Arama

Dalgalı şaçların kabarmaması için ne yapılabilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Temmuz 2015 Gösterim: 56.719 Cevap: 83
morkedi - avatarı
morkedi
Ziyaretçi
7 Nisan 2009       Mesaj #1
morkedi - avatarı
Ziyaretçi
şaçlarım hafif dalgalı ve kıvırcık elektriklenmemesi kabarmaması ve buklelerin düzgün durması için ne gibi ürünler kullanabilirim??? örnek saç spreyi veya köpük vs...
ayrıları loreal'in bukle belirginleştiri saç köpüğünü kuru saça uygulayabilir miyim???
EN İYİ CEVABI DrEaMy verdi
Çeşitli markaların elektriklenmeyi ve kabarmayı önleyici saç kremleri mevcut. Kozmetik ürünleri satan yerlerde size yardımcı olurlar.
Sponsorlu Bağlantılar
DrEaMy - avatarı
DrEaMy
Ziyaretçi
7 Nisan 2009       Mesaj #2
DrEaMy - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Çeşitli markaların elektriklenmeyi ve kabarmayı önleyici saç kremleri mevcut. Kozmetik ürünleri satan yerlerde size yardımcı olurlar.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saçı yıkadıktan sonra ıslakken kçpük kullan.kurumasına da yardımcı olur.kuruduktan sonra tara.köpük çıktığında saçın kabarık durmaz.en azından bende böyle ,)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim saçlarımmm çoqq aşırı qür ve dalqalı ve yıkadıktan sonra kıvırcık oluo daa çok aşırı bir şekilde kabarıo o saçlara en yüksek ısıda düzleştirici bile uygulasam düzleşmio ve yanıo ne yapmam qerekio saçlarım çoq qür bilqisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim saçlarımı hc kullanamıorum Msn Confused
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
29 Ocak 2010       Mesaj #5
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim saçlarımmm çoqq aşırı qür ve dalqalı ve yıkadıktan sonra kıvırcık oluo daa çok aşırı bir şekilde kabarıo o saçlara en yüksek ısıda düzleştirici bile uygulasam düzleşmio ve yanıo ne yapmam qerekio saçlarım çoq qür bilqisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim saçlarımı hc kullanamıorum Msn Confused

Saçlarınız madem ki çok gür ara makas kesimi yaptırın.Bir de düzleşmesi için kimyasal içerikli losyonlar var.Kuaförünüze danışarak bunlara ulaşabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ßenim saçımda kıvırcık ve katLı kabarıo krem kullandım ama pek işe yaramadı... Tek çözüm jöLe gibi geLio /: oda saçLarımı çok sert yapıo başka çözümü olan var mı?? Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı şekilde benim kabarıyor, kıvırılıyor, elektirikleniyor ne kullandıysam işe yaramadı özel bi marka veye önerebilceğiniz bi ürün var?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnm sçlarım kıvırcık sadece topuz yapabiliorum ve ben bu modede cok sıkıldım saçım açık brakmak istiorum ama yapamıyorm bunun için ne yapa bilirm lütfen yardım edin bn bu saçtan bıktım Msn ConfusedMsn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim saçım düz ama kabarıo ayrıca dalgalı yapmak için ne yapmalıyım lütfen biri bişey söylesin de şu saçımı bir model yapıyım
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
20 Şubat 2010       Mesaj #10
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Aynı şekilde benim kabarıyor, kıvırılıyor, elektirikleniyor ne kullandıysam işe yaramadı özel bi marka veye önerebilceğiniz bi ürün var?

bitkisel yağ sabah kullanıp, işinize gücünüze gidebilirsiniz.
Saç Bakım - Saç Maskesi - Saç Şampuanları
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...