Arama

Dalgalı şaçların kabarmaması için ne yapılabilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Temmuz 2015 Gösterim: 56.721 Cevap: 83
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saçı dalgalı yapanlar nasıl yapıo ? biri lütfen bişiy söylesin o kadar çok yöntem var diyolar ama bn daha rast gelmedim yapan varsa sırrını söylesin ltfn Msn GrinMsn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim çaçımda aynı şekilde telleri çok kalın ve kabarıyor.hiçbir şekle girmiyor, ne yapmam gerekli acaba...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya artık saçımı yıkamak istemiyorum hep biryantin kullanıyorum çok sıkıldım bu durumdan lütfen bişey önerin
ßsra - avatarı
ßsra
Ziyaretçi
20 Nisan 2010       Mesaj #14
ßsra - avatarı
Ziyaretçi
ßnyodan snra saçlarınızı kurulamayın kendi kurusun ozman kabarmayı birasdaha aza indirmiş oLuo..(:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnmde saçlarım çok kıvırcık ve kabarık her banyodan bigün snra düzleştiriorum ama artık düzleşmio çok cnm sıkılıo,saçlarımın kabarmamasını istiorum bi yöntem bulan varsa lütfen sölesin.....Msn SadMsn SadMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim de daLgaLı ve duş aLdığım zamanLar kabarıor . Bundan çok rahatsızım ne yapmaLıyım biLmiyorum Msn Confused Kuaförüm saç kremi sürdüğümde geçeceğini söyLedi kuLLanıyorum ama yine de kabarıyor ben hiç kabarmamasını istiyorum ! .. Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 6. Sınıfta=238,932
7. sınıfta=253,352
8. Sınıfta=298
DipLoma puanım=71,92

^^ ^^Aldım saqLık mesLek Lisesine qirebiLirmiyim Lütfen aceLe cwp isTioruM... (!) ^^ ^^
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadasLar benimde saçım hafif daLgaLı ve kabarıyoo cokk fazLa ürün kuLLandım kabarmasını engeLLemek icin ama hicbir ise yaramadı jöLe kuLLanmakta istemiyorumm sacLarım kazık gbi oLuyor şu sıcak günLerdede dus aLmadan oLmuyor ama hergün hergün düzLestirmektende cokk yoruLdum ayrıca basık ve nemLi havaLardada ne kadar düzLestirirseniz düzLestirin 5 dakikaya saç eski haLine dönüyor kabarıyorr sizin anLıcağınız naparsanız yapınn kurtuLamazsınızz Msn Sad

ama bir cözümü var oda kaLıcı sac düzLestirme henüz ben denemedim ama 6 ay faLan dayanıyormuss sac dümdüz oLuyormus ne kabarıyor ne eLektrikLeniyormuss kesinLikLe eski haLine dönmüyormuss ama dediğim gbi 6 ay sonra tekrar yeniLemeniz gerekLi. maLiyetii cokk fazLa en azından para kazanmayan ve benim gbi Lise öğrencisi biri oLan icin ama denemeye değer eLime gecen iLk fırsatta ve parayıda topLayabiLirsem yaptırıcağımm maLiyeti 500-600 tL arası değişiyormuss ama iyi bir kuaföre yaptırmaLısınız yoksa istediğiniz sonucu eLde edemezsiniz Msn Happy

baska bir cözüm daha var asLında buna cözüm denmez ama neyse benim sevdiğim bir yöntem sizde denemeLisinz. sıLanın yeni kLipindeki sacını görmüssünüzdür. fazLa kıvırcık ama süper insanLar bayıLıyor. afro bigudiyLe yapıLıyor. afro bigudiyi her yerde buLabiLirsiniz. sarmasıda cık ko:Lay ve ince sarıLdığı için herzaman tutuyorr. Msn Happy

sevgiLerimLe yararLı oLabiLirsem ne mutLu Msn Happy
dalgalı kız - avatarı
dalgalı kız
Ziyaretçi
8 Ağustos 2010       Mesaj #19
dalgalı kız - avatarı
Ziyaretçi
Benim saçlarım dalgalı.Saçlarımın uç kısımları kıvırcık üst kısımları dalgalı.Uç kısımlarını ne kadar çok düzleştirsem de düz kalmıyor.Sokağa çıktığm zaman hemen saçlarım ayağa kalkıyor.Bir de saçlarımı kurulamadığım için acayip kabarıyor.Kabarmaması için ve kıvıcıklardN kurtulmam için ne yapmam gerekir.
bennu - avatarı
bennu
Ziyaretçi
23 Ağustos 2010       Mesaj #20
bennu - avatarı
Ziyaretçi
benim saçımda kıvırcık ve dustan sonra jole sürmezsem çok asırı elektrikleniyo hergün jole kullanmak istemiyorum.acaba elektriklenmeyi biraz olsun önlemek için perme yaptırmak işe yararmı?