PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > MSN'de kayıtlı mail adresimi nasıl silebilirim?
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
grkemli13:32, 24 Nisan 2009 
msn ye girerken ıd pw yazdıktan sonra beni hatır dedim ama sonra adımı silmek istedim üstüne gelip delete yaptım ama silinmiyor nasıl silebilirm n'lur yardım edinnn!!!
şimdiden teşekkürler...
Benzer Konular:
Etiketler:
  • msn adresimi nasil silebilirim
  • msn adresimi nasil silerim
  • msn mi nasil silerim
Cevap
Kral_Aslan17:13, 24 Nisan 2009 
MSN de beni hatırla linkine tıklayın çıkan uyarıda Tamam butonuna tıklayın ve beni hatırla kutucuğunu kaldırın.
Cevap
grkemli20:19, 24 Nisan 2009 
ama onu yapmak için msn ye girmek gerekiyor bende şifresini bilmediğim msn lerde kayıtlı onları nasıl silerim? pekii
Cevap
grkemli20:20, 24 Nisan 2009 
hayır sorumu kimse cevaplamadı şifresini bilmediğim msn kayıtlarını nasıl slicem diyorum o kral aslan msn ye girmekten bahsedioo ben girmeden diyorum yardımmmm
Cevap
MaRCeLLCaT20:31, 24 Nisan 2009 
MSN'de kayıtlı mail adresimi nasıl silebilirim? sorunuz cevaplanmış linke tıklayın...
Cevap
DrEaMy22:22, 24 Nisan 2009 
Beni Unut/Parolamı Unut işlemini yapmak için oturum açmanız gerekmiyor. Kutucuklardaki işaretleri kaldırıp, farklı bir hesapla oturum açarsanız adresiniz silinir.
Cevap
grkemli00:13, 25 Nisan 2009 
olmadııııııııııııııııııııııııııı!!!!!!!!!!!!!!!

arkadasım onu yaparız ama kaydetmez kaydetmemiz için silmemiz gereken msn ye girmemiz gerekiyorrrr nie kimse beni anlamıoooooooooooooooooooooo yardım eden yokmuuu
Cevap
DrEaMy14:50, 25 Nisan 2009 
Sorduğunuz sorudan bu sonuç çıkıyor. Siz sorunu daha açıklayıcı bir şekilde anlatırsanız eğer, yardım edebilmek daha kolay olur.
Cevap
grkemli14:12, 27 Nisan 2009 
tamam açık anlatayım hatta çok açık ;;

şimdi msn kayıtlarımda 2 adet oturum açma kimliğim war bunlardan birincisine x ikincisine y diyelim şimdi ben 2. msn den yani y den giricem ve artık x in kayıtlı olmasını istem
yorum ama beni unut seceneğini tıkladığımda oturumu açmak gerekiyor şifresine ulaşamayacağım için oturumu açamıyorum delete tuşu ilede gitmiyor 50. ye anlatıom umarım anlamışsınızdır lütfen aynı yanıtları vermeyelim olmuyor işte !!!
Cevap
tHeBruTaLiTyOfHeLL16:31, 28 Nisan 2009 
Gizli Klasör'ü Açın ( Araçlar /Klasör Seçenekleri/Görünüm/Gizli Dosya & Klasörleri Göster İşaretle Ve Uygulayın.

C:\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\Contacts

Silmek İstediğin MSN Klasörü Siliniz.
Cevap
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama