PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Google'ı nasıl açılış sayfası yapabilirim?
İlk...28363738 394048...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir 213:14, 1 Mayıs 2011 
Arkadaşlar ben safari kullanıyorum.Google'ı nasıl anasayfam yaparım?Yardımcı olursanız çok mutlu olucam.
Cevap
Misafir16:33, 2 Mayıs 2011 
arkadaşlar googlenın yerıne gelen yere Google yaz ilk linke tıkla sonra ev resmı olacak yukarıda ona tıkla orda yazıo giriş sayfası ekle veya kaldır dıye googleyı açtıktan sonra ona tıkla anasayfa oluyorrrrrrr
Cevap
Misafir19:07, 8 Mayıs 2011 
google yi giriş sayfası yapamıyomuyorum
Cevap
Misafir22:19, 9 Mayıs 2011 
google ana sayfayı giriş yapmaya çalışıyorum ama olmuyo rica etsem yardımda bulunurmusunuz şimdiden tşk...(((((
Cevap
Misafir17:16, 13 Mayıs 2011 
herşeyi denedim ama yinede google anasayfa olmuyor
lütfen yardım edin ''LÜTFEN''
Cevap
Misafir21:17, 23 Mayıs 2011 
ben Google yazıp gönderiyorum.Ama google yerine aramamotoru.com geliyor.Bunu İnternet Seçeneklerinden değiştirmek istedim silinmiyor.Yardımcı olursanız sevinirim....
Cevap
Misafir20:06, 2 Haziran 2011 
ya nası yapıcam
Cevap
Misafir13:06, 5 Haziran 2011 
pc de internet seçeneğini tıkladığımda google yerine beni bul isimli sayfa açılıyor. interneti açtığımda google sayfası gelmesi için ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim
Cevap
pesimist21:03, 5 Haziran 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
pc de internet seçeneğini tıkladığımda google yerine beni bul isimli sayfa açılıyor. interneti açtığımda google sayfası gelmesi için ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı:
nternet Explorer Kullananlar

1. İnternet Explorerı açın
2. Yukarıdaki Araçlar'a tıklayın
3. internet araçları'nı seçin
4. Gelen pencerenin üzerinde Genel bölümünde olmalısınız. değilseniz genel sekmesine tıklayın.
5. Giriş sayfası kısmında Adres bölümüne "http://www.google.com/" yazın. "Tamam" butonuna basıp çıkın.

Tamamdır, artık google ana sayfanız oldu.

Eğer yukarıdaki işlemler ile Internet Explorerınızın başlangıç sayfasını google yapamadıysanız aşağıdaki dosyayı indirin.
Dosyayı indirdikten sonra çalıştırın, size sorulan soruya evet "yes" deyin.
Dosyayı indir

Dosyayı indirirken sorun yaşıyorsanız, linke sağ tuşla tıklayıp "farklı kaydet" seçeneği ile masa üstüne kaydedin ve oradan çalıştırın.

Firefox Kullananlar

1. Firefox'u açın.
2. Yukarıdan Araçlar'a tıklayın.
3. Seçenekler'e tıklayın.
4. Gelen pencerede Konum bölümüne "http://www.google.com/" yazın. "Tamam" butonuna basıp çıkın.

Tamamdır, artık google ana sayfanız oldu.
kaynak
.
Cevap
Misafir12:47, 9 Haziran 2011 
arkadaşlar ben google ı ana sayfam yapmak istiyorum ama yapamıyorum.
araçlar bölümünden internet araçlarına girdim adresi yazamıyom
Cevap
İlk...28363738 394048...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama