PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Rüyamın yorumunu yapar mısınız?
12 3412...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
ener11:47, 25 Ağustos 2009 
lavendel adlı kullanıcıdan alıntı:
Merhaba Arkadaslar,

iki gece evvel bir Rüya gördüm ve bu rüyanin etkisindeyim..
Konu ile ilgili ve bilgisi olan arkadaslar dan bu konuda bilgi almak istiyorum ve konuya giriyorum..
Rüyamda bir bebegin olacagi ni söylüyorum ve karsimda hic kimse olmamasina ragmen bir ses diyor ki"bebegin ismi Salih olacak". Cevremde birtek yegenimin esi hamile ben buna yorumluyorum ama emin degilim...Bu arada bilinmesini istedigim bisey daha var... ben yaklasik 3 ay önce tövbe etmis ve namaza baslamis ve dinimizin emirlerine harfiyen uymaya calisan biri oldum, acaba bununla mi alakalidir... Inanin cok kafama takar oldum... Bunun anlami ne olabilir?

Cok tesekkür ederim... Ramazan in herkese hayirlara veile olmasini diliyorum.

Saygirimla
inceleyiniz
Cevap
idol23:00, 13 Eylül 2009 
slm antep fıstıklı dondurma almaya dondurmacıya gidiyorum ve dondurmacıdan biraz dondurma almak istiyorum dondurmacı antep fıstıklı olan dondurma teneksini olduğu gibi bana veriyor ve bende eve götürüyorum buz dolabına koyuyorum sonra yemek için açtım buzdolabını dondurma dolu kap su olmuş hafif fıstık kırıntılı bulanık su yorumlarsanız sevinirim
Cevap
Misafir20:57, 14 Eylül 2009 
rüyamda bir pencerenin üstünde gezeleyen büyük siyah bir örümcek vardi. Örümcegin etrafinda dönüp duran bir ari. Ari örümcege gittikce yaklasti ve pososyonunu aldi. Sonra aniden ari örümcegi soktu. Örümcek hareket edemedi ve zehiri icine bosaltan ari, isi bittikten sonra uzaklasti. Örümcegin öldügünü sandim, fakat ölmedi. Pencerenin üstünde durdu öylece bekledi. Lütfen bunu bana biri yorumlasin.
Cevap
Misafir12:25, 17 Eylül 2009 
rüyamda mezarın içinde yanımdakinin mezarda azap çektiğini gördüm ama ben çok güzel bir yerdeydim yani içim rahattı teşekkürler
Cevap
Misafir13:37, 18 Eylül 2009 
rüyada tekerlekli sandelyede bi arkadaşını görmek ve sonra ayaga kalkması ne demektir...
Cevap
Misafir09:23, 19 Eylül 2009 
ruyada dıslerının yarısının dokuldugunu gormek tamamını dokulmesı ıle aynı anlamdamıdır.
Cevap
Blue Blood12:10, 19 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ruyada dıslerının yarısının dokuldugunu gormek tamamını dokulmesı ıle aynı anlamdamıdır.
rüyada dişlerin dökülmesi sıkıntıların ortadan kalkacağı anlamına gelmektedir.

ve dinlemek için>>>tıklayınız
Cevap
Misafir19:13, 2 Ekim 2009 
Alıntı:
sürura nedir
yılanlar havada uçuyor.duman olarak havaya uçuyor.birizi peygamber efendimize salavat getir diyor.gelinimi nişanlanacakmış olarak gördüm
Cevap
Misafir11:24, 5 Ekim 2009 
Alıntı:
rüyamı yorumlatmak istiyorum
rüyamda peygamber efendimiz babamı bıcakladı ve bana babanı 13yıl sen bakacaksın 13yılın fazileti dadi
Cevap
Misafir13:02, 7 Ekim 2009 
kız kardesım yakında evlenecek ruyamda annemle babamın ona cam mutfak esyası aldıgını goruyorum ayrıca baba mufak içinde bırseyler alıyor mersala bıskıvı alıyor bır kolı yemeklık alıyor bır kolı dıyorum nıye bu kadar aldın nasıl tuketecegız ayrıca ben bır kolı bısküvıyı buz dolabına koyuyorum bır de ruyada sımdıkı evımızde degıl tasındıgımız evde otuyoruz babam la annem oraya getırıyor esyaları cok begenıyorunm esyaları
ruyamı yorumlarsanız cok sevınırım
Cevap
12 3412...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama