Arama

Tavuk karası hastalığının tedavisi var mıdır? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Haziran 2013 Gösterim: 57.946 Cevap: 50
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tavuk karası olan ınsanlar gece gokyuzundeki yıldızları gorebılırmı ya merak edıyorum bende tavuk karasıyımda goremıyorum lutfen cevap verın ya
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevgili tavuk karası ve retinitis pigmentosa hastaları: biraz daha sabır diliyorum sizden. amerikada kök hücre tedavisi ile ilgili gelişmeler var. onu takip ediyorum. derdi veren Allah dermanını da verir inşallah. hepinize Allah şifa versin. hayırlı günler.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen NeutralizeR; 24 Aralık 2010 22:06 Sebep: Uygunusuz sözler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynen katılıyorum,sadece kök hücre tedavisi tavuk karası için kesin çözüm.Bu tedavi yöntemi yapıldı bi kaç kere ama yaygınlaşmadı,yaygınlaştığı anda artık tedavi olan kişiler önceden böyle bi hastalık vardı tedavisi yoktu ey gidi günler ey ne çekmiştik o zamanlarda diyecekler Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 20 yasıda bır genc kızım ve dogustan tavuk karasıyım acaba yasım ılerledıkce gozlerım hep kor olurmu suan sag 6 sol 4.75 gozluk kullanıyorm ve evlendıgımde cocuklarımda aynı hastalıktan olurmu ılerıde korolmaktan cok kokuyorum
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
24 Şubat 2011       Mesaj #35
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 20 yasıda bır genc kızım ve dogustan tavuk karasıyım acaba yasım ılerledıkce gozlerım hep kor olurmu suan sag 6 sol 4.75 gozluk kullanıyorm ve evlendıgımde cocuklarımda aynı hastalıktan olurmu ılerıde korolmaktan cok kokuyorum

Retina hastalıkları tedavi edilmediği taktirde kalıcı körlükle sonuçlanabilecek tehlikeli bir hastalıktır. Tedavisinde erken teşhis, detaylı muayene, zamanında ve en önemlisi doğru tedavi ile görme kaybına varabilecek sonuçları engellemek mümkündür.
Retina ameliyatları büyük sterilizasyon önlemleri ile yüksek teknolojinin kullanılmasını gerektiren, aksi taktirde sonucu görme kaybına varabilecek önemli bir ameliyattır.
Retina hastalıklarının tedavisini Dünyagöz Hastaneleri’nde uzmanlık alanı retina olan ve binlerce sayıda ameliyat/vaka deneyimine sahip hekimler tarafından gerçekleştirilir. Takip ve tedavisinde dünyada sağlık sektöründe bağımsız otorite olarak kabul edilen Amerikan Sağlık İdaresi (FDA) onaylı son jenerasyon cihazlar ve tıbbi malzemeler kullanılır.
Ameliyat önlüklerinden, enjektörlere ve ameliyatınız sırasında kullanılan özel ilaçlara kadar tüm tıbbi malzemeler kişiye özel tek seferliktir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
allah insallah hepimize bu hastaligin sifasini versin. ben 20 yasindayim ve almanya'da yasiyorum. gecen sene gözlük yazdirmak icin gittigim göz doktoru iltihapdan süphelenerek beni göz hastanesine gönderdi, gittim ve keske gitmez olaydim, bütün hayatim maf oldu. o gün bugündür günlerim sadece korku ve düsünmekle geciyor. bu hastali ögrenmeden öncesi hic bir sorunum yoktu fakat artik hissediyorum karanlikdan günese baktigimda etrafimda bulunan seylerin oynadigini veya daralma onlar artik bilemiyorum. kardesleriminde muayene olmasi gerekiyormus, neden? hic bir tedavisi yok zaten, neden (onlarinda var ise) bunu ögrenip benim yasadiklarimi yasasinlarki. ben cok daha mutlu ve hayati deli dolu yasayan bir insandim. lanet ediyorum o hastaneye gittigim güne. o günden beride ucusan sinekler isik cakmaklari hic gitmiyor benden artik. anlamadigim cok arastirma yaptim o günden beri ve ailemizde hic kimsede yokmus bu hastalik ve genetik deniliyor muhakak aileden aileye geciyor nasil olurda hic kimse birsey bilmez kimsede olmaz sasiyorum. benim gibi sorunu olani var mi? selamlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaslar, benim annemdede tavuk karasi hastalagi var. Biz avrupada yasiyoruz ve burda bile bu hastaligin bir tedavisi yok. Yinede allahtan umidimizi kesmiyoruz. Annemin yasi ilerledikce daha az gormeye basliyo bu durumda bizi cok uzuyo, onceden sadece geceleri gormekte zorlaniyodu simdi ise isikta bile cok zorlaniyo. Umarim en kisa surede bu hastaligin tedavisini bulurlar, burdan butun hastalara acil sifalar diliyorum umidinizi yitirmeyin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hastaligin fiyati ne kadar ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2011       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne kadar fiyatı ise yariromu hastalık
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2011       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
fiyatı pahalı ama imkanınız varsa deneyin şahsen bana yaramadı ama yarayanları gördüm duydum o yüsden denemenizde fayda var ayrıca başka tedavi bilen varsa paylaşsın lütfen