Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Rüyamın yorumunu yapar mısınız? - Sayfa 2

Gösterim: 51535 | Cevap: 435
  • ruyami tabir etmek istiyorum
  • ruyami tabir ettirmek istiyorum
  • ruyami yorumlatmak istiyorum
25
ener
25 Ağustos 2009 11:47   |   Mesaj #11   |   
Ziyaretçi
Alıntı
lavendel adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba Arkadaslar,

iki gece evvel bir Rüya gördüm ve bu rüyanin etkisindeyim..
Konu ile ilgili ve bilgisi olan arkadaslar dan bu konuda bilgi almak istiyorum ve konuya giriyorum..
Rüyamda bir bebegin olacagi ni söylüyorum ve karsimda hic kimse olmamasina ragmen bir ses diyor ki"bebegin ismi Salih olacak". Cevremde birtek yegenimin esi hamile ben buna yorumluyorum ama emin degilim...Bu arada bilinmesini istedigim bisey daha var... ben yaklasik 3 ay önce tövbe etmis ve namaza baslamis ve dinimizin emirlerine harfiyen uymaya calisan biri oldum, acaba bununla mi alakalidir... Inanin cok kafama takar oldum... Bunun anlami ne olabilir?

Cok tesekkür ederim... Ramazan in herkese hayirlara veile olmasini diliyorum.

Saygirimla

inceleyiniz
idol
13 Eylül 2009 23:00   |   Mesaj #12   |   
Ziyaretçi
slm antep fıstıklı dondurma almaya dondurmacıya gidiyorum ve dondurmacıdan biraz dondurma almak istiyorum dondurmacı antep fıstıklı olan dondurma teneksini olduğu gibi bana veriyor ve bende eve götürüyorum buz dolabına koyuyorum sonra yemek için açtım buzdolabını dondurma dolu kap su olmuş hafif fıstık kırıntılı bulanık su yorumlarsanız sevinirim
Misafir
14 Eylül 2009 20:57   |   Mesaj #13   |   
Ziyaretçi
rüyamda bir pencerenin üstünde gezeleyen büyük siyah bir örümcek vardi. Örümcegin etrafinda dönüp duran bir ari. Ari örümcege gittikce yaklasti ve pososyonunu aldi. Sonra aniden ari örümcegi soktu. Örümcek hareket edemedi ve zehiri icine bosaltan ari, isi bittikten sonra uzaklasti. Örümcegin öldügünü sandim, fakat ölmedi. Pencerenin üstünde durdu öylece bekledi. Lütfen bunu bana biri yorumlasin.
Misafir
17 Eylül 2009 12:25   |   Mesaj #14   |   
Ziyaretçi
rüyamda mezarın içinde yanımdakinin mezarda azap çektiğini gördüm ama ben çok güzel bir yerdeydim yani içim rahattı teşekkürler
Misafir
18 Eylül 2009 13:37   |   Mesaj #15   |   
Ziyaretçi

Rüyamın tabirini yapabilir misiniz?

rüyada tekerlekli sandelyede bi arkadaşını görmek ve sonra ayaga kalkması ne demektir...
Misafir
19 Eylül 2009 09:23   |   Mesaj #16   |   
Ziyaretçi

Rüyamın yorumunu yapabilir misiniz?

ruyada dıslerının yarısının dokuldugunu gormek tamamını dokulmesı ıle aynı anlamdamıdır.
Blue Blood
19 Eylül 2009 12:10   |   Mesaj #17   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ruyada dıslerının yarısının dokuldugunu gormek tamamını dokulmesı ıle aynı anlamdamıdır.

rüyada dişlerin dökülmesi sıkıntıların ortadan kalkacağı anlamına gelmektedir.

ve dinlemek için>>>tıklayınız
Misafir
2 Ekim 2009 19:13   |   Mesaj #18   |   
Ziyaretçi
Alıntı

sürura nedir

yılanlar havada uçuyor.duman olarak havaya uçuyor.birizi peygamber efendimize salavat getir diyor.gelinimi nişanlanacakmış olarak gördüm
Misafir
5 Ekim 2009 11:24   |   Mesaj #19   |   
Ziyaretçi
Alıntı

rüyamı yorumlatmak istiyorum

rüyamda peygamber efendimiz babamı bıcakladı ve bana babanı 13yıl sen bakacaksın 13yılın fazileti dadi
Misafir
7 Ekim 2009 13:02   |   Mesaj #20   |   
Ziyaretçi

Rüyamın tabirini yapabilir misiniz?

kız kardesım yakında evlenecek ruyamda annemle babamın ona cam mutfak esyası aldıgını goruyorum ayrıca baba mufak içinde bırseyler alıyor mersala bıskıvı alıyor bır kolı yemeklık alıyor bır kolı dıyorum nıye bu kadar aldın nasıl tuketecegız ayrıca ben bır kolı bısküvıyı buz dolabına koyuyorum bır de ruyada sımdıkı evımızde degıl tasındıgımız evde otuyoruz babam la annem oraya getırıyor esyaları cok begenıyorunm esyaları
ruyamı yorumlarsanız cok sevınırım
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:

Rüyamın yorumunu yapar mısınız? Konusuna Benzer Konular

Dünyanın haritasını yapar mısınız?
Gönderen: 5SınıfÖğrencisi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 5 Mart 2014 00:50
Ressamın tanımını yapar mısınız?
Gönderen: Misafir Forum: Cevaplanmış
Cevap: 1
Son Mesaj: 14 Ocak 2014 14:40
Back It Up şarkısının çevirisini yapar mısınız?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 4 Şubat 2012 23:42
Metin çevirisi yapar mısınız?
Gönderen: mervenur245 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 3 Mart 2009 19:05
Notların karşılaştırılmasını yapar mısınız?
Gönderen: rengarenk Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 1 Ocak 2009 17:19
Sayfa 0.368 saniyede 9 sorgu ile oluşturuldu