Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Rüyamın yorumunu yapar mısınız?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 1 Aralık 2008 (15:30) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
40686 kez görüntülenmiş, 425 cevap yazılmış ve son mesaj 9 Ağustos 2014 (13:27) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 25 Ağustos 2009, 11:47

#11 (link)
ener
Ziyaretçi
ener - avatarı
Alıntı:
lavendel adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Merhaba Arkadaslar,

iki gece evvel bir Rüya gördüm ve bu rüyanin etkisindeyim..
Konu ile ilgili ve bilgisi olan arkadaslar dan bu konuda bilgi almak istiyorum ve konuya giriyorum..
Rüyamda bir bebegin olacagi ni söylüyorum ve karsimda hic kimse olmamasina ragmen bir ses diyor ki"bebegin ismi Salih olacak". Cevremde birtek yegenimin esi hamile ben buna yorumluyorum ama emin degilim...Bu arada bilinmesini istedigim bisey daha var... ben yaklasik 3 ay önce tövbe etmis ve namaza baslamis ve dinimizin emirlerine harfiyen uymaya calisan biri oldum, acaba bununla mi alakalidir... Inanin cok kafama takar oldum... Bunun anlami ne olabilir?

Cok tesekkür ederim... Ramazan in herkese hayirlara veile olmasini diliyorum.

Saygirimla
inceleyiniz
Rapor Et
Reklam
Eski 13 Eylül 2009, 23:00

#12 (link)
idol
Ziyaretçi
idol - avatarı
slm antep fıstıklı dondurma almaya dondurmacıya gidiyorum ve dondurmacıdan biraz dondurma almak istiyorum dondurmacı antep fıstıklı olan dondurma teneksini olduğu gibi bana veriyor ve bende eve götürüyorum buz dolabına koyuyorum sonra yemek için açtım buzdolabını dondurma dolu kap su olmuş hafif fıstık kırıntılı bulanık su yorumlarsanız sevinirim
Rapor Et
Eski 14 Eylül 2009, 20:57

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
rüyamda bir pencerenin üstünde gezeleyen büyük siyah bir örümcek vardi. Örümcegin etrafinda dönüp duran bir ari. Ari örümcege gittikce yaklasti ve pososyonunu aldi. Sonra aniden ari örümcegi soktu. Örümcek hareket edemedi ve zehiri icine bosaltan ari, isi bittikten sonra uzaklasti. Örümcegin öldügünü sandim, fakat ölmedi. Pencerenin üstünde durdu öylece bekledi. Lütfen bunu bana biri yorumlasin.
Rapor Et
Eski 17 Eylül 2009, 12:25

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
rüyamda mezarın içinde yanımdakinin mezarda azap çektiğini gördüm ama ben çok güzel bir yerdeydim yani içim rahattı teşekkürler
Rapor Et
Eski 18 Eylül 2009, 13:37

Rüyamın tabirini yapabilir misiniz?

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
rüyada tekerlekli sandelyede bi arkadaşını görmek ve sonra ayaga kalkması ne demektir...
Rapor Et
Eski 19 Eylül 2009, 09:23

Rüyamın yorumunu yapabilir misiniz?

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ruyada dıslerının yarısının dokuldugunu gormek tamamını dokulmesı ıle aynı anlamdamıdır.
Rapor Et
Eski 19 Eylül 2009, 12:10

#17 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ruyada dıslerının yarısının dokuldugunu gormek tamamını dokulmesı ıle aynı anlamdamıdır.
rüyada dişlerin dökülmesi sıkıntıların ortadan kalkacağı anlamına gelmektedir.

ve dinlemek için>>>tıklayınız
Rapor Et
Eski 2 Ekim 2009, 19:13

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
sürura nedir
yılanlar havada uçuyor.duman olarak havaya uçuyor.birizi peygamber efendimize salavat getir diyor.gelinimi nişanlanacakmış olarak gördüm
Rapor Et
Eski 5 Ekim 2009, 11:24

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
rüyamı yorumlatmak istiyorum
rüyamda peygamber efendimiz babamı bıcakladı ve bana babanı 13yıl sen bakacaksın 13yılın fazileti dadi
Rapor Et
Eski 7 Ekim 2009, 13:02

Rüyamın tabirini yapabilir misiniz?

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kız kardesım yakında evlenecek ruyamda annemle babamın ona cam mutfak esyası aldıgını goruyorum ayrıca baba mufak içinde bırseyler alıyor mersala bıskıvı alıyor bır kolı yemeklık alıyor bır kolı dıyorum nıye bu kadar aldın nasıl tuketecegız ayrıca ben bır kolı bısküvıyı buz dolabına koyuyorum bır de ruyada sımdıkı evımızde degıl tasındıgımız evde otuyoruz babam la annem oraya getırıyor esyaları cok begenıyorunm esyaları
ruyamı yorumlarsanız cok sevınırım
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Rüyamın yorumunu yapar mısınız? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 4 Ocak 2013 22:28
Son Mesaj: 4 Şubat 2012 23:42
Son Mesaj: 7 Kasım 2011 21:28
Gönderen: mervenur245 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 3 Mart 2009 19:05
Gönderen: rengarenk Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 1 Ocak 2009 17:19
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.157 saniyede (71.00% PHP - 29.00% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 19:05
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi