Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Hotmail'de silinen mailleri nasıl geri getirebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda fener_lee tarafından 26 Nisan 2009 (15:39) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
23978 kez görüntülenmiş, 8 cevap yazılmış ve son mesaj 28 Mart 2012 (19:26) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 26 Nisan 2009, 15:39

#1 (link)
fener_lee
Ziyaretçi
fener_lee - avatarı
merhaba arkadaşlar..benim sorum başlıktanda anlaşılacagı gibi..dun akşam hotmail hesabımdaki gelen mailleri sildim..sonra pişman oldum geri getirebılmenın bi yolu varmı varsa yardımcı olursanız sevinirim..umarım bi bardak soguk su içmek zorunda kalmam..bu arada pc m de deep frezee yuklu ve kullanıyorum..su an aktif..fakat dun gece pc mi kapamadan once geri dönüşüm kutusuna bakmama ragmen sildigim mailler yoktu..şimdiden teşekkurler
En iyi cevap SEDEPH tarafından gönderildi

Deepfreeze internette yaptığınız etkinlikleri geri almıyor. Büyük ihtimalle soğuk su aktivitesini gerçekleştireceksiniz.. program sadece bilgisayarınızdaki kullandığınız prgram vsde işliyor.

Geçmiş olsun
Son Düzenleyen MeLL; 26 Nisan 2009 @ 18:08.
Rapor Et
Reklam
Eski 26 Nisan 2009, 23:02

#2 (link)
SEDEPH
Ziyaretçi
SEDEPH - avatarı
Deepfreeze internette yaptığınız etkinlikleri geri almıyor. Büyük ihtimalle soğuk su aktivitesini gerçekleştireceksiniz.. program sadece bilgisayarınızdaki kullandığınız prgram vsde işliyor.

Geçmiş olsun
Rapor Et
Eski 18 Şubat 2010, 20:42

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
hotmailde silinen mailler
msn de silgimi bi msj lar vardı ocak tarihli onları tekrar yüklemek istiyorum nasıl yapıcam
lütfen yardımcı olun (
Rapor Et
Eski 12 Mart 2010, 16:41

sayın hotmail sayfasına

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hotmailime gelen bütün mailleri sildim şu anda onları tekrar okumak ve daha önce kim bana ne gönderdi öğrenmek istiyorum umarım bu isteğimi kırmazsınız ve bana yardımcı olursunuz.ilginize şimdiden çok teşekkur ederim.
Rapor Et
Eski 3 Mart 2011, 03:55

silinen mesajlar

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sayın hotmail sayfasına
hotmailime gelen bütün mailleri sildim şu anda onları tekrar okumak ve daha önce kim bana ne gönderdi öğrenmek istiyorum umarım bu isteğimi kırmazsınız ve bana yardımcı olursunuz.ilginize şimdiden çok teşekkur ederim.
Rapor Et
Eski 21 Mart 2011, 20:04

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Hotmail'de silinen maillerin geri gelmesi mümkün değildir. Hotmail, mail hesabınızdaki iletileri kendi serverlarında saklar. Siz maili sildiğinizde server dan da silinmiş olur. geri getirilemez.
Rapor Et
Eski 24 Ağustos 2011, 11:34

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hotmailimden silinen konusmaları nasıl qeri qetirebilirim
Rapor Et
Eski 24 Kasım 2011, 20:13

silinmiş eposta geri donusumu

#8 (link)
cancan
Ziyaretçi
cancan - avatarı
arkadaslar windows live çözum merkezine girin ordan hotmaili secin silinmiş epostaları secın mesajınızı yazın ve hotmaıl ana merkez amerıkaya gıdıo ordan sıze cevab verırıler
Rapor Et
Eski 28 Mart 2012, 19:26

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Silinen mesajlara tıkla altta tarafta silinen mesajları geri getirmek mi istiyorsunuz diye bişey var tıkla ona.ben öyle kurtardım.umarım yardımcı olur.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.186 saniyede (74.26% PHP - 25.74% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 08:27
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi