Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Google'ı nasıl açılış sayfası yapabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda mavi tarafından 20 Nisan 2009 (01:20) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
753671 kez görüntülenmiş, 511 cevap yazılmış ve son mesaj 24 Eylül 2014 (16:40) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.84  |  Oy Veren: 172      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 28 Aralık 2010, 09:31

#331 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar size sırasıyla şöyle aktarıyım:
-1-Firefoxu yada İnternet Exploleri açın
-2-Üstteki Araçlar bölümüne tıklayın
-3-Araçlardaki Seçenekler bölümüne tıklayın
-4-Genel bölümüne tıklayın
-5-Konum bölümüne Google yazın
-6-Onun üstündeki bölümede giriş sayfamı göster diyorsununuz
-7-Bu kadar basit arkadaşlar
Rapor Et
Reklam
Eski 29 Aralık 2010, 19:43

#332 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben hiçbir şey yapamıyorum ne olur yardım edin
Rapor Et
Eski 30 Aralık 2010, 16:56

#333 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben intenete girince google geliyrdu şimdi başka site geliyr ve ben bunu düzeltemiyrm yani araçlardan girip internet seçenkelrinden düzeltilmyr orada tıklanaca bişey yk elle geçirmiş diym size ne yapmam lazım........ yukarıda yazılanlar gibi yaptım ama genel bölümdeki adresi silemedim acil yardm istyrm
Rapor Et
Eski 1 Ocak 2011, 00:31

#334 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ARKADAŞLAR BENİM SORUNUM ŞU MÜZİK İNDİRMEK İÇİN Bİ PROGRAM İNDİRDİM MÜZİK PROGRAMINI ANASAYFAM YAPMIŞ Bİ DÜZELTEMİYOM PROGRAM EKLE VE KALDIRDANDA SİLDİM GENE DÜZELMİYO LÜTFEN YARDIM EDİNİZ... PROGRAMIN İSMİ Bearshare nası anasayfam yaparım google yi internet explorer kullanıyorum
Rapor Et
Eski 4 Ocak 2011, 01:20

#335 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
söylediklerinizi yaptığım halde adres çubuğu aktif olmadı
teşekkürler kolay gelsin
Rapor Et
Eski 5 Ocak 2011, 16:40

googleyi ana sayfam yapamıyorum

#336 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
çok güzel bir oyun oynadım ama sonra googleye girdiğimde google yerine girdiğim oyunun adı yazılıydı nasıl yapılacağını araştırdım belki işinize yarar ama bende olmadı
1)ÜSTTEKİ ARAÇLAR YAZISINDA EN ALTTAKİNE TIKLA
2)AÇILAN YERDE GENELE TIKLA
3)ALANDAKİ BOŞLUĞA GOOGLE YAZ
4) TAMAM DE...
Rapor Et
Eski 6 Ocak 2011, 19:45

#337 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm arkadaşlar başta bende yapamıyordum.ama bi yöntem buldum.ve oldu sizede öneririm başlattan denetim masası deyip ağ ve internet deyin sonra internet seçeneklerine tıklayın giriş sayfası geliyo oraya'http://www.google.com.tr/'en alttaki uygula duğmesine basıp tamam deyin ve olmuş olacakk..
Rapor Et
Eski 9 Ocak 2011, 11:59

#338 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yeni sekmeyi açıyorum Search bu adres açılıyor.bu adresi nasıl yeni sekmede googgle yapabilirim.acil cevap bekliyorum üstadlardan.çalışmalarınızda başarılar..
Rapor Et
Eski 21 Ocak 2011, 12:21

#339 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Internet Explorer İçin Açılış Sayfası

1. İnternet Explorerı açın
2. Yukarıdaki Araçlar‘a tıklayın
3. internet araçları‘nı seçin
4. Gelen pencerenin üzerinde Genel bölümünde olmalısınız. değilseniz genel sekmesine tıklayın.
5. Giriş sayfası kısmında Adres bölümüne “http://www.google.com/” yazın. “Tamam” butonuna basıp çıkın.

Tamamdır, artık google ana sayfanız oldu.
Firefox Kullananlar İçin Açılış Sayfası

1. Firefox’u açın.
2. Yukarıdan Araçlar‘a tıklayın.
3. Seçenekler‘e tıklayın.
4. Gelen pencerede Konum bölümüne “http://www.google.com/” yazın. “Tamam” butonuna basıp çıkın.

Tamamdır, artık google ana sayfanız oldu.
Giriş Sayfasının Değiştirilmesi
Açılış Sayfası Problemi

Açılış sayfanızın google olmasında sonra sizin elinizde olmadan açılış sayfanız değiştiyse ve bunu düzeltemiyorsanız işte size çözüm yöntemi.Yani araçlara girerek internet seçeneklerinden düzeltemiyorsanız aşağıdaki yöntemi uygulayın ve probleminiz ortadan kalksın.
Problem Nasıl Çözülür?

Başlat > Çalıştır > Regedit
HKEY_CURRENT_USER > Software > Policies > Microsoft > Internet Explorer > Control Panel
Anahtarındaki HomePage değerine tıklayarak 0 olan değerini 1 olarak değiştirin Veya ordaki Değer 1 ise 0 Olarak Değiştirin Sorun Çözülecektir daha sonra IE a sağ tıkladığınızda giriş sayfasındaki kilidin kalktığını göreceksiniz…

Yazının Devamı: Google Ana Sayfa Nasıl Yapılır? Google Türkçe Açılış Sayfası Nasıl Yapılır?
Anasayfa: RenkliWEB
Rapor Et
Eski 29 Ocak 2011, 14:01

#340 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha yapiyorum yapiyorum olmuyor yardım edin
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Google'ı nasıl açılış sayfası yapabilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: tetradox_44 Forum: Arşive Kaldırılan Konular
Cevap: 7
Son Mesaj: 28 Mayıs 2014 11:24
Gönderen: uzman1991 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 2 Temmuz 2013 14:12
Gönderen: aziz paç Forum: Soru-Cevap
Cevap: 27
Son Mesaj: 6 Mayıs 2013 22:12
Gönderen: NGRCN Forum: Cevaplanmış
Cevap: 11
Son Mesaj: 23 Aralık 2012 12:57
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 1 Eylül 2009 13:18
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.138 saniyede (66.05% PHP - 33.95% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:06
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi