PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Google'ı nasıl açılış sayfası yapabilirim?
İlk...29373839 404149...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
pesimist12:54, 9 Haziran 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
arkadaşlar ben google ı ana sayfam yapmak istiyorum ama yapamıyorum.
araçlar bölümünden internet araçlarına girdim adresi yazamıyom
Başlat > Çalıştır > Regedit
HKEY_CURRENT_USER > Software > Policies > Microsoft > Internet Explorer > Control Panel
Anahtarındaki HomePage değerine tıklayarak 0 olan değerini 1 olarak değiştirin Veya ordaki Değer 1 ise 0 Olarak Değiştirin Sorun Çözülecektir daha sonra IE a sağ tıkladığınızda giriş sayfasındaki kilidin kalktığını görürsünüz.
Cevap
Misafir17:06, 9 Haziran 2011 
internetin üstüne gelip özelliklere bastığımda ana sayfalı başlık silinmedi.Oraya googlen adresini yazacaktım ama silinmedi.Neden
Cevap
Misafir20:42, 16 Haziran 2011 
ben google'ı nasıl anasayfam yapabilirim
Cevap
Misafir20:49, 16 Haziran 2011 
arkadaşlar ben google'ı anasayfam yapamıyorum nasıl yapabilirim herşeyi denedim ama olmadı siz yardım ederseniz çok sevinirim cevabı çabuk gelirsede tabiiii şimdiden çooook teşekkürler
Cevap
Misafir10:06, 24 Haziran 2011 
önceden google ana sayfamdı şimdi ise google özel arama diye birşey geliyor ben google nin giriş sayfam olmasını istiyorum her yolu denedim ama olmadı
Cevap
pesimist14:47, 24 Haziran 2011 
internetin üstüne gelip özelliklere bastığımda ana sayfalı başlık silinmedi.Oraya googlen adresini yazacaktım ama silinmedi.Neden
ben google'ı nasıl anasayfam yapabilirim
arkadaşlar ben google'ı anasayfam yapamıyorum nasıl yapabilirim herşeyi denedim ama olmadı siz yardım ederseniz çok sevinirim cevabı çabuk gelirsede tabiiii şimdiden çooook teşekkürler
önceden google ana sayfamdı şimdi ise google özel arama diye birşey geliyor ben google nin giriş sayfam olmasını istiyorum her yolu denedim ama olmadı

fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı:
nternet Explorer Kullananlar

1. İnternet Explorerı açın
2. Yukarıdaki Araçlar'a tıklayın
3. internet araçları'nı seçin
4. Gelen pencerenin üzerinde Genel bölümünde olmalısınız. değilseniz genel sekmesine tıklayın.
5. Giriş sayfası kısmında Adres bölümüne "http://www.google.com/" yazın. "Tamam" butonuna basıp çıkın.

Tamamdır, artık google ana sayfanız oldu.

Eğer yukarıdaki işlemler ile Internet Explorerınızın başlangıç sayfasını google yapamadıysanız aşağıdaki dosyayı indirin.
Dosyayı indirdikten sonra çalıştırın, size sorulan soruya evet "yes" deyin.
Dosyayı indir

Dosyayı indirirken sorun yaşıyorsanız, linke sağ tuşla tıklayıp "farklı kaydet" seçeneği ile masa üstüne kaydedin ve oradan çalıştırın.

Firefox Kullananlar

1. Firefox'u açın.
2. Yukarıdan Araçlar'a tıklayın.
3. Seçenekler'e tıklayın.
4. Gelen pencerede Konum bölümüne "http://www.google.com/" yazın. "Tamam" butonuna basıp çıkın.

Tamamdır, artık google ana sayfanız oldu.
kaynak
Eğer olmuyorsa aşağıdaki gibi yapın.

pesimist adlı kullanıcıdan alıntı:
Başlat > Çalıştır > Regedit
HKEY_CURRENT_USER > Software > Policies > Microsoft > Internet Explorer > Control Panel
Anahtarındaki HomePage değerine tıklayarak 0 olan değerini 1 olarak değiştirin Veya ordaki Değer 1 ise 0 Olarak Değiştirin Sorun Çözülecektir daha sonra IE a sağ tıkladığınızda giriş sayfasındaki kilidin kalktığını görürsünüz.
Cevap
Misafir14:50, 24 Haziran 2011 
arkadaşlar bn de girince bi site açılıyor üste google yazıyorum o zam google açılıyor neden sizce
Cevap
Misafir14:10, 29 Haziran 2011 
pes 2010 da kendini yere atma w+z+e le yapılıyor herkes denesin bu aradada googleyi ana sayfa yapmak için gogleyi açın yukarda anahtar var ona basın kapatın oluyo
Cevap
Misafir11:23, 3 Temmuz 2011 
googleyi sizin dediğiniz yöntemlerle ana sayfam yapamadım ne yapabilirim?
Cevap
Misafir14:45, 17 Temmuz 2011 
benim bilgisayarım internette anasayfada google yerine aramalıyız diye bişey geliyor çalıştır reedit yapıyorum kayıt defteri düzenleme yöneticiniz tarafında devreden çıkarılmıştır diyor lütfen yardım cı olunnnnn
Cevap
İlk...29373839 404149...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama