm biri bana güzel ce açıklasın lütfennnn

--------------------------------------------------------------------------------
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Önce cd ye nero aracılığıyla atacaksın.Sonra format factory diye bi program var onu indir.arabanın çalışma formatı ne ise format factory den çevir.İşte bu kadar
Bilgi Profesörü - avatarı
Bilgi Profesörü
Ziyaretçi
20 Kasım 2011       Mesaj #9
Bilgi Profesörü - avatarı
Ziyaretçi
İlk önce Cd'yi bilgisayara takarız. Sonra karşımıza bir pencere çıkar. Bu pencereden Dosyaları Cd'ye Yaz seçeneğini seçeriz. Karşımıza bir pencere çıkar. Bu pencere Cd'nin dosyasıdır. İçine istediğimiz müziği taşıyıp koyarız. Böylece Cd'ye müzik yüklenmiş olur. Sonra çıkarma tuşuna basarız. Bir ışık yanıp sönecek. Bu Cd2Ye müziğin yazıldığının işaretidir. Açıldıktan sonra müzik yüklenmiş olur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben cd ye nasıl yükleyeceğimi anladım ama bende o program yok üstüne tıklayım gönder yapayuım ve göndersin oprrogramın adı nedir yada o programı nasıl indirebilirim?