PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Hotmail'de silinen mailleri nasıl geri getirebilirim?
«Önceki KonuSonraki Konu»
fener_lee15:39, 26 Nisan 2009 
merhaba arkadaşlar..benim sorum başlıktanda anlaşılacagı gibi..dun akşam hotmail hesabımdaki gelen mailleri sildim..sonra pişman oldum geri getirebılmenın bi yolu varmı varsa yardımcı olursanız sevinirim..umarım bi bardak soguk su içmek zorunda kalmam..bu arada pc m de deep frezee yuklu ve kullanıyorum..su an aktif..fakat dun gece pc mi kapamadan once geri dönüşüm kutusuna bakmama ragmen sildigim mailler yoktu..şimdiden teşekkurler
En iyi cevap SEDEPH tarafından gönderildi

Deepfreeze internette yaptığınız etkinlikleri geri almıyor. Büyük ihtimalle soğuk su aktivitesini gerçekleştireceksiniz.. program sadece bilgisayarınızdaki kullandığınız prgram vsde işliyor.

Geçmiş olsun :)
Benzer Konular:
Etiketler:
  • hotmail eski maillere ulasma
  • hotmail konusma gecmisi
  • hotmailde eski maillere ulasma
Cevap
SEDEPH23:02, 26 Nisan 2009 
Deepfreeze internette yaptığınız etkinlikleri geri almıyor. Büyük ihtimalle soğuk su aktivitesini gerçekleştireceksiniz.. program sadece bilgisayarınızdaki kullandığınız prgram vsde işliyor.

Geçmiş olsun
Cevap
Misafir20:42, 18 Şubat 2010 
Alıntı:
hotmailde silinen mailler
msn de silgimi bi msj lar vardı ocak tarihli onları tekrar yüklemek istiyorum nasıl yapıcam
lütfen yardımcı olun (
Cevap
Misafir16:41, 12 Mart 2010 
hotmailime gelen bütün mailleri sildim şu anda onları tekrar okumak ve daha önce kim bana ne gönderdi öğrenmek istiyorum umarım bu isteğimi kırmazsınız ve bana yardımcı olursunuz.ilginize şimdiden çok teşekkur ederim.
Cevap
Misafir03:55, 3 Mart 2011 
sayın hotmail sayfasına
hotmailime gelen bütün mailleri sildim şu anda onları tekrar okumak ve daha önce kim bana ne gönderdi öğrenmek istiyorum umarım bu isteğimi kırmazsınız ve bana yardımcı olursunuz.ilginize şimdiden çok teşekkur ederim.
Cevap
Misafir20:04, 21 Mart 2011 
Hotmail'de silinen maillerin geri gelmesi mümkün değildir. Hotmail, mail hesabınızdaki iletileri kendi serverlarında saklar. Siz maili sildiğinizde server dan da silinmiş olur. geri getirilemez.
Cevap
Misafir11:34, 24 Ağustos 2011 
hotmailimden silinen konusmaları nasıl qeri qetirebilirim
Cevap
cancan20:13, 24 Kasım 2011 
arkadaslar windows live çözum merkezine girin ordan hotmaili secin silinmiş epostaları secın mesajınızı yazın ve hotmaıl ana merkez amerıkaya gıdıo ordan sıze cevab verırıler
Cevap
Misafir19:26, 28 Mart 2012 
Silinen mesajlara tıkla altta tarafta silinen mesajları geri getirmek mi istiyorsunuz diye bişey var tıkla ona.ben öyle kurtardım.umarım yardımcı olur.
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama