Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Başlat çubuğu ve görev çubuğunun rengini nasıl değiştirebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda berke aktaş tarafından 19 Nisan 2009 (14:14) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
26441 kez görüntülenmiş, 22 cevap yazılmış ve son mesaj 28 Ocak 2014 (18:15) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.33  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 19 Nisan 2009, 14:14

#1 (link)
berke aktaş
Ziyaretçi
berke aktaş - avatarı
bilgisayar ekranımın altındaki görev çubuğunun rengini nasıl değiştirebilirim?
En iyi cevap ahmetseydi tarafından gönderildi

Tema değiştirmeden başlat menüsü rengi manuel olarak değişmiyor diye biliyorum. Bazı programlar var renk değiştirmek için fakat onlar da işletim sistemine zarar verebiliyor. Vereceğim program sadece başlat menüsü rengini değiştirir. İndirip kullanabilirsiniz.

İndirmek için TIKLAYIN.
Rapor Et
Reklam
Eski 19 Nisan 2009, 14:27

#2 (link)
Je T'aime
ahmetseydi - avatarı
Tema değiştirmeden başlat menüsü rengi manuel olarak değişmiyor diye biliyorum. Bazı programlar var renk değiştirmek için fakat onlar da işletim sistemine zarar verebiliyor. Vereceğim program sadece başlat menüsü rengini değiştirir. İndirip kullanabilirsiniz.

İndirmek için TIKLAYIN.
Rapor Et
Eski 28 Ağustos 2009, 18:23

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
TŞKKÜRLER
Rapor Et
Eski 21 Şubat 2010, 12:27

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaww rapside bozuk
Rapor Et
Eski 18 Kasım 2010, 15:07

YAPAMIYORUM

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BİLGİSAYARIMDAKİ BAŞLAT MENÜSÜNÜN RENGİNİ VE TARZINI DEĞİŞTİREMİYORUM NASIL YAPABİLİRİM YARDIM LÜTFEN
Rapor Et
Eski 27 Aralık 2010, 18:40

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben arkadaşımda gördüm onun görev çubuğu rengi mavi zeytin yeşili veya gri değil, masaüstüne göre alttaki de değişiyo ya da tek alttaki görev çubuğunun ve pencere açılınca onun rengi de onun ki gibi oluyo çok güzel ve bizimki gibi gerev çubuğu aynı olmuyo bazen başlatın tek simgesi oluyo başlat yazmıyo, onların bilgisayarlarını görünce hayran kaldım anlatamam onun sıl yapcaz acep?
Rapor Et
Eski 27 Aralık 2010, 18:45

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşım senin verdiğin programı indirdim,kurdum iprogramın adı zune, çok güzel tek bir adet team var oda siyah olsun o bana yeter de şimdi bu benim işletim sistemime zarar verir mi ?
Rapor Et
Eski 14 Ocak 2011, 23:33

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ya masaüstüne sağ tıklayın özellikler diyin orda tema var temadam değiştirin.
Rapor Et
Eski 15 Ocak 2011, 01:39

#9 (link)
forever79
Ziyaretçi
forever79 - avatarı
Görüntü Özelliklerinden Görünüm e gelin ve bunları değiştirmeyi deneyin.
Rapor Et
Eski 31 Ocak 2011, 22:53

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benim başlat menüsünün rengi gitti nababilirim yardım lütfen nolur
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.147 saniyede (67.43% PHP - 32.57% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 08:51
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi