Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Dalgalı şaçların kabarmaması için ne yapılabilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda morkedi tarafından 7 Nisan 2009 (15:05) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
43215 kez görüntülenmiş, 82 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Temmuz 2014 (22:59) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Nisan 2009, 15:05

#1 (link)
morkedi
Ziyaretçi
morkedi - avatarı
şaçlarım hafif dalgalı ve kıvırcık elektriklenmemesi kabarmaması ve buklelerin düzgün durması için ne gibi ürünler kullanabilirim??? örnek saç spreyi veya köpük vs...
ayrıları loreal'in bukle belirginleştiri saç köpüğünü kuru saça uygulayabilir miyim???
En iyi cevap DrEaMy tarafından gönderildi

Çeşitli markaların elektriklenmeyi ve kabarmayı önleyici saç kremleri mevcut. Kozmetik ürünleri satan yerlerde size yardımcı olurlar.
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Nisan 2009, 15:54

#2 (link)
DrEaMy
Ziyaretçi
DrEaMy - avatarı
Çeşitli markaların elektriklenmeyi ve kabarmayı önleyici saç kremleri mevcut. Kozmetik ürünleri satan yerlerde size yardımcı olurlar.
Rapor Et
Eski 13 Aralık 2009, 19:10

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
saçı yıkadıktan sonra ıslakken kçpük kullan.kurumasına da yardımcı olur.kuruduktan sonra tara.köpük çıktığında saçın kabarık durmaz.en azından bende böyle ,)
Rapor Et
Eski 29 Ocak 2010, 23:00

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim saçlarımmm çoqq aşırı qür ve dalqalı ve yıkadıktan sonra kıvırcık oluo daa çok aşırı bir şekilde kabarıo o saçlara en yüksek ısıda düzleştirici bile uygulasam düzleşmio ve yanıo ne yapmam qerekio saçlarım çoq qür bilqisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim saçlarımı hc kullanamıorum
Rapor Et
Eski 29 Ocak 2010, 23:04

#5 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

benim saçlarımmm çoqq aşırı qür ve dalqalı ve yıkadıktan sonra kıvırcık oluo daa çok aşırı bir şekilde kabarıo o saçlara en yüksek ısıda düzleştirici bile uygulasam düzleşmio ve yanıo ne yapmam qerekio saçlarım çoq qür bilqisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim saçlarımı hc kullanamıorum
Saçlarınız madem ki çok gür ara makas kesimi yaptırın.Bir de düzleşmesi için kimyasal içerikli losyonlar var.Kuaförünüze danışarak bunlara ulaşabilirsiniz.
Rapor Et
Eski 30 Ocak 2010, 00:45

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ßenim saçımda kıvırcık ve katLı kabarıo krem kullandım ama pek işe yaramadı... Tek çözüm jöLe gibi geLio /: oda saçLarımı çok sert yapıo başka çözümü olan var mı??
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2010, 15:13

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Aynı şekilde benim kabarıyor, kıvırılıyor, elektirikleniyor ne kullandıysam işe yaramadı özel bi marka veye önerebilceğiniz bi ürün var?
Rapor Et
Eski 15 Şubat 2010, 18:52

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bnm sçlarım kıvırcık sadece topuz yapabiliorum ve ben bu modede cok sıkıldım saçım açık brakmak istiorum ama yapamıyorm bunun için ne yapa bilirm lütfen yardım edin bn bu saçtan bıktım
Rapor Et
Eski 20 Şubat 2010, 22:23

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim saçım düz ama kabarıo ayrıca dalgalı yapmak için ne yapmalıyım lütfen biri bişey söylesin de şu saçımı bir model yapıyım
Rapor Et
Eski 20 Şubat 2010, 23:01

#10 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Aynı şekilde benim kabarıyor, kıvırılıyor, elektirikleniyor ne kullandıysam işe yaramadı özel bi marka veye önerebilceğiniz bi ürün var?
bitkisel yağ sabah kullanıp, işinize gücünüze gidebilirsiniz.
Saç Bakım - Saç Maskesi - Saç Şampuanları
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.181 saniyede (69.66% PHP - 30.34% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 14:11
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi