Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN'de kayıtlı mail adresimi nasıl silebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda grkemli tarafından 24 Nisan 2009 (13:32) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
10498 kez görüntülenmiş, 26 cevap yazılmış ve son mesaj 19 Aralık 2012 (00:52) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.50  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 24 Nisan 2009, 13:32

#1 (link)
grkemli
Ziyaretçi
grkemli - avatarı
msn ye girerken ıd pw yazdıktan sonra beni hatır dedim ama sonra adımı silmek istedim üstüne gelip delete yaptım ama silinmiyor nasıl silebilirm n'lur yardım edinnn!!!
şimdiden teşekkürler...
Rapor Et
Reklam
Eski 24 Nisan 2009, 17:13

#2 (link)
MsXTeam
Kral_Aslan - avatarı
MSN de beni hatırla linkine tıklayın çıkan uyarıda Tamam butonuna tıklayın ve beni hatırla kutucuğunu kaldırın.
Rapor Et
Eski 24 Nisan 2009, 20:19

#3 (link)
grkemli
Ziyaretçi
grkemli - avatarı
ama onu yapmak için msn ye girmek gerekiyor bende şifresini bilmediğim msn lerde kayıtlı onları nasıl silerim? pekii
Rapor Et
Eski 24 Nisan 2009, 20:20

Messenger konuşma kayıtlarını nasıl silebilirim?

#4 (link)
grkemli
Ziyaretçi
grkemli - avatarı
hayır sorumu kimse cevaplamadı şifresini bilmediğim msn kayıtlarını nasıl slicem diyorum o kral aslan msn ye girmekten bahsedioo ben girmeden diyorum yardımmmm
Rapor Et
Eski 24 Nisan 2009, 20:31

#5 (link)
MaRCeLLCaT
Ziyaretçi
MaRCeLLCaT - avatarı
MSN'de kayıtlı mail adresimi nasıl silebilirim? sorunuz cevaplanmış linke tıklayın...
Rapor Et
Eski 24 Nisan 2009, 22:22

#6 (link)
DrEaMy
Ziyaretçi
DrEaMy - avatarı
Beni Unut/Parolamı Unut işlemini yapmak için oturum açmanız gerekmiyor. Kutucuklardaki işaretleri kaldırıp, farklı bir hesapla oturum açarsanız adresiniz silinir.
Rapor Et
Eski 25 Nisan 2009, 00:13

#7 (link)
grkemli
Ziyaretçi
grkemli - avatarı
olmadııııııııııııııııııııııııııı!!!!!!!!!!!!!!!

arkadasım onu yaparız ama kaydetmez kaydetmemiz için silmemiz gereken msn ye girmemiz gerekiyorrrr nie kimse beni anlamıoooooooooooooooooooooo yardım eden yokmuuu
Rapor Et
Eski 25 Nisan 2009, 14:50

#8 (link)
DrEaMy
Ziyaretçi
DrEaMy - avatarı
Sorduğunuz sorudan bu sonuç çıkıyor. Siz sorunu daha açıklayıcı bir şekilde anlatırsanız eğer, yardım edebilmek daha kolay olur.
Rapor Et
Eski 27 Nisan 2009, 14:12

#9 (link)
grkemli
Ziyaretçi
grkemli - avatarı
tamam açık anlatayım hatta çok açık ;;

şimdi msn kayıtlarımda 2 adet oturum açma kimliğim war bunlardan birincisine x ikincisine y diyelim şimdi ben 2. msn den yani y den giricem ve artık x in kayıtlı olmasını istem
yorum ama beni unut seceneğini tıkladığımda oturumu açmak gerekiyor şifresine ulaşamayacağım için oturumu açamıyorum delete tuşu ilede gitmiyor 50. ye anlatıom umarım anlamışsınızdır lütfen aynı yanıtları vermeyelim olmuyor işte !!!
Rapor Et
Eski 28 Nisan 2009, 16:31

#10 (link)
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Gizli Klasör'ü Açın ( Araçlar /Klasör Seçenekleri/Görünüm/Gizli Dosya & Klasörleri Göster İşaretle Ve Uygulayın.

C:\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\Contacts

Silmek İstediğin MSN Klasörü Siliniz.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.172 saniyede (74.40% PHP - 25.60% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:13
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi