Arama

Derslerimde nasıl başarılı olabilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Ocak 2015 Gösterim: 54.432 Cevap: 87
Sch00LB0y½ - avatarı
Sch00LB0y½
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #21
Sch00LB0y½ - avatarı
Ziyaretçi
Matematiğim 2. Dönem Çok Düştü Nasıl Düzeltebilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bişeyler cevaplayın nolur

arkadaşlar ben okulun birncisiyim öğretmen müdür dahil herkes tarafından seviliyorum bi sınav olduğunda herkes beni söylüyo öğretmenlere.
ilk olarak hedef belirleyiin sonra:
Sponsorlu Bağlantılar
1.planlı çalışın
2.üstte anlatıldığı gibi kendinize ders çalışmaya uygun ortam hazırlayın.ama dikkatınızı dağıtacak etkenler bulunmasın...
3.en önemlisi dersi dinleyin ve not tutun
4.okulda işlediğiniz dersleri mutlaka tekrar edin
5.bol bol konuyla ilgili test çözün
6.sadece sınav olunca değil her gün çalışın
7.dinlenmeye vakit ayırın(20dk çalışıp 10 dk dinlenme gibi
8.bilgisayar telefon vb. elektronik araçlarla fazla vakit geçirmeyin
işte ben böyle başarılı oldum herkesin gözüne girdim. unutmayın bu işi severek yapmanız gerek istemeden çalışarak başarılı OLUNMAZ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mayıs 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben nasıl başarılı olacam bana yardım edin 7.sınıfa gidiyorum ve çok tembelim Msn Sad Msn Sad Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben ders çalılıyorum ama başarılı olamıyorum neden sıkıntıda basmıyor bunalmıyorum fene 7 saat gerçekten ii bir şekilde çalıştım 45 aldım lütfen matematike 3 gün calıştım 50 aldım lütfen yardım ederseniz memnun kalırım Msn Happy bu arada site yöneticilerine teşekkürler birçok şeyi bu siteden öğrenip bu siteden çalışıyorum baaşırıların devamını dilerim....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben teşekkür alıyorum arkadaşlar gidin bir yurt'a orada planlı çalışırsınız eminim başarılı olursunuz..!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar başarılı olmanın en ilk yolu tekrar etmektir ben mesela okulun hep birincisiyim neden biliomusunun okulda gördüğüm bütün dersleri eve gelince hep tekrar ettim. Şimdi bütün öğretmenler beni tanıyor seviyor. hatta bütün konularda fikir alıyorlar.ben çalışkan zeki olmaktan çok mutuluyum . unutmayın hep tekrar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sağlık meslek lisesi hemşirelik alanına gitmek istiyorum ama puanlarım şöyle 6. sınıfta 352 7. sınıfta 363 8.sınıfta kaç almam gerekiyor yardımcı olurmusunuz lütfen ne zaman bir siteye yorum yazssam cevap gelmiyor biri bana yardımcı olabilirmi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler ilk önce siz kendiniz isteyeceksiniz dersi bir sorumluluk weya zorunlu yapmayın ders yapmaktan keyif almaya başlarsanız işte o zaman başarıya ulaşmanız kolay olacaktır . . .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de çok kötüyüm masaya oturduğumda cnm sıkılıor çalısmak istemiorum yrdım edinnn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence slayt sunularına bak